Sari la conținut

Ioana 0791187348


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, massacar a spus:

zice de saracie dar ea se prostitueaza.....vai

Si care este problema ta?! Judecati unii din voi omul fara sa il cunoasteti! 
dau in cap la cineva ? Fur ? Sa ma judeci tu pe mine ?! 
da mai departe si nu mai cometa aiurea! Ca alminteri cand veniti la femei le redicati in slăvi, si acum judeci! 
 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, Ioana1334 a spus:

Si care este problema ta?! Judecati unii din voi omul fara sa il cunoasteti! 
dau in cap la cineva ? Fur ? Sa ma judeci tu pe mine ?! 
da mai departe si nu mai cometa aiurea! Ca alminteri cand veniti la femei le redicati in slăvi, si acum judeci! 
 

Calm....fii calma...ca sa profesezi in meseria asta iti trebuie nervi de otel,in primul rand,si in al doilea rand trebuie sa stai foarte bine cu ficatul pentru ca vor veni fel si fel de oameni la tine,albi,negri,urati,batrani,curati,mai putin curati,transpirati,etc.Trebuie sa treci peste

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, awokeone10 a spus:

Calm....fii calma...ca sa profesezi in meseria asta iti trebuie nervi de otel,in primul rand,si in al doilea rand trebuie sa stai foarte bine cu ficatul pentru ca vor veni fel si fel de oameni la tine,albi,negri,urati,batrani,curati,mai putin curati,transpirati,etc.Trebuie sa treci peste

Apreciez oamenii cu bun simt! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, leonard111 a spus:

Trbuie sa fie f frumi și sa se futa super curva ăsta de cere 250 pt o finalizare cu Cim.  Pana la urma a fost cineva la ea ?

Salutare..ca iti raspund frate si sa confirm ce  sperai sa primesti de la ea o recomand..e fresh e tânără are un corp bine proportionat si are servicii ce calitate 

Sa nu mai vorbim de colega ei care pleca cand am venit eu..NO COMMENT ..SUPERBA..

 Nu pot sa detaliez actiunea pt ca sunt la munca dar pot sa dau note

 

Locatie 10..curata dotata cu ce trebuie ..marfa Câmpineanu..etaj suuperior..dar nu cu ghinion ( ca unii nr il considera asa stie Ioana la ce fac referire)..va ghideaza ea mai exact

Interfonul face figuri ..suni de 3 ori..sa nu injurati

Aspect Ioana..9..tanara, bruneta..pozele nu arata realitatea este mult mult mai bine in realitate..vb serios, este respectoasa te face sa te simti bine..si are un corp de pustoica de liceu..scad un punct pt sani..daca dau zece ar fi fost perfecti

Gfe..10..se implica se fute super ok

Oral  nep 10..chiar daca e la inceput stie meserie o suge perfect 

Anal..nu am intrebat

Pret 150.. 30 min care sigur au fost depasite

Fratilor o recomand..eu unul revin pentru ca ofera servicii de calitate si ai sentimentul  ca vii la colega de liceu

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, alexandru gabriel a spus:

Salutare..ca iti raspund frate si sa confirm ce  sperai sa primesti de la ea o recomand..e fresh e tânără are un corp bine proportionat si are servicii ce calitate 

Sa nu mai vorbim de colega ei care pleca cand am venit eu..NO COMMENT ..SUPERBA..

 Nu pot sa detaliez actiunea pt ca sunt la munca dar pot sa dau note

 

Locatie 10..curata dotata cu ce trebuie ..marfa Câmpineanu..etaj suuperior..dar nu cu ghinion ( ca unii nr il considera asa stie Ioana la ce fac referire)..va ghideaza ea mai exact

Interfonul face figuri ..suni de 3 ori..sa nu injurati

Aspect Ioana..9..tanara, bruneta..pozele nu arata realitatea este mult mult mai bine in realitate..vb serios, este respectoasa te face sa te simti bine..si are un corp de pustoica de liceu..scad un punct pt sani..daca dau zece ar fi fost perfecti

Gfe..10..se implica se fute super ok

Oral  nep 10..chiar daca e la inceput stie meserie o suge perfect 

Anal..nu am intrebat

Pret 150.. 30 min care sigur au fost depasite

Fratilor o recomand..eu unul revin pentru ca ofera servicii de calitate si ai sentimentul  ca vii la colega de liceu

Mulțumesc frumos si te mai astept pe la mine . Pupicii❤️❤️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
4 hours ago, Ioana1334 said:

Buna , plecam împreuna si venim împreuna , imi poti scrie în privat . Te pup😘

""twins of pleasure""

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, Ioana1334 a spus:

Mulțumesc frumos si te mai astept pe la mine . Pupicii❤️❤️

Ioana eu iti multumesc !

M am simtit ffff bine la tine, esti frumoasă,  ai servicii de calitate, locatie excelenta,  ai potential si voi reveni de multe ori la tine si colega ta

Pupici

 

Link spre comentariu
La 03.09.2021 la 19:12, Ioana1334 a spus:

Buna , plecam împreuna si venim împreuna , imi poti scrie în privat . Te pup😘

Ioana! Pune o poza cu tine mai pe întreg spate, fata…desigur acoperă fata și da detalii și despre colega.

Daca tot e colega …arată cât sunteți de apropiate.

Multumim 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Nu merita 200 finalizarea cu CIM. Este foarte mult, sa fim serios. 200 de lei pentru ce? Dar noi suntem vinovați pentru ca ne ducem la ele și le mai și încurajăm 🤣🤣 cum a spus Cineva mai sus 100/200 cu CIM inclus era un preț corect. 

Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
8 minutes ago, bogdan9921 said:

Nu merita 200 finalizarea cu CIM. Este foarte mult, sa fim serios. 200 de lei pentru ce? Dar noi suntem vinovați pentru ca ne ducem la ele și le mai și încurajăm 🤣🤣 cum a spus Cineva mai sus 100/200 cu CIM inclus era un preț corect. 

Ai fost la ea? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 40 minute, Maa5fu1.v2 a spus:

Ai fost la ea? 

Nici nu ma duc. Poate dacă o sa aibă recenzii foarte bune. Pentru ce sa ma duc? Sa plătesc 200 de lei pt o finalizare? Când pot sa ma duc la 250 ora 🤔cu CIM inclus,la altele care arata mai bine 😉 

P. S o sa ma duc la selena sa ii dau mu** pt ca mi dat dislike 😅

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 18 minute, bogdan9921 a spus:

Nici nu ma duc. Poate dacă o sa aibă recenzii foarte bune. Pentru ce sa ma duc? Sa plătesc 200 de lei pt o finalizare? Când pot sa ma duc la 250 ora 🤔cu CIM inclus,la altele care arata mai bine 😉 

P. S o sa ma duc la selena sa ii dau mu** pt ca mi dat dislike 😅

si eu la fel ... muie cat cuprinde 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 3 ore, bogdan9921 a spus:

Nici nu ma duc. Poate dacă o sa aibă recenzii foarte bune. Pentru ce sa ma duc? Sa plătesc 200 de lei pt o finalizare? Când pot sa ma duc la 250 ora 🤔cu CIM inclus,la altele care arata mai bine 😉 

P. S o sa ma duc la selena sa ii dau mu** pt ca mi dat dislike 😅

Selena este un Marketing Whiz....uite cum atrage ea clientela....cu minusuri !!! 😆

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...