Sari la conținut

Ana-19 ani,170cm,55kg-0725713041


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fiind in trecere prin Bacau mi-a atras atentia acest anunt,am sunat si am ajuns in zona Mioritei.Mi-a deschis usa o domnisoara frumoasa,bronzata,inalta,cu ochii verzi,buze carnoase.Exact genul meu,exact cat port eu,43,,nu ma strange🤣🤣🤣.A inceput cu oral neprotejat la cererea mea(avea piercing si se simtea super)apoi am trecut la NP in pozitia caprita.Privelistea m-a dat gata si am capitulat.Tanara,sani frumosi,carnea tare,mie mi-a placut si voi mai reveni cand am ocazia si daca o mai prind.150 fin/250 ora si nu face total.

Link spre comentariu
Acum 20 minute, awokeone10 a spus:

Fiind in trecere prin Bacau mi-a atras atentia acest anunt,am sunat si am ajuns in zona Mioritei.Mi-a deschis usa o domnisoara frumoasa,bronzata,inalta,cu ochii verzi,buze carnoase.Exact genul meu,exact cat port eu,43,,nu ma strange🤣🤣🤣.A inceput cu oral neprotejat la cererea mea(avea piercing si se simtea super)apoi am trecut la NP in pozitia caprita.Privelistea m-a dat gata si am capitulat.Tanara,sani frumosi,carnea tare,mie mi-a placut si voi mai reveni cand am ocazia si daca o mai prind.150 fin/250 ora si nu face total.

Multumesc mult! Te mai astept pe la mine dragul meu!❤️❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Exista vreo legatura cu topicul deschis tot de tine in martie? Apare in el acelasi numar de telefon 0725713041. Doar ca atunci, din spusele tale, numarul era al unei fete numita Bianca-Alice. Colega cu incepatoarea Laura (0790622141), aka Luissa. 🤔

https://nimfomane.com/forum/topic/176929-laura-pustoaica-frumoasanoua-in-bacau0790622141/

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...