Sari la conținut

Spray sau gel întârziere?


cabal

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Eu am folosit spray stu 100 și este bun din punctul meu de vedere și amai folosit, Produse vandute si livrate de Perfect Pure Natural acuma nu știu dacă suplimentu natural și făcut efectu ca lam loat și dupăia miam dat și cu spray ,pe amândouă le găsești pe emag 

Link spre comentariu
53 minutes ago, popeyes said:

O laba data inainte.

Poate vrei sa spui o laba fara ejaculare, ca daca ejaculezi nu cred ca mai esti bun de ceva macar vreo 12 ore.

Da, o laba inainte, daca poti sa faci edging. Edging poti sa faci si cand iti face fata sex oral, sau chiar si la sex normal sau anal, daca stapanesti tehnica bine. Doar ca multe fete habar nu au despre edging (si ele isi pot face, prin masturbare) si despre placerea nebuna pe care o aduce aceasta tehnica si o sa le apuce damblaua cand vad ca nu finalizezi.

Revenind la intrebarea din topic.

Spray-uri nu recomand. Contin lidocaina si-ti "omoara" senzatiile. Da, dureaza partida poate mai mult, dar cu cat folosesti mai mult in timp, cu atat iti omoara senzatiile de la nivelul capului penisului, risti sa nu mai simti nimic dupa o vreme. Si daca mai pui si prezervativ... intelegi ideea, nu ? ;)

Gelul nu prea are efect asupra duratei partidei, te ajuta poate la erectie, dar ini nici un caz nu creste durata.

Daca vrei sa o ai erecta pe toata durata partidei, mai bine foloseste un inel pentru penis, si alte stimulente (pastile sau stimulente naturale).

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 51 minute, horny_gooner a spus:

Poate vrei sa spui o laba fara ejaculare, ca daca ejaculezi nu cred ca mai esti bun de ceva macar vreo 12 ore.

Da, o laba inainte, daca poti sa faci edging. Edging poti sa faci si cand iti face fata sex oral, sau chiar si la sex normal sau anal, daca stapanesti tehnica bine. Doar ca multe fete habar nu au despre edging (si ele isi pot face, prin masturbare) si despre placerea nebuna pe care o aduce aceasta tehnica si o sa le apuce damblaua cand vad ca nu finalizezi.

Revenind la intrebarea din topic.

Spray-uri nu recomand. Contin lidocaina si-ti "omoara" senzatiile. Da, dureaza partida poate mai mult, dar cu cat folosesti mai mult in timp, cu atat iti omoara senzatiile de la nivelul capului penisului, risti sa nu mai simti nimic dupa o vreme. Si daca mai pui si prezervativ... intelegi ideea, nu ? ;)

Gelul nu prea are efect asupra duratei partidei, te ajuta poate la erectie, dar ini nici un caz nu creste durata.

Daca vrei sa o ai erecta pe toata durata partidei, mai bine foloseste un inel pentru penis, si alte stimulente (pastile sau stimulente naturale).

Băi baietl. voi povestiți din filmele pe care le-ați văzut?Auzi. cică edging.inel.etc.Wtf.Eu merg pe asentimentul colegilorde mai. sus adică cu o băutură tare înainte .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Când mergi la futut chiar nu te interesează senzația. Sculata sa fie și să dureze până îți dai drumul.

Chinezării cum e seifen China brush face minuni.

Cel puțin juma de oră înainte de futai.

Daca nu folosești prezervativul e recomandat sa speli penisul astfel se poate sa ai o surpriza adică să amorțească și fofoloanca.

Am folosit iar nevasta și-a dat seama căci după juma de oră era sculata și nici semne de ejacularea

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oricum cand e o femeie noua , mai mult de 10 min nu te poti tine . Ca esti maxim de incantat si excitat , mai ales daca iti face si oral . Acasa la nevestele noastre alta e discutia . O bautura tare parerea mea ca functioneaza de la a 3 a partida in colo .. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...