Sari la conținut

Cu sau fara colega? 😁


Vizitator SelenBaby

Postări Recomandate

Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 16 minute, anabella96 a spus:

Hei! Eu lucrez singura și nu am avut niciodată probleme cu plata la zi/regim hotelier sau cu clienții. Eu prefer singura. Dezavantaj ar fii ca exista șanse ca clienții sa se întâlnească intre ei sau una dintre fete sa fie bahaosista și sa strice locația. Sunt foarte multe dezavantaje in a lucra cu colega. Eu îți recomand sa lucrezi singura 😉

Mda, eu am fost abuzata de politie, familia mea si chiar si cand am chemat salvarea nu au vrut sa ma ajute, m-au umilit si nici pana azi nu mi s-a facut dreptate. Si aveam nevoie de cineva in domeniul asta sa ne putem apara de abuzatori pe viitor. Dar nu am cu cine, nu-i nimic, nici eu nu voi ajuta vreodata pe cineva din domeniul meu. Ms de sfat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, SelenBaby a spus:

Mda, eu am fost abuzata de politie, familia mea si chiar si cand am chemat salvarea nu au vrut sa ma ajute, m-au umilit si nici pana azi nu mi s-a facut dreptate. Si aveam nevoie de cineva in domeniul asta sa ne putem apara de abuzatori pe viitor. Dar nu am cu cine, nu-i nimic, nici eu nu voi ajuta vreodata pe cineva din domeniul meu. Ms de sfat.

Atunci sfatul meu e sa stai cu colega pentru siguranta ta. Îmi pare rău prin ce ai trecut. 

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 1 oră, SelenBaby a spus:

Mda, eu am fost abuzata de politie, familia mea si chiar si cand am chemat salvarea nu au vrut sa ma ajute, m-au umilit si nici pana azi nu mi s-a facut dreptate. Si aveam nevoie de cineva in domeniul asta sa ne putem apara de abuzatori pe viitor. Dar nu am cu cine, nu-i nimic, nici eu nu voi ajuta vreodata pe cineva din domeniul meu. Ms de sfat.

Un iubit 🙋‍♂️ te va ajuta ....  iubit specific încă odată spre a nu se înțelege altceva 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator SelenBaby
Reputație: 0
Acum 11 minute, stephanos27 a spus:

Un iubit 🙋‍♂️ te va ajuta ....  iubit specific încă odată spre a nu se înțelege altceva 

Nu am nevoie de asa ceva in viata mea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...