Sari la conținut

Roxana 0749698143


rechinu00

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8 (la I-uri, pe strada regiment 11 siret)
Aspect: 7 (gagica undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani medii lasati, ceva kg in plus, mai multe tatuaj pe corp)
Oral: 5.5 (protejat, asa si asa, fara atentie la sateliti, cat sa scoata pula, mai in graba)
Normal: 6 (protejat, accepta pozitii, este distanta)
Gfe: N/A (inexistent)
Atitudine: 7 (a raspuns de 2 ori la telefon cand imi facea oral :)) )
Igiena: 7 (nu era rasa de o saptamana)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii august am ajuns si eu madamme, locatia la I4, la telefon imi spune ca tariful este de 1 milion cu 2 milioane. O sa incep sa zic de la inceput ca a fost o investitie proasta, oralul asa si asa, iar la normal nu a participat mai deloc, era foarte distanta si se uita fix prin mine, nu schita nimica. Partea nasoala este ca a raspuns de 2 ori la telefon cand imi facea oral, de mi-a murit tot cheful si recita tarifele. Nici nu a pus bine gumarul, dupa 3 minute din care 2 vorbite la telefon, ma intreaba cum sa stea la normal :)) . Nu recomand nimanui.

Notite)
1)Totul este protejat
 

  • Like 16
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 14.09.2021 la 12:00, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8 (la I-uri, pe strada regiment 11 siret)
Aspect: 7 (gagica undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani medii lasati, ceva kg in plus, mai multe tatuaj pe corp)
Oral: 5.5 (protejat, asa si asa, fara atentie la sateliti, cat sa scoata pula, mai in graba)
Normal: 6 (protejat, accepta pozitii, este distanta)
Gfe: N/A (inexistent)
Atitudine: 7 (a raspuns de 2 ori la telefon cand imi facea oral :)) )
Igiena: 7 (nu era rasa de o saptamana)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii august am ajuns si eu madamme, locatia la I4, la telefon imi spune ca tariful este de 1 milion cu 2 milioane. O sa incep sa zic de la inceput ca a fost o investitie proasta, oralul asa si asa, iar la normal nu a participat mai deloc, era foarte distanta si se uita fix prin mine, nu schita nimica. Partea nasoala este ca a raspuns de 2 ori la telefon cand imi facea oral, de mi-a murit tot cheful si recita tarifele. Nici nu a pus bine gumarul, dupa 3 minute din care 2 vorbite la telefon, ma intreaba cum sa stea la normal :)) . Nu recomand nimanui.

Notite)
1)Totul este protejat
 

tu ai vazut pozele si ce ai zis SUNT FALSE WAI.  Mă mir ca nu a divortat de tine pula,  sigur ti-a atras atentie "bai esti bulanjiu ,ma duci la asa ceva'!!

  • Like 2
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
1 hour ago, 2peu_2peu said:

tu ai vazut pozele si ce ai zis SUNT FALSE WAI.  Mă mir ca nu a divortat de tine pula,  sigur ti-a atras atentie "bai esti bulanjiu ,ma duci la asa ceva'!!

Ea este in poze, tu ce ai inteles? si mai are cateva numere, nu le-am facut inca public , poate ar trebuie sa ma ajute si colegul @rechinu00 sa scapam Galatiul de toate "astea" nasoale care nu vor sa se angajeze la Mega sau Cora sa munceasca pe norma intreaga la patron,  ca sa nu vorbim prea urat la adresa lor. Ce zici ? 🤨

  • Like 6
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 ore, elprofesoare a spus:

poate ar trebuie sa ma ajute si colegul @rechinu00 sa scapam Galatiul de toate "astea" nasoale

 

N-ai cum sa scapi niciodata orasul de nasoale , aici rasar ca ciupercile dupa ploaie  .... :lol:   ..   singura solutie e sa reusim sa ne avertizam din timp si sa le evitam pe cat posibil, ca asta reprezinta curvasaria momentului  =  slalom printre petarde ....  :lol:   

 

Legat strict de dameza asta , mai las-o un pic ,   sa vedem poate apare careva si ii scrie recenzie de 10+ pe celalalt topic/telefon  pe care il mai are .... :lol:

  • Like 2
  • Haha 4
  • Inimioara 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est

sa ne avertizam? care striga ?
Nu vezi cati lasa impresii pe aici?
Eu propun sa se faca un fond pt 'tester' avizat, practic un fond pt curve :)
 

Multumim celor din spatele 'curului fleșcăit si cu miros de nămol' care mai scriu pe aici!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...