Sari la conținut

Barbie ts ❤️


Postări Recomandate

Acum 3 ore, Bigd31 a spus:

Idioți Ady ...sa zica mersi ca i-a bagat fata in seama ,e o superbissimă🥰💯

Dece ma jignesti spunandumi Ady ? Tiam spus ca exagerezi si incepi sa ma ataci ............
 

Mai bulangiule Ca tu ma strigi la masculin ma crezi barbat si esti bulangiu !!! 
 

Un hetero nu mi-ar vorbi la masculin , ma-r vede ca o femeie ...doar ca am penis 

Tu futi transexuale ?? Sau barbati ?? 
Ca sa stiu daca ma vrei ADRIANA sau ADY ..

  • Like 1
  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 10 ore, adrianats a spus:

Dece ma jignesti spunandumi Ady ? Tiam spus ca exagerezi si incepi sa ma ataci ............
 

Mai bulangiule Ca tu ma strigi la masculin ma crezi barbat si esti bulangiu !!! 
 

Un hetero nu mi-ar vorbi la masculin , ma-r vede ca o femeie ...doar ca am penis 

Tu futi transexuale ?? Sau barbati ?? 
Ca sa stiu daca ma vrei ADRIANA sau ADY ..

Bine măi Adiță🤭ți-e rușine cu numele tău...mno

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 2 ore, adrianats a spus:

Mars ma bulangiule 😂😂🖕🏽

Atata stii,educatia lasa de dorit nu o sa te compari veci cu celelalte....Karla,Isabell,Deea,Etc.... ai aparut doar in peisaj gay urât ce esti mare femeie te crezi nici in vise😄ț-i sa dat mare nas aici pt nimic care esti....si e ultima fraza care ti-o adresez...n-ai clasa.Jet,mno😝

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, Bigd31 a spus:

sa fim corecți

Poți spune ce vrei despre AdrianaTS, dar nu că e urâtă. Dacă e să fim corecți, este printre cele mai frumoase dintre toate, este și naturală, nu are nimic bizar/ciudat/forțat. 

Văd cel puțin o ieșire deplasată azi, și la altcineva cu care este prietenă, așa că mă abțin de la alte comentarii. Poate sunt rezultatul unor neînțelegeri. 😶

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 34 minute, biliape a spus:

Poți spune ce vrei despre AdrianaTS, dar nu că e urâtă. Dacă e să fim corecți, este printre cele mai frumoase dintre toate, este și naturală, nu are nimic bizar/ciudat/forțat. 

Văd cel puțin o ieșire deplasată azi, și la altcineva cu care este prietenă, așa că mă abțin de la alte comentarii. Poate sunt rezultatul unor neînțelegeri. 😶

E vorba si de caracter nu vezi ce reactii are?wsm ....la spital cu asa ceva sincer

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, biliape a spus:

Poți spune ce vrei despre AdrianaTS, dar nu că e urâtă. Dacă e să fim corecți, este printre cele mai frumoase dintre toate, este și naturală, nu are nimic bizar/ciudat/forțat. 

Văd cel puțin o ieșire deplasată azi, și la altcineva cu care este prietenă, așa că mă abțin de la alte comentarii. Poate sunt rezultatul unor neînțelegeri. 😶

❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Bigd31 a spus:

E vorba si de caracter nu vezi ce reactii are?wsm ....la spital cu asa ceva sincer

Mai travestit invidios ce esti 😂😂😂

Mereu iti faci conturi fake si comentezi ...

Spui ca am un caracter urat (cum ai vrea sati raspund avand in vedere ca tu imi spui Ady,Adita ) tot ma sugi asa de pula gratis 

CE VREI ?????? 

Link spre comentariu

  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 1 oră, adrianats a spus:

Mai travestit invidios ce esti 😂😂😂

Mereu iti faci conturi fake si comentezi ...

Spui ca am un caracter urat (cum ai vrea sati raspund avand in vedere ca tu imi spui Ady,Adita ) tot ma sugi asa de pula gratis 

CE VREI ?????? 

Pisicuț😏

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...