Sari la conținut

Ioana 0759520131


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis

Bună, sunt Ioana, am 22 de ani, 1,70 înălțime, 66kg, blondă! Te aștept in locația mea, discreta si curată, unde vom petrece momente unice de relaxare! Ofer seriozitate si din partea ta aș dori același lucru! 
-Nu accept cu bile si/sau alte accesorii!
-Nu accept persoanele în stare de ebrietate! 
-Nu accept lipsa de respect!  Publi24_1631355207

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Poate ma insel, dar primele 2 poze apartin altei fete. A activat o vreme in Sibiu, in ultimul timp este la Baia Mare. Alexandra blonda are topicul pe BM. A treia poza se vede ca nu seamana cu primele 2. Cum ziceam sper sa ma insel, topicul ei mai jos

 

 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 10 ore, angelmro a spus:

Poate ma insel, dar primele 2 poze apartin altei fete. A activat o vreme in Sibiu, in ultimul timp este la Baia Mare. Alexandra blonda are topicul pe BM. A treia poza se vede ca nu seamana cu primele 2. Cum ziceam sper sa ma insel, topicul ei mai jos

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dute mă de aici.... E veselie fata pe treaba🤪 de mult nu am mai găsit asa oral frumos . . Se vede clar ca o face din placere nu are treaba cu timpul nu are treaba decât de "treaba"... Sa avem spor am înțeles ca o sa stea putina vreme. Pozele nu știu dacă sunt reale dar arata mai bine ca în poze.  Decartat 150 ron  finalizat în balonas. Spor la ciocane tari

 
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
Acum 9 ore, Mario0506 a spus:

Dute mă de aici.... E veselie fata pe treaba🤪 de mult nu am mai găsit asa oral frumos . . Se vede clar ca o face din placere nu are treaba cu timpul nu are treaba decât de "treaba"... Sa avem spor am înțeles ca o sa stea putina vreme. Pozele nu știu dacă sunt reale dar arata mai bine ca în poze.  Decartat 150 ron  finalizat în balonas. Spor la ciocane tari

 

 

 

 

Acum 10 ore, Mario0506 a spus:

 

 

Acum 7 ore, ortei82 a spus:

Mi se pare că a fost și pe la Buzău 

Bună, sunt nouă pe site și nu prea mă descurc cu poze… scuze!  serviciile mele sunt: sex oral, sex normal, mici fantezii, masaj de relaxare! 150 lei finalizarea, 300 lei ora  Ma găsiți pe whtsapp : 0759520131, doar până mâine la ora 12:00 mai sunt în oraș! 

Link spre comentariu

Am fost ieri la ea. Are câteva kg în plus, dar din punct de vedere personal nu arată rău. (gusturile nu se discută, cheers). Am sunat-o să o întreb detaliile de rigoare (prețuri, servicii, locație), mi-a răspuns cu foarte mult calm și bun simț. Mi-a specificat serviciile și tariful (150 lei/fin) (restul nu am prea auzit atât datorită semnalului cât și faptului că trecuseră pe lângă mine câteva mașini). M-am îndreptat ulterior spre locația ei (pe Nicolae Labiș pentru necunoscători). Mi-a deschis Ioana, o fată frumușică, într-o ținută sexy, blonduța, apoi m-a poftit înăuntru. M-am cerut la duș înainte de a trece la acțiune unde mi s-a oferit prosop curat și gel de duș. Despre acțiune, oralul a fost bun pentru mine și junior, fără dinți sau altele cum se mai întâmplă le la fete începătoare de obicei, pentru asta are un mare plus. Normalul nu a durat foarte mult, fiind destul de excitat după oral și poate și datorită faptului că nu avusesem parte de acțiune de vreo 2 zile iar Ioana s-a implicat foarte mult și asta m-a e citat cu atât mai mult. Finalizat ca și colegul tot în balonas. 

Notele ar fi următoarele

Locație : 8/9 destul de departe de privirile oricui, dar puțin departe de Mall. Totuși o locație curată și recentă, deci drăguță

Ioana: 10+ deși începătoare, s-a implicat foarte mult și asta mi-a plăcut. Atitudine pro client

Igiena 10 fată curata fără mirosuri neplăcute (cum ați mai pățit atât voi cât și eu la alte fete) 

ON :10

NP :10

FK :10

Tarif: 150 fin (mă scuzați, dar când a spus tariful la oră nu am auzit deci nu sunt sigur dacă ar fi 250 sau 300, dar se merită oricum) 

Per total, din punct de vedere personal este de revenit dacă va mai practica această meserie pe viitor la noi în oraș.

P.S. :Ioana, mult succes îți dorește primul tău client din acest domeniu. Te pup. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
La 11.09.2021 la 15:00, sasu28 a spus:

Poze, tarife, servicii?????

36943015-1261-402F-B507-CC3E8C120034.jpeg.1f192b1d77a58c2dff71dc7794687597.jpegBună, scuze că nu am postat fotografii, inca învăț cum sa folosesc acest site! Ofer, sex normal, sex oral, diverse poziții, mici atingeri, masaj de relaxare. 150 lei/finalizare, 350/ora! Confirm cu whatsapp 075952013! Sunt o fată cu mult bun simt și respect, deci mă aștept la aceleași lucruri si din partea voastă! Vă aștept în locația mea de pe Nicolae Labiș, doar până mâine la ora 12:00 mă mai găsiți în oraș! Pupici. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
  • Oras:Brașov , Nicolae Labis
Acum 13 minute, Ioana376 a spus:

36943015-1261-402F-B507-CC3E8C120034.jpeg.1f192b1d77a58c2dff71dc7794687597.jpegBună, scuze că nu am postat fotografii, inca învăț cum sa folosesc acest site! Ofer, sex normal, sex oral, diverse poziții, mici atingeri, masaj de relaxare. 150 lei/finalizare, 350/ora! Confirm cu whatsapp 075952013! Sunt o fată cu mult bun simt și respect, deci mă aștept la aceleași lucruri si din partea voastă! Vă aștept în locația mea de pe Nicolae Labiș, doar până mâine la ora 12:00 mă mai găsiți în oraș! Pupici. 

300/ora, scuze! 

Link spre comentariu

Am fost aseara la Ioana, super buna fata arata mai fain decat in poza. Nu grabeste, oralul a fost senzational, a fost reusit de mult nu am mai intalnit asa fata atenta si simtita, este curata si are un aspect fizic atractiv. 150 RON/fin merita fiecare ban se vede ca isi da interesul in cea ce face! 
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...