Sari la conținut

tanara draguta ofer masaj si companie domnilor.discretie,curatenie,relax si clipe frumoase!telefon:0735472863


sexsei

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare colegi futaci! 

 

Dornic de un masaj erotic  si satul de țepele de pe.publi, am răsfoit anunțul rapid Ploiești și am găsit pe titulara topicului. Îndrumat la locație sa constat ca este o veche cunostinta și colega cu Georgiana.  Mie imi place domnisoara ,deși e doamna ,dar cu un corp de puștoaică,miniona,sâni micuți și erectili, un cur bomba (nu îl da), frumusica la față și placuta la vorba .După dușul de rigoare, direct în pat am sărit sa ma bucur de corpul ei pe corpul meu. Masat asa un pic cu sânii  ridicat " generalul ",echipat corespunzător cu cagula pe cap  un oral scurt protejat cât sa fie tare ca piatra,și m-am cufundat in acțiune .       Pasarica frumoasa ,buzata și strâmtă.  Direct misionarul am vrut ca imi place sa posed și nu a durat mult și am capitulat armele dând drumul la soldatei în cauciuc. Notele sunt subiective pentru mine deoarece îmi place fata,e pe gustul meu. Poze dacă vreți ii cereți pe whatsapp și va da, finalizarea are 30 minute, telefoanele sunt pe silențios, oferă respect cere respect.

Serviciile sunt masaj + normal protejat sau separat,iar alte detalii dacă vreți la telefon.

Cadoul  100 lei finalizarea

Pentru mine e de revenit ,am avut chimie și îmi place cum arată, dar este strict părerea mea.

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:@#$%
  • Oras:@#$%
6 hours ago, bursuk said:

Pina la urma cat este finalizarea am sunat si a spus 150lei finalizarea la tinw vad ca a fost 100 acum cine spune adevarul? 

Și mie mi-a spus tot 150, masaj+NP. Nu am putut discuta mai mult dar mi-a trimis poze și pare foarte ok la corp.

Link spre comentariu
La 07.09.2021 la 17:47, sexsei a spus:

Salutare colegi futaci! 

 

Dornic de un masaj erotic  si satul de țepele de pe.publi, am răsfoit anunțul rapid Ploiești și am găsit pe titulara topicului. Îndrumat la locație sa constat ca este o veche cunostinta și colega cu Georgiana.  Mie imi place domnisoara ,deși e doamna ,dar cu un corp de puștoaică,miniona,sâni micuți și erectili, un cur bomba (nu îl da), frumusica la față și placuta la vorba .După dușul de rigoare, direct în pat am sărit sa ma bucur de corpul ei pe corpul meu. Masat asa un pic cu sânii  ridicat " generalul ",echipat corespunzător cu cagula pe cap  un oral scurt protejat cât sa fie tare ca piatra,și m-am cufundat in acțiune .       Pasarica frumoasa ,buzata și strâmtă.  Direct misionarul am vrut ca imi place sa posed și nu a durat mult și am capitulat armele dând drumul la soldatei în cauciuc. Notele sunt subiective pentru mine deoarece îmi place fata,e pe gustul meu. Poze dacă vreți ii cereți pe whatsapp și va da, finalizarea are 30 minute, telefoanele sunt pe silențios, oferă respect cere respect.

Serviciile sunt masaj + normal protejat sau separat,iar alte detalii dacă vreți la telefon.

Cadoul  100 lei finalizarea

Pentru mine e de revenit ,am avut chimie și îmi place cum arată, dar este strict părerea mea.

 

 

 

Accepta cunni sau nu ai incercat?Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare! Am mai sunat-o și nu mi a răspuns și întâmplător am văzut-o pe strada

 Am abordat-o ca tot era singura și mi a zis ca nu mai practica de aceea nu mi a răspuns la telefon. Păcat ca mie îmi plăcea.

  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...