Sari la conținut

0751991563 Maria


Maria1992

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 02.10.2021 la 15:54, rechinu00 a spus:

Sa cresti mare :lol: .... de fapt nu prea mare , ca iti sta bine cum esti acuma ... :lol:

 

Apropo, pe acolo prin Ardeal esti singurica sau ai si vreo colega ? :D ... asa vb lumea pe forum, acum e posibil sa fi auzit eu aiurea .... :D   dar daca ai vreo colega pe acolo , poate o aduci si pe ea incoace cand mai revii...  :lol:

Dar unde ai vazut tu ca vb lumea ca eu nu gasesc nicaieri😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (in Mazepa la G-uri)
Aspect: 9 (gagicuta frumusica undeva la 1.70 cm, ochi verzi, par roscat ondulat, sani medii fermi, slim, fund bombat, carne tare, piele alba ca laptele, unghiile facute, parfumata discret)
Oral: 6.7 (neprotejat, asa si asa, fara atentie la sateliti, o singura miscare repetiva, capul pulii si atat, fara deep)
Normal: 7.5 (protejat, accepta pozitii, geme placut natural, stramta si implicata, pisicuta frumos estetic)
Gfe: 5 (no FK, accepta pupici, mai subtireanu la capitolul asta)
Atitudine: 10 (prietenoasa)
Igiena: 10 (curata, miroase placut)
Halat: 200 RON (pentru o ora) 

Naratiunea: 
Am ajuns la Maria undeva in prima parte a lunii septembrie. La telefon mi-a comunicat 100 tragerea cu 200 ora, o voce foarte placuta la telefon si ca poate sa ma astepte pana ajung la blocul ei. In locatie mi-a placut ce vad, domnisoara frumusica, zambet placut alb, imbracata intr-o tinuta sexy neagra. M-am facut si eu comod in costumul lui Adam, hainele langa dulapul din partea TV-ului. Am schimbat ceva impresii la un chit-chat in balconul-bucaterie cum s-ar zice, la o tigara, ea fiind fumatoare. Maria arata bine la corp, tinerica, geme placut pe durata actiunii cand se incing lucrurile. 
Overall a fost o intalnire placuta, eu m-am simtit bine in compania Mariei :D 
Spor 

Notite)
1)Din ce am inteles nu face finalizare orala
2)Accepta 69 si ii place

  • Like 17
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, Maria1992 a spus:

Dar unde ai vazut tu ca vb lumea ca eu nu gasesc nicaieri😂

 

Sa zicem ca niste colegi de forum din zona Mures m-au intrebat de tine si de coleguta ta, si le-am zis despre tine niste impresii , ca pe ea nu o cunosc ... :D

 

Iar tu nu ai cum sa gasesti unele discutii , ca anumite lucruri se vb mai departe de ochii publicului... :D

  • Like 4
  • Haha 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 04.10.2021 la 19:59, rechinu00 a spus:

 

Sa zicem ca niste colegi de forum din zona Mures m-au intrebat de tine si de coleguta ta, si le-am zis despre tine niste impresii , ca pe ea nu o cunosc ... :D

 

Iar tu nu ai cum sa gasesti unele discutii , ca anumite lucruri se vb mai departe de ochii publicului... :D

Acum incerci sa fii misterios ? 🤔

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 1 oră, Maria1992 a spus:

Acum incerci sa fii misterios ? 🤔

De unde crezi ca am auzit ca esti pe la Tg Mures ,  daca nu de la colegii din zona  ? :lol:    Ori crezi ca am citit in stele , sau am ghicit in cafea ca esti pe acolo ? :D 

 

La fel cum si voi fetele vb intre voi, mai vb si noi intre noi aici pe forum, chiar si intre orase......  ca de asta exista platforma asta , sa ne cunoastem mai bine cand socializam ..... :D  

 

Plus ca nici tu nu mi-ai spus cui vroiai sa dai numerele alea de telefon "ca sa nu ne mai primeasca nici una " ...... asa ca ma intelegi ca nici eu nu pot sa dau tot din casa ..... :D 

  • Like 7

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 12 ore, rechinu00 a spus:

De unde crezi ca am auzit ca esti pe la Tg Mures ,  daca nu de la colegii din zona  ? :lol:    Ori crezi ca am citit in stele , sau am ghicit in cafea ca esti pe acolo ? :D 

 

La fel cum si voi fetele vb intre voi, mai vb si noi intre noi aici pe forum, chiar si intre orase......  ca de asta exista platforma asta , sa ne cunoastem mai bine cand socializam ..... :D  

 

Plus ca nici tu nu mi-ai spus cui vroiai sa dai numerele alea de telefon "ca sa nu ne mai primeasca nici una " ...... asa ca ma intelegi ca nici eu nu pot sa dau tot din casa ..... :D 

Ne vedem la Galati poate asa stiu si eu cu cine vb aici😙

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...