Sari la conținut

0799240368 Camelia Corectă și plăcută


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut.Am aranjat ieri,telefonic,cu această fata,sa-i fac o vizită.Informațiile(infime)le-am luat de pe ddc,pentru care țin să le mulțumesc,asa-i frumos!.Adresa:str.Postavarului,19.Bloc turn  garsoniera cf 3,susul se face pe podea.Dar,se face.Fata:se învârte în jurul vârstei de 30 de ani.1,70+h.Bronzata cu chiloți și sutien.Slabuța,dar osoasă . Stomac plat.Tatuaj bazin stanga.Fața de grecoaică,nasul puțin acvilin.Drăguță ca înfățișare.Sani puțin lăsați,2-3,super sfârcuri,dau bine pe corp și în palmă (gură).Mă așteptam la o pizdă mai evidențiată.Nu a fost cazul.Doar clitorisul putin iesit in afară. Se excita la mângâiere,limbi. Tentative reușite de DT.Accepta fk,în limite,participă la act.Nu acceptă digitatie si poziția cu ea deasupra.În schimb, cred că i-a plăcut pe pereți.Și din față și din spate.Vorbeste corect si coerent.Are vocabular.Arw experiență. Tratează cu respect ,dacă oferi același lucru.Se umezește natural.Nu grăbește,îi place,accelerează respirația, închide ochii.Foarte curată.Are versiune CIM+50.Altfel,100 finOp/np,normal port.Nu face cur.Respecta timpul și călărețul.Din partea mea,8 pe linie,și,de ce nu,recomand.E o fată simplă,naturală.Voi revizuită,fiind în apropiere.Am gasit-o pe AT.Pozele,ce sa zic,ar putea să o înfățișeze.Cu siguranță nu-s trunchiate.Vă pup.Daca cineva dorește să pună anunțul și pozele.....Raspund cand pot la orice va intereseaza si pot ajuta....

  

 

  • Like 6
  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
1 minute ago, matriusk said:

Nu prea mă pricep,colegule.Și astept și soțția să-și facă apariția.Remarcă ,te rog,cei doi de"ț",din cuvântul soția. Spun multe....Te rog pe tine sa mă ajuți.Dacă vrei....Mulțumesc.

Cum adica nu te pricepi? 

Trebuie sa pui un link

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.Mi-am mai facut si astăzi o programare la ea la 9.30.Ca și ieri,mi-a spus că este cam matinală oră,dar a acceptat.Este o tipă calmă.O să vă informez după dacă apar minusuri ,sau,poate plusuri.Zi frumoasă!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.Super intalnirea.Fata a vrut să aibă orgasm.Mi-a spus că nu poate avea la cuni.A cerut să o fut pentru a putea varia și ea.Am reușit să-i îndeplinesc cerința.Mi-a zis "Dă-mi pulă,vreau să termin!".Stiu cand e abureala.Asta n-a fost.Recomand.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.Mai postez câteva detalii.Fata are corp de gimnastă.Umeri mai lați,deasemenea bazinul.Si o treabă mișto, zic eu:O oglindă mare pe perete.Am luat-o pe la spate,din picioare,ea cu fața la oglindă și sprijinită cu palmele pe lateralele acesteia.Eu,din spate,aveam spectacol în oglindă. Mi s-a parut super....

Pentru împătimiți...👍

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Da

Ieri bifata

m a intrigat descrierea lui matriusk

eu as recomanda

100/200 anal exclus

in titan pe postavarului gasesti usor si locatia si parcarea

un minus bloc comunist lume afara fara interfon vine ea sa te ia sau astepti sa intre cineva

modest inauntru dar curat sinpoti face dush chiar daca din picioare

aspect 8 maxim dar pe

mine m a atras skinny si extrem de curata mirosea placut 

nu era epilata fresh la pussy dar nederanjant nu era hairy

ora bun cu potential de crestere atentie la coiae si preludiu mangaieri fk cu

mine si dfk recunosc am facut click

tine la futai ii place se misca da vintre vrea orgasme se uita la

tina tr mangaie etc

eu revin

fara niciun fel de graba singura in locatie

bafta

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator sclav...
Reputație: 0
Acum 16 ore, matriusk a spus:

... Mi-a spus că nu poate avea la cuni...

