Sari la conținut

100% real 0748359862


niku_b890

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8 (in tiglina la A-uri)
Aspect: 8.8 (domnisoara frumusica undeva la 1.65 cm, ochi caprui, par prins in coc, sani medii, fund bombat, carne tare, fizic de atleta, piele alba ca laptele)
Oral: 6.6 (neprotejat, ok, fara atentie la sateliti, incearca deep, o singura miscare din lateral)
Normal: 6.7 (protejat, accepta pozitii, statica si trebuie sa faci tu toata treaba, docila)
Gfe: N/A (inexistent)
Atitudine: 10 (este timida, vorbeste mai mult intrebata)
Igiena: 10 (nimic suspect, igiena corespunzatoare)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
Undeva in prima parte a lunii septembrie am ajuns pe la domnisoara, 100 cu 200 la telefon, la A-urile din Tiglina 1. Am fost intampinat cu zambetul pe buze, avea o tinuta sexy roz. Am stat putin de vorba, mai greu la inceput pentru ca domnisoara este foarte timida si mai greu scoteam vorbele de la ea, cu clestele :)) .Am ajuns la un acord ca o sa stau o finalizare si m-a ajutat unde sa imi pun hainele. In pat a inceput in cu un oral ok, statea pe o parte cumva, din lateral. A trebuit sa ma uit in dreapta (unde era dulapul cu oglinda) ca sa o vad ce face. Dupa ce au trecut ceva minute de oral ,si-a scos sutienul si chilotii si am vazut-o cat de alba este :D . Am continuat treaba, nu prea schita vreun gest, mai mult statica, mi-am facut eu damblaua. Intre schimbarile de pozitii am tot observat ca se fereste de contact vizual si se uita in alta parte. 
The end!

  • Like 19
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 28.09.2021 la 18:59, gicaw0w a spus:

A intrat in CO. 

 

La 28.09.2021 la 19:19, marius2k a spus:

este in revizie ...

 

Nu e in CO, si nici in revizie , presteaza bine mersi dar cred ca are alt telefon ,   pe care momentan l-am uitat   ... :D     ... plus ca sunt tot felul de  "atoatestiutori"   sau  "floricele pretioase" pe aici, si trebuie sa mai lasam si putorile de teapa alora sa mai contribuie ca altfel se invata cu mura-n gura si nu e bine  .....   :D  

Revenind la subiect , la mine experienta cu madama a fost o idee mai bunicica decat la colegul profesore, acuma poate oi fi prins-o si eu in toane mai bune ..... :D  

Intalnirea a avut loc tot la A-uri, locatia fiind standard pentru astfel de activitati . Madama foloseste poze reale, fizicul fiind vizibil in poze, are cateva kg usor in plus dar nu e deranjant, este bine proprtionata per ansamblu si frumusica tare la figura... Notez fizicul cu un 8.50, iar pentru amatorii de BBW cred ca nota poate fi mai mare .... :D  

Intr-adevar mai timida, nu preia initiativa in discutie si raspunde mai mult cand e intrebata .... dar asta nu e neaparat un lucru rau, prefer genul asta de atitudine decat tupeul si harfele , si tinand cont ca m-a asteptat machiata, aranjata si intr-o costumatie sexy pot sa dau la atitudine o nota de 8-8.50
 
Tragerea in sine nu a fost spectaculoasa, la fel oralul executat dintr-o parte, cam de nota 7-8, la normal in schimb a fost mai binisor, cam de 8 si inclin sa cred ca dupa cateva vizite  exista loc si de mai bine ...... Pentru amatorii de extraoptiuni nu le practica, sau poate intre timp si-o mai fi diversificat paleta de servicii , habar n-am .... :D  

Media finala ar fi ( Fizic 8.50 + Atitudine 8 + Oral 7.50 + Normal 8 ) /4 = 8, iar halatul este friendly, 100 cu 200.    De recomandat .....  in special celor care apreciaza genul BBW, si care cauta o domnita frumusica, la inceput de cariera , dar care mai are de invatat cate ceva  pe partea de servicii....  :D  

 

Oricum nu duce lipsa de clienti, si sunt destul de multi de aici de pe forum care deja au fost .... :D ... iar  cei care vor sa o re-viziteze o vor recunoaste dupa pozele de pe publi, sunt vreo cateva poze chiar din anuntul initial, folosite de la inceputul carierei .... :D  

  • Like 9
  • Inimioara 1

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
7 hours ago, rechinu00 said:

 

 

Nu e in CO, si nici in revizie , presteaza bine mersi dar cred ca are alt telefon ,   pe care momentan l-am uitat   ... :D     ... plus ca sunt tot felul de  "atoatestiutori"   sau  "floricele pretioase" pe aici, si trebuie sa mai lasam si putorile de teapa alora sa mai contribuie ca altfel se invata cu mura-n gura si nu e bine  .....   :D  

