Sari la conținut

+40 (720) 759 834


karina5

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ofer plăceri de neuitat domnilor generosi si respectuosi,sunt o persoană comunicativa si cu bun simt te aștept la mine intr-un cadru intim si cu multa discreție, lucrez cu seriozitate si placere.
Nu accept persoane in stare de ebrietate.
Lângă mine vei petrece momente de relaxare si detașare de monotonia zilnică. 
Pentru mai multe detalii aștept telefonul tau. Kiss. pozele sunt 100% reale 
 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 11 ore, karina5 a spus:

Ofer plăceri de neuitat domnilor generosi si respectuosi,sunt o persoană comunicativa si cu bun simt te aștept la mine intr-un cadru intim si cu multa discreție, lucrez cu seriozitate si placere.
Nu accept persoane in stare de ebrietate.
Lângă mine vei petrece momente de relaxare si detașare de monotonia zilnică. 
Pentru mai multe detalii aștept telefonul tau. Kiss. pozele sunt 100% reale 
 

Prețuri,  servicii , locație ne spui și nouă?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 23 ore, karina5 a spus:

Ofer plăceri de neuitat domnilor generosi si respectuosi,sunt o persoană comunicativa si cu bun simt te aștept la mine intr-un cadru intim si cu multa discreție, lucrez cu seriozitate si placere.
Nu accept persoane in stare de ebrietate.
Lângă mine vei petrece momente de relaxare si detașare de monotonia zilnică. 
Pentru mai multe detalii aștept telefonul tau. Kiss. pozele sunt 100% reale 
 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste

In anuntul mentionat contine poze cu tataujele ba pe mana stanga, ba pe mana dreapta. In realitate cum ti-ai dat seama care din poze corespund realitatii, era cameleoanca? 

@administratori: fiti mai finuti, nu mai lasati toti pestii sa promoveze conturi... p.S: s-a insistat cu preturile: cu TVA, fara?

Link spre comentariu
Acum 5 ore, smihalcea74 a spus:

In anuntul mentionat contine poze cu tataujele ba pe mana stanga, ba pe mana dreapta. In realitate cum ti-ai dat seama care din poze corespund realitatii, era cameleoanca? 

@administratori: fiti mai finuti, nu mai lasati toti pestii sa promoveze conturi... p.S: s-a insistat cu preturile: cu TVA, fara?

Bai individule,nu e pt tine informația,e pt alții care vor să meargă,dar mi-e sila să stau sa scriu romane despre fata asta...am vizitat o,mi a dat poze pe watap ,binenteles că nu eram sigur că e ea în poze dar m am riscat și m am dus la ea.ea ma întrebat unde am văzut anunțul ,i am zis pe nimfomane și mă rugat sa ii fac o recenzie că nu o crede nimeni...la tine dc lasă unu o recenzie înseamnă că e peste :))

i am lăsat recenzie că e o fata cu bun simt ,educata și se poarta extrem de frumos cu clientul,te salut 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...