 

Acest tip de femeie nu accepta cunni de la oricine. E foarte selectiva. Probabil ca nu i-a placut ceva la tine si a bagat-o p-aia cu "nu ma excit la cunni"... Nu trebuie sa te supere chestia asta... Sunt femei si femei.

Ca fapt divers, exact acest gen de femeie imi place sa o fac sa tremure... :D Aia care spune "nu vreau cunni", iar la sfarsit, dupa ce a avut orgasm... rade incontinuu si tremura.... Asta e cea mai misto faza... :)

Felicitari pentru experienta cu doamna vizitata!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, sclav... a spus:

Acest tip de femeie nu accepta cunni de la oricine. E foarte selectiva. Probabil ca nu i-a placut ceva la tine si a bagat-o p-aia cu "nu ma excit la cunni"... Nu trebuie sa te supere chestia asta... Sunt femei si femei.

Ca fapt divers, exact acest gen de femeie imi place sa o fac sa tremure... :D Aia care spune "nu vreau cunni", iar la sfarsit, dupa ce a avut orgasm... rade incontinuu si tremura.... Asta e cea mai misto faza... :)

Felicitari pentru experienta cu doamna vizitata!

Salut.Fara supărare,dar postarea ta nu aduce informație....Filosofie...Și atât.Du-te la ea,dă-i felul și scrie-mi despre experiența ta.Altfel,umplem topicul cu vorbe goale!!Să nu te superi!Te pup!Acum 10 ani,tot prin zona aceasta,am descoperit-o și pe Ana.Mișto experiență ,pentru mulți.Zi faină!!Cred că merită încercată!Dar,am zis:Nu pentru dezvoltatorii imobiliaŕi!!!🤣🤣.Again:fără supărare,pe banii noștri!!                                                  Da băi,asta am uitat să spun :Era cam flocoasă !!!🤣

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sclav...
Reputație: 0
Acum 7 minute, matriusk a spus:

Salut.Fara supărare,dar postarea ta nu aduce informație....Filosofie...Și atât.Du-te la ea,dă-i felul și scrie-mi despre experiența ta.Altfel,umplem topicul cu vorbe goale!!Să nu te superi!Te pup!Acum 10 ani,tot prin zona aceasta,am descoperit-o și pe Ana.Mișto experiență ,pentru mulți.Zi faină!!Cred că merită încercată!Dar,am zis:Nu pentru dezvoltatorii imobiliaŕi!!!🤣🤣.Again:fără supărare,pe banii noștri!!                                                  Da băi,asta am uitat să spun :Era cam flocoasă !!!🤣

A, nu, tati... nu sunt suparacios.Fiecare cu experienta lui...

La care Ana faci referire? Da si tu un link...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, sclav... a spus:

A, nu, tati... nu sunt suparacios.Fiecare cu experienta lui...

La care Ana faci referire? Da si tu un link...

Salut,din nou!Din păcate,Ana nu mai este disponibilă...Cică și-a refăcut viața!!Dar,mai apar alte A ne!!Zi bună!Cel mai frumos este că mi-ai înțeles postarea anterioară!Să fii bine!Baftă la futut!Așteptăm recenzii!!!!👍

Link spre comentariu
Vizitator ciocanel123
Reputație: 0

Am sunat aseara (eram in zona), facut programare in 20 de minute...ajuns in fata blocului si nu a mai raspuns la telefon. Singura care mi-a dat teapa pana acum. 

Link spre comentariu
Acum 6 ore, ciocanel123 a spus:

Am sunat aseara (eram in zona), facut programare in 20 de minute...ajuns in fata blocului si nu a mai raspuns la telefon. Singura care mi-a dat teapa pana acum. 

Confirm, am pățit la fel.apoi după jumătate de ora suna,cică vecina a venit la ușa ei...in primul rand nu se face,nu suni după atâta timp,apoi sigur e fastfuck.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...