Revenind la subiect , la mine experienta cu madama a fost o idee mai bunicica decat la colegul profesore, acuma poate oi fi prins-o si eu in toane mai bune ..... :D  

Intalnirea a avut loc tot la A-uri, locatia fiind standard pentru astfel de activitati . Madama foloseste poze reale, fizicul fiind vizibil in poze, are cateva kg usor in plus dar nu e deranjant, este bine proprtionata per ansamblu si frumusica tare la figura... Notez fizicul cu un 8.50, iar pentru amatorii de BBW cred ca nota poate fi mai mare .... :D  

Intr-adevar mai timida, nu preia initiativa in discutie si raspunde mai mult cand e intrebata .... dar asta nu e neaparat un lucru rau, prefer genul asta de atitudine decat tupeul si harfele , si tinand cont ca m-a asteptat machiata, aranjata si intr-o costumatie sexy pot sa dau la atitudine o nota de 8-8.50
 
Tragerea in sine nu a fost spectaculoasa, la fel oralul executat dintr-o parte, cam de nota 7-8, la normal in schimb a fost mai binisor, cam de 8 si inclin sa cred ca dupa cateva vizite  exista loc si de mai bine ...... Pentru amatorii de extraoptiuni nu le practica, sau poate intre timp si-o mai fi diversificat paleta de servicii , habar n-am .... :D  

Media finala ar fi ( Fizic 8.50 + Atitudine 8 + Oral 7.50 + Normal 8 ) /4 = 8, iar halatul este friendly, 100 cu 200.    De recomandat .....  in special celor care apreciaza genul BBW, si care cauta o domnita frumusica, la inceput de cariera , dar care mai are de invatat cate ceva  pe partea de servicii....  :D  

 

Oricum nu duce lipsa de clienti, si sunt destul de multi de aici de pe forum care deja au fost .... :D ... iar  cei care vor sa o re-viziteze o vor recunoaste dupa pozele de pe publi, sunt vreo cateva poze chiar din anuntul initial, folosite de la inceputul carierei .... :D  

Ai avut dreptate cand mi-ai zis ca anunturile sa fie numai cu poze,cel putin in cazul pozelor reale,acum stiam cand aparea cu alt numar de telefon de unde s-o luam!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Galati
  • Telefon: -
  • Oras:Galati

Ea e domnita ce m a pus degeaba pe drumuri. O sun si fac o programare , ajung la locatie imi zice interfonu , urc unde trebuie si dupa nu raspunde la usa si nici la telefon , eu nu mai inteleg nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
Acum 2 ore, cristiursu a spus:

Ea e domnita ce m a pus degeaba pe drumuri. O sun si fac o programare , ajung la locatie imi zice interfonu , urc unde trebuie si dupa nu raspunde la usa si nici la telefon , eu nu mai inteleg nimic.

Mai mult ca sigur va cunosteati🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot

Asta daca nu ma insel a avut locatie si pe la a uri o perioada,era pe la inceput de drum atunci,acum cred ca s a mai rutinat🤣tot din partea aia pechea se trage si ea ca inca o domnisoara draga noua sau unora de pe forum🤣

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

 

Deci dupa cum ziceam  sa mai scriem niste detalii .... :D  ....   am mai prins-o pe madama de cateva ori, nu sunt multe de povestit si nici n-am chef de scris prea mult asa ca o sa descriu doar diferentele intervenite fata de "debutul" carierei  ....    

in principiu la atitudine s-a mai dezghetat, acum merita un 8.50-9, nu stiu cum se comporta in continuare cu clientii noi dar la cei vechi banuiesc ca a intervenit o oarecare obisnuinta de unde apare si atitudinea imbunatatita ....  :D  ..... la fizic insa as zice ca s-au mai acumulat niste kg in plus , nu e chiar deranjant fiindca oricum e pe segmentul BBW ....... iar la servicii e cam la fel , in aceeasi marja,  nu am observat schimbari majore nici in plus nici in minus ....  :D ..... si halatul este la fel , buget-friendly 100 cu 200, am auzit ca colega-sa ar avea niste incercari cu 150/250 si nu stiu acum nici caprioara din topic ce tarife mai practica pentru clientii noi ...  :D

De recomandat .... :D  ..... doar amatorilor de BBW tinere, macar o vizita pentru o impresie personala,  insa cu conditia sa mentina tariful la 100/200, fiindca 150/250 este totusi cam multisor pentru ce poate sa ofere .... :D

PS nr de contact actual este cel mentionat de colegul profesore mai sus    

  • Like 5
  • Mersi 1

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...