Sari la conținut

Sara 0735237973


Saraaa28

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
3 hours ago, bonkaloid said:

Am fost și eu la dânsa și pot să zic că e foarte de treabă, GF experience de nota 10 , open-minded , nu mă grăbit de loc . ON de nota 10 Deep !!! Recomand!! 

 

Iti multumesc mult!🥰

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0

Am fost azi o ora in compania domnisoarei Sara si a fost o experienta fainuta, programare facuta cu 30 min inainte, apoi mers la locatia ei din zona Iulius - nu in Parklake sau langa Alfa ci pe alta strada la 5 min mers pe jos din Iulius. 

Ca aspect ea e o fata cu forme, pe mine m-a atras, iar ca atitudine e de nota 10, gfe ridicat cu fk mult si imbratisari stranse, oral lent cu niste deep si multa multa atentie la OO - per total o experienta bunicica. A fost si putin dirtytalk din partea ei. Are o voce foarte senzuala.

Ora a fost 250, eu am plecat multumit de gfe in special desi sunt fanul fetelor subtiri. 

 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 24 minute, silviudulce a spus:

...

apoi mers la locatia ei din zona Iulius - nu in Parklake sau langa Alfa ci pe alta strada la 5 min mers pe jos din Iulius. 

...

 

 

În pula mea de secretomanie!

Cum puteți fi atât de închistati și la o adresa intr-un bloc cu 120 apartamente, sa va trageți pe zona dorsala și sa spuneți aiureli ca locația e la 5 minute de Iulius Mall.

Char asa, nu știi unde ai fost?

Locația e Herculane 6, un bloc lama imens cu 120 apartamente!

Discreție, discreție, dar treaba asta cu secretomania ma omoară.

P.S.: pentru mulți contează o poziționare cât mai aproape de realitate a locației.

Unii au "forbiden" în anumite zone.

Unii își pun în primul rand problema locurilor de parcare.

Etc.

P.P.S.: aștept recenzia în care locația sa fie definita sub forma: "în Cluj-Napoca".

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
48 minutes ago, silviudulce said:

Am fost azi o ora in compania domnisoarei Sara si a fost o experienta fainuta, programare facuta cu 30 min inainte, apoi mers la locatia ei din zona Iulius - nu in Parklake sau langa Alfa ci pe alta strada la 5 min mers pe jos din Iulius. 

Ca aspect ea e o fata cu forme, pe mine m-a atras, iar ca atitudine e de nota 10, gfe ridicat cu fk mult si imbratisari stranse, oral lent cu niste deep si multa multa atentie la OO - per total o experienta bunicica. A fost si putin dirtytalk din partea ei. Are o voce foarte senzuala.

Ora a fost 250, eu am plecat multumit de gfe in special desi sunt fanul fetelor subtiri. 

 

Iti multumesc frumos! Ma bucur ca ai plecat multumit!🤗❤️

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
21 minutes ago, altu2 said:

 

Unii au "forbiden" în anumite zone.

Asta cu forbidden m-a surprins cum sa ai interzis in anumite zone, suntem barbati sau nu?

Si e mai bine sa fim discreti decat opusul cand vine vorba de hobby-ul asta.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 11 minute, silviudulce a spus:

Si e mai bine sa fim discreti decat opusul cand vine vorba de hobby-ul asta.

 

Nene, ma repet, de acord cu discreția, nu ca e necesara, e chiar obligatorie, dar ...

Ma repet, bloc lama cu 9 etaje + parter, 4 apartamente pe nivel, 3 scări. 120 apartamente.

Care-i șansa, matematic vorbind, ca FBI-ul, CIA, DIICOT, etc., sa descinda în apartament în timp ce tu dai din buci  în pizda  domnitei?

Ca în rest, când fata e fără clienți, pot sa descinda și echipajele de marțieni care au legături cu cipații din România, ca vor primi doar un pahar cu apa și o țigară (în camera de trecere dinspre hol înspre dormitorul futodrom).

Da desigur, sateliții care vad tot, cipurile 5G implantate după vaccinare, plus ... 

S.I.B.P.!!!!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 41 minute, silviudulce a spus:

Asta cu forbidden m-a surprins cum sa ai interzis in anumite zone, suntem barbati sau nu?

