Sari la conținut

Recomandari cazare Bucuresti ieftin fara buletin


Postări Recomandate

Ma intereseaza recomandari pentru hoteluri sau pensiuni din Bucuresti care sa inchirieze o camera pentru cateva ore sau o zi. Preturi pana in 100 de lei si sa nu ceara buletin.

Daca se considera ca e un subiect prea sensibil astept si recomandari in PM, dar cred ca aici ar fi mai utile pentru toata lumea multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, da da da a spus:

Ma intereseaza recomandari pentru hoteluri sau pensiuni din Bucuresti care sa inchirieze o camera pentru cateva ore sau o zi. Preturi pana in 100 de lei si sa nu ceara buletin.

Daca se considera ca e un subiect prea sensibil astept si recomandari in PM, dar cred ca aici ar fi mai utile pentru toata lumea multumesc.

Pai cu 100 de lei sa zici mersi dacă găsești pe la piata obor =)) , și dacă închiriezi pentru a aduce o curva acolo slabe sanse, curvele vor in zone centrale ale capitalei Marriott Herăstrău etc dacă nu ești potent financiar nu iti recomand treaba asta sau mersul la curve . 

Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa

Hostel Anca, pe strada Ramuri Tei,  lângă Bamboo. Am dat 50 de lei pe 2 ore, acum vreun an. Nu-s cine știe ce condiții, dar pt un futai merge. Nu-ți cere nimeni buletinul.

Și mai erau pe strada Cremenița, în Colentina la pod vis a vis de parc, 2 hoteluri. Primul, cum intri pe stradă din Colentina, e hotel Sir și era 80 de lei ora parcă și mai era un hotel mai bășit către capătul străzii unde era 50 de lei ora. La fel, nu cereau actele. La astea n-am mai fost dinainte de pandemie, nu știu dacă mai sunt aceleași prețuri dar actele n-o să ți le ceară.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Hostel Anca pare in ordine, dar usor promiscuu si nu e discretie (camerele dau in holul de la intrare). La Sir zic ca dau pe minimum 3 ore si e 120. Ala mai basit era cumva Roata Vietii ? Pe ala il dau ca reper unele dintr-un cuib de tiganci de pe strada Sinaia :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...