Sari la conținut

Ioana 0791187348


Postări Recomandate

On 9/3/2021 at 1:13 PM, alexandru gabriel said:

Salutare..ca iti raspund frate si sa confirm ce  sperai sa primesti de la ea o recomand..e fresh e tânără are un corp bine proportionat si are servicii ce calitate 

Sa nu mai vorbim de colega ei care pleca cand am venit eu..NO COMMENT ..SUPERBA..

 [...]

scuze, poate nu am fost eu atent, dar cine e colega ei?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
52 minutes ago, Ioana1334 said:

Hey!! 😘😘

Am revenit in Bucuresti, programari pe WhatsApp sau telefonic!! Pupici 🥰🥰😘😘

Bine ai venit, ne vdm mai tarziu,coleg@ cand apare‽:69

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Am fost la domnisoara, o intalnire cu o nota generala 8 pentru incurajare, nimic memorabil dar in limite acceptabile,incearca sa se faca placuta sa initieze conversatie, ea draguta cu trasaturi de grecoaica par negru matasos si fara inhibitii, sanii mici ca de adolescenta, sper sa i lase asa pentru ca au farmecul lor, sfarcuri mici excitabile, piele alba si fina, nu foarte tonifiata dar cu un corp frumos bine proportionat si atragator, statura medie, pasa mica si calda, a folosit niste dura lube la penetrare. Se grabeste la actiune sa monteze preze( care sunt pentru liliputani) fara ca muschiul sa fie complet vascularizat. Oral de neprofesionista asa ca sa fie, cu toate astea micutul fost resuscitat si trecut la normal. Lucrurile stau mai bn la capitolul asta, se misca onduindu se si amplificand astfel senzatia pe care o ai cand o penetrezi...daca s a ""manifestat"" fals ca ar fi trait momentul a facut o bine, daca nu chiar a ""simtit o "" pana n maduva oaselor. Mai are inca de invatat, poate de la colege daca ramane in bransa. Locatia ok, programare respectata fara nicio intarziere, igiena fara repros. epilata complet Sesiune scurta 150 lei 30 DTD, de revenit poate, pentru ca este langa casa

bafta

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, 71laciport a spus:

Am fost la domnisoara, o intalnire cu o nota generala 8 pentru incurajare, nimic memorabil dar in limite acceptabile,incearca sa se faca placuta sa initieze conversatie, ea draguta cu trasaturi de grecoaica par negru matasos si fara inhibitii, sanii mici ca de adolescenta, sper sa i lase asa pentru ca au farmecul lor, sfarcuri mici excitabile, piele alba si fina, nu foarte tonifiata dar cu un corp frumos bine proportionat si atragator, statura medie, pasa mica si calda, a folosit niste dura lube la penetrare. Se grabeste la actiune sa monteze preze( care sunt pentru liliputani) fara ca muschiul sa fie complet vascularizat. Oral de neprofesionista asa ca sa fie, cu toate astea micutul fost resuscitat si trecut la normal. Lucrurile stau mai bn la capitolul asta, se misca onduindu se si amplificand astfel senzatia pe care o ai cand o penetrezi...daca s a ""manifestat"" fals ca ar fi trait momentul a facut o bine, daca nu chiar a ""simtit o "" pana n maduva oaselor. Mai are inca de invatat, poate de la colege daca ramane in bransa. Locatia ok, programare respectata fara nicio intarziere, igiena fara repros. epilata complet Sesiune scurta 150 lei 30 DTD, de revenit poate, pentru ca este langa casa

bafta

Multumesc frumos , te pup si te mai astept pe la mine ❤️🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 07.09.2021 la 10:27, 71laciport a spus:

Am fost la domnisoara, o intalnire cu o nota generala 8 pentru incurajare, nimic memorabil dar in limite acceptabile,incearca sa se faca placuta sa initieze conversatie, ea draguta cu trasaturi de grecoaica par negru matasos si fara inhibitii, sanii mici ca de adolescenta, sper sa i lase asa pentru ca au farmecul lor, sfarcuri mici excitabile, piele alba si fina, nu foarte tonifiata dar cu un corp frumos bine proportionat si atragator, statura medie, pasa mica si calda, a folosit niste dura lube la penetrare. Se grabeste la actiune sa monteze preze( care sunt pentru liliputani) fara ca muschiul sa fie complet vascularizat. Oral de neprofesionista asa ca sa fie, cu toate astea micutul fost resuscitat si trecut la normal. Lucrurile stau mai bn la capitolul asta, se misca onduindu se si amplificand astfel senzatia pe care o ai cand o penetrezi...daca s a ""manifestat"" fals ca ar fi trait momentul a facut o bine, daca nu chiar a ""simtit o "" pana n maduva oaselor. Mai are inca de invatat, poate de la colege daca ramane in bransa. Locatia ok, programare respectata fara nicio intarziere, igiena fara repros. epilata complet Sesiune scurta 150 lei 30 DTD, de revenit poate, pentru ca este langa casa

bafta

Multumesc frumos , te pup si te mai astept pe la mine ❤️🥰

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Tocmai ce am plecat de la Ioana 

 pozele sunt reale atuul ei este fundul dar și drăguța la fata

 acțiunea a început cu un oral protejat 

normalul susținut de un fk bun și finalizat pe la spate cu ochii in oglinda ei micuța 

se implica nu comentează la poziții într-un cuvânt se merita

am primit și complimente,mulțumesc Ioana

am văzut-o și pe colega ei Maria2210 drăguța și ea dar puțin figuranta asta mi a lăsat mie

pofta buna fetelor știu ca trebuia sa vina și mâncarea!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Disponibila! Pentru programari va astept pe whatsapp si telefonic 🥰

disponibilitatea o am pana pe data de 22.11! Pupici si abia astept sa ne cunoastem 🤫

locatia o am pe natiunile unite la blocul A turn! 🤗😘😘😘

A4F9E46C-D5BB-4E23-A967-372241E42F3C.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, Ioana1334 a spus:

Disponibila! Pentru programari va astept pe whatsapp si telefonic ,locatia o am pe natiunile unite la blocul A turn! 🤗😘pupicei si astept sa ne cunoastem😘😘

O actualizare de servicii si prețuri poti posta? Multumesc anticipat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...