...

 

Nene, sa-ti dau un exemplu ... sa zicem al unui ... prieten.

Locație "rosie" (sa zicem salon ... uleios) situata într-o zona de case, locație care e la trei case de domiciliul conjugal al unei rude foarte apropiate.

Eh, e, sau nu e acea zona "forbiden"?

P.S.: sa-ti spun ca ... prietenul, intr-un "exces" de zel a reușit sa treacă pragul locației?

Sa-ti spun ca nu va repeta?

Asta înseamnă (pentru unii) "forbiden", bărbați fiind acei unii, sau alții.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
55 minutes ago, altu2 said:

 

Nene, sa-ti dau un exemplu ... sa zicem al unui ... prieten.

Locație "rosie" (sa zicem salon ... uleios) situata într-o zona de case, locație care e la trei case de domiciliul conjugal al unei rude foarte apropiate.

Eh, e, sau nu e acea zona "forbiden"?

P.S.: sa-ti spun ca ... prietenul, intr-un "exces" de zel a reușit sa treacă pragul locației?

Sa-ti spun ca nu va repeta?

Asta înseamnă (pentru unii) "forbiden", bărbați fiind acei unii, sau alții.

Mai dar hodiniti sunteti la ora asta…🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator zelda
Reputație: 0
5 hours ago, altu2 said:

 

Nene, sa-ti dau un exemplu ... sa zicem al unui ... prieten.

Locație "rosie" (sa zicem salon ... uleios) situata într-o zona de case, locație care e la trei case de domiciliul conjugal al unei rude foarte apropiate.

Eh, e, sau nu e acea zona "forbiden"?

P.S.: sa-ti spun ca ... prietenul, intr-un "exces" de zel a reușit sa treacă pragul locației?

Sa-ti spun ca nu va repeta?

Asta înseamnă (pentru unii) "forbiden", bărbați fiind acei unii, sau alții.

Auzi ba tu mai știi sa scrii recenzii? Sau tot comentezi am pula lela pe aici cu răutăți de astea gratuite😂? Comentarii de R2D2 asipmblmnkj... Etc. Ma jur ca maximus ți-a făcut cea mai tare caracterizare Călinescu de nimfomane, râuri întregi de rahat ieftin izvorâte de pe norisorul tău de rahat. Ba băieți lăsați-l pe Călinescu sa continue cu fetisul lui legat de locație, e greu sa pui mana pe telefon, esti chiar obsesiv de dereglat în chestia asta cu locația. În fine scrie ma o recenzie ca laba cu căcat faci de ceva timp pe aici. 

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Eu am luat azi o semițeapă,in sensul ca am vb pe wsp pt 17 30, si inainte cu o ora, imi scrie fata ca nu ma mai poate primi ca nu e in apele ei, ba chiar și-a cerut scuze. De gasit altceva nu am mai gasit,  si amu ma dor coaiele cand tastez,  ce plm sa fac,poate alta data am noroc. Cat o fi Clujul de bazat, de multe ori cam nu ai ce sa alegi,  la multe am fost deja de cateva ori, dupa publi nu ma iau in veci, iau astea mai noi nu prea am incredere, si daca nu am de ales nici astea pe care le stiu nu ma pot primi fara programare .... asa se intampla cand nu vrea Dumnezo sa fut... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 31 minute, bitchmannn a spus:

Eu am luat azi o semițeapă,in sensul ca am vb pe wsp pt 17 30, si inainte cu o ora, imi scrie fata ca nu ma mai poate primi ca nu e in apele ei, ba chiar și-a cerut scuze. De gasit altceva nu am mai gasit,  si amu ma dor coaiele cand tastez,  ce plm sa fac,poate alta data am noroc. Cat o fi Clujul de bazat, de multe ori cam nu ai ce sa alegi,  la multe am fost deja de cateva ori, dupa publi nu ma iau in veci, iau astea mai noi nu prea am incredere, si daca nu am de ales nici astea pe care le stiu nu ma pot primi fara programare .... asa se intampla cand nu vrea Dumnezo sa fut... 

Vorba aia" cand vrea puța nu vrea uța" 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...