Sari la conținut

0751991563 Maria


Maria1992

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, Maria1992 a spus:

Am zis sa deschid eu topic daca nimeni nu a deschis pana acum. 😂😂😂

Astept recenzii bune dar si pe cele rele. 

Pana la recenzii zi-mi si mie,  daca esti amabila -  tu ai mai avut vreun cont pe aici cu numele de ana maria, sau ceva de genul ? :D

  • Like 5

 

Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 2 minute, max6969 a spus:

Sefu' da tu de unde stii ce fel de zimbet are? :wink2 Ca io vad doar inimioare... de zici ca anuntul e pus de @kitkatlove si nu de pasarica in cauza :rockettes-1

Ea e tryharder. Emoji in italic 😂😂😂 . Imi curg balele daca rad asa

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 26 minute, max6969 a spus:

Bine e un fel de haz de necaz... ca pasarica are impresii ca la Galati e ca la Caracal.

https://piter5.dosug-gid.net/prostitutka/382555/

Pozele sunt ale unei curve rusoaice ce se fute pe 15000Ruble/ora...

Ce rau esti si tu fata si a pus si ea amprenta pe poze le a intors si le a decupat😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 8 ore, Maria1992 a spus:

Buna, dragii mei.💖 Ce faceti ? Cum sunteti ? 🤔Am zis sa deschid eu topic daca nimeni nu a deschis pana acum. 😂😂😂 Astept recenzii bune dar si pe cele rele.  Va pup dulce😙😙😙 si spor la scris. 

Lasand caterinca la o parte, 

Pufu, asteptam niste poze reale, altfel recenzii n-o sa vezi. 

PS: Poti sa-ti lasi pozele pe publi. Dar aici sa vedem reale, te rog.

Si desigur, te-ai ajuta de o mana de apeluri daca ne lasi detalii de preturi, servicii si locatie aici. 

Multu💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, Maria1992 a spus:

Buna . Nu am mai avut cont aici.  Pozele de pe site sunt ale mele. 💖💖😙😙

Nu prea te cred pisi ....  :D  nici pozele nu-s ale tale, sunt ciordite din Rusia dupa cum zice colegul max6969 ........

si nici "virgina" p-aici nu prea cred ca esti, parca pe niste topice din zona Cluj-Timisoara-Oradea  am vazut eu ceva-ceva despre o ana-maria  .....   de curiozitate, ai lucrat cumva si prin zona Ardealului, sau numai prin zona noastra pe aici  ?   :D   

 

 

  • Like 7

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 27 minute, rechinu00 a spus:

Nu prea te cred pisi ....  :D  nici pozele nu-s ale tale, sunt ciordite din Rusia dupa cum zice colegul max6969 ........

si nici "virgina" p-aici nu prea cred ca esti, parca pe niste topice din zona Cluj-Timisoara-Oradea  am vazut eu ceva-ceva despre o ana-maria  .....   de curiozitate, ai lucrat cumva si prin zona Ardealului, sau numai prin zona noastra pe aici  ?   :D   

 

 

Nu am umblat zonele acelea. Mie imi place la Galati😉😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 3 ore, max6969 a spus:

Bine e un fel de haz de necaz... ca pasarica are impresii ca la Galati e ca la Caracal.

https://piter5.dosug-gid.net/prostitutka/382555/

Pozele sunt ale unei curve rusoaice ce se fute pe 15000Ruble/ora...

15000 de ruble, adică vreo 200 de euroi, cu vreo 40  mai mult decat salariul minim din Rusia. Maria ar trebui sa fie ambițioasă și să ceară vreo 300 de euro pe oră. :D 

Link spre comentariu
1 hour ago, Maria1992 said:

...Spunele tu mai multe detalii ca eu daca le zic nu ma cred

Pasarica... pai cum sa te mai credem daca defilezi cu poze furate, exact ca o tiganca si-o mai arzi si misterioasa.

Plm... puteai spune aici pe forum de la bun inceput ca ai motivele tale sa nu folosesti poze reale si aia era. Ramineau pentru mirletii care nu stiu ca exista forumuri de curve... dar mai ai si tupeul ordinar sa ne prostesti pe fata.

5 hours ago, Maria1992 said:

...  Pozele de pe site sunt ale mele. 💖💖😙😙

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
22 hours ago, Maria1992 said:

Buna, dragii mei.💖 Ce faceti ? Cum sunteti ? 🤔Am zis sa deschid eu topic daca nimeni nu a deschis pana acum. 😂😂😂 Astept recenzii bune dar si pe cele rele.  Va pup dulce😙😙😙 si spor la scris. 

Bună,

1. descrie-te, de preferat ar fi să pui niște linkuri cu poze reale ( https://imgbb.com/ )

2. serviciile 

3. zona locației 

4. tariful, dacă este ceva extra în meniu 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, amcuce_sefa a spus:

Bună,

1. descrie-te, de preferat ar fi să pui niște linkuri cu poze reale ( https://imgbb.com/ )

2. serviciile 

3. zona locației 

4. tariful, dacă este ceva extra în meniu 

 

100 finalizarea.  200 ora.  Ca servicii oral,  normal, 69 si masaj de relaxare. Iar ca zona sunt in mazepa 1. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...