Sari la conținut

Nicole 0733177173


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
Acum 14 minute, tempus a spus:

nu pot vedea/downloada clipul, mai bine il urcai pe un site si dadeai link

 

Ok. Atunci transpun și în scris mesajul.

În principiu, până pe 15 octombrie când vaccinul pe care l-am făcut intra în legalitate, îmi încetez activitatea.

Dar pot face excepții ptr cei care îl au făcut mai demult, și care nu cred că ar avea vreo problema, asta după ce îmi trece definitiv raceala, deci peste câteva zile, adorabilii mei...🌹🌹🌹

Deci aveți grijă de voi și să ne revedem cu bine cu toții!💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Am citit si eu putin topicul acestei imbecile... auzi, stie ea ca e curata si face anal neprotejat fara riscuri! Mai grav este ca terminata asta, fizic si psihic, a ajuns sa fie si bagata in seama! Ba, cand dati de asemenea bombe ecologice nu exista decat o solutie: fugiti! Asta este o sandiloaica, probabil cu trecut pe la Obregia! Este clar ca femeia are probleme psihice grave, pentru ca nu pare vreo needucata, ba dimpotriva, iar dementa este singura explicatie in cazul ei! A, daca era lipsita de edcuatie, venita dintr un mediu in care de la vaccinul anti Covid-19 iti cresc solzi si te controleaza Bill Gates cu telecomanda, da, avea scuza asta! Probabil o trauma in copilarie sau in adolescenta i-a produs un scurtcircuit in creier.

PS. Stiu ca am fost dur, dar, pe bune, asta cred ca infecteaza pana si penicilina!

  • Haha 3
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
  • Telefon: 0733177173
  • Oras:Salajan
La 28.10.2021 la 12:11, Stan10 a spus:

Am citit si eu putin topicul acestei imbecile... auzi, stie ea ca e curata si face anal neprotejat fara riscuri! Mai grav este ca terminata asta, fizic si psihic, a ajuns sa fie si bagata in seama! Ba, cand dati de asemenea bombe ecologice nu exista decat o solutie: fugiti! Asta este o sandiloaica, probabil cu trecut pe la Obregia! Este clar ca femeia are probleme psihice grave, pentru ca nu pare vreo needucata, ba dimpotriva, iar dementa este singura explicatie in cazul ei! A, daca era lipsita de edcuatie, venita dintr un mediu in care de la vaccinul anti Covid-19 iti cresc solzi si te controleaza Bill Gates cu telecomanda, da, avea scuza asta! Probabil o trauma in copilarie sau in adolescenta i-a produs un scurtcircuit in creier.

PS. Stiu ca am fost dur, dar, pe bune, asta cred ca infecteaza pana si penicilina!

« … nu pare vreo needucata, ba dimpotrivă..."- CORECT, multumesc.

Restul nu am nimic nou de contrazis sau de adăugat 🌹

Și, in continuare, mă uimește faptul că deși limba romana este bogata atât în termeni frumoși, politicoși și eleganți, cât și în degradanți, umilitori, "duri", totuși unii aleg exact "florile de mucegai"... 🤗.

Sper ca în pat să aleagă trandafirii 😝

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred că doamna Nicole a postat destule poze și chiar elocvente. Se vede foarte bine sâni care au fost descriși de ea cu cicatrici iar restul corpului eu cred că arată foarte bine și merită gustat iar păsărica și fundulețul sunt tocmai bune de penetrat. Eu unul aștept o recenzie mai serioasă sau poate că pe viitor o voi vizita și eu. 

Link spre comentariu

  • Oras:Vertas
  • Oras:Vertas

Eu m-as duce la ea daca ar pune un program servicii si preturi si un set de analize, pana atunci ramane doar o tentatie si atat.

Pare ca nu isi doreste sa faca un job din asta, din moment ce zicea ca mai are colege ce lucreaza/impart locatia cu ea. Sa nu uitam de betoniera aia din cuibul lui Firegirl, asta ma face sa intru in regresie ori de cate ori imi aduc aminte.

Daca avea locatia ei si lucra singura, nu se combina cu altele si alea niste “doamne” probabil ca avea succes in randul milfelor si asa piata fiind foarte saraca.

Te atrage figura aia de vampa moarta dupa pula, insa a inceput prost pe forum si nu da semne ca si-ar dori clienti.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...