Sari la conținut

Striptease :)


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
La 04.09.2021 la 12:48, Antonelaa a spus:

Salut, caut sa ii organizez un party surpriza sotului meu si as vrea sa chem o domnisoara pentru a ii face un striptease. Aveti ceva recomandari ?Multumesc frumos! :*

Suna la salonul de masaj Secret Obsession ca alea fac petreceri si striptease acolo.

Link spre comentariu
La 05.09.2021 la 0:51, dorinel18' a spus:

Mai bine cheamă o prietenă. Scapi mai ieftin şi poți spera că nu se dă la ea 😊

hahaha, ce simpatic esti! Daca avem vreo temere de acest gen, atunci nu ma gandeam sa ii fac o astfel de supriza! Oricum multumesc pentru idee! :) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 10 ore, Antonelaa a spus:

hahaha, ce simpatic esti! Daca avem vreo temere de acest gen, atunci nu ma gandeam sa ii fac o astfel de supriza! Oricum multumesc pentru idee! :) 

Având în vedere pe ce forum suntem orice e posibil. Eu aş zice să nu-l înveți cu de astea 😉

Link spre comentariu
1 oră în urmă, dorinel18' a spus:

Având în vedere pe ce forum suntem orice e posibil. Eu aş zice să nu-l înveți cu de astea 😉

Știu ce zici, dar pana la mine, a profitat de viata si a trait multe... Acum macar câteva chestii mai pot si eu sa ii cadorisesc 😁.

Si din moment ce eu sunt înscrisă pe forum si nu el... Cred ca zice multe 😁 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 1 minut, Antonelaa a spus:

Știu ce zici, dar pana la mine, a profitat de viata si a trait multe... Acum macar câteva chestii mai pot si eu sa ii cadorisesc 😁.

Si din moment ce eu sunt înscrisă pe forum si nu el... Cred ca zice multe 😁 

 

Antonela, în cazul în care nu găseşti o fată să îi facă un striptease profesionist, eu îți propun să-l încânți tu cu treaba asta. Din moment ce eşti înscrisă aici, bănuiesc că ceva talente tot ai 😉 Pune-le în valoare. 

 

Şi... apropo, de unde ştii că el nu este înscris aici? 😊 Din moment ce zici că a profitat de viața şi a trecut prin multe. 😊

Link spre comentariu
Acum 28 minute, dorinel18' a spus:

Antonela, în cazul în care nu găseşti o fată să îi facă un striptease profesionist, eu îți propun să-l încânți tu cu treaba asta. Din moment ce eşti înscrisă aici, bănuiesc că ceva talente tot ai 😉 Pune-le în valoare. 

 

Şi... apropo, de unde ştii că el nu este înscris aici? 😊 Din moment ce zici că a profitat de viața şi a trecut prin multe. 😊

Eu am mai tot facut asta, si as vrea sa mai adaug putin "piper" la tot :D oricum pe mine se va "razbuna" asa uuhhh, abia astept! :D

Si ca sa raspund la intrebarea ta: 

1. nu stie de site si 2. nu ii place nici sa intre pe Facebook :))) sau poate i-am povestit eu ca am gasit acest forum, dar eu sunt cea cu cautari si diverse site-uri de "socializare". :)))) Da, poate vei considera ca am luat-o putin razna, dar pana mea, o viata avem si trebuie sa o traim, caci nu o poate trai nimeni in locul nostru :D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 22 ore, Antonelaa a spus:

Eu am mai tot facut asta, si as vrea sa mai adaug putin "piper" la tot :D oricum pe mine se va "razbuna" asa uuhhh, abia astept! :D

Si ca sa raspund la intrebarea ta: 

1. nu stie de site si 2. nu ii place nici sa intre pe Facebook :))) sau poate i-am povestit eu ca am gasit acest forum, dar eu sunt cea cu cautari si diverse site-uri de "socializare". :)))) Da, poate vei considera ca am luat-o putin razna, dar pana mea, o viata avem si trebuie sa o traim, caci nu o poate trai nimeni in locul nostru :D

Fată faină Antonela... fată de gaşcă 😆

Este norocos prietenul tău dacă zici că l-ai încântat cu striptease.

Sper să te "pedepsească" pe măsură! 😊

Link spre comentariu
Acum 4 ore, dorinel18' a spus:

Fată faină Antonela... fată de gaşcă 😆

Este norocos prietenul tău dacă zici că l-ai încântat cu striptease.

Sper să te "pedepsească" pe măsură! 😊

Un mic secret, este chiar sotul meu :)))  

uhh, doamne da sa ma "pedepseasca" putin asa macar 😜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
1 oră în urmă, Antonelaa a spus:

Esti un dragut, daca va fi cazul , am sa va anunt :D Dar pentru momentul sunt mai interesata de feta :) doar o fantezie personala sau poate mai multe :)))

Pai meriți si tu un striptease sau ma rog ceva pe-acolo. Nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 6 ore, Antonelaa a spus:

Un mic secret, este chiar sotul meu :)))  

uhh, doamne da sa ma "pedepseasca" putin asa macar 😜

În cazul în care n-o să o facă, poți apela cu încredere la mine... la noi cei de aici. În principiu susținem astfel de cauze umanitare. 😊

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
La 09.09.2021 la 11:22, Antonelaa a spus:

Stiam ca ma pot baza pe voi in caz de nevoie! Sunteti niste draguti si simpatici :*

Draga @Antonelaa oare tu nu ai nevoie se putin ajutor? 
in timp ce felina ii face un streptease sotului si el se bucura, eu iti propun sa vin sa stai in bratele mele😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...