Sari la conținut

Masaj erotic - Olivia - 0731985694 - Zorilor (str. Pasteur)


Postări Recomandate

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 1 oră, Ionut-2341 a spus:

Tot nu reușesc sa dau de ea

a vizitat cineva recent?

Da.

Încearcă pe WhatsApp și dacă ai oleacă de răbdare, posibil să îți răspundă și să poti face o programare. Sunt zile când are programul full, dar sunt și zile când nu prestează deloc. Are o situație ușor complicată.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 ore, muresan88 a spus:

Buna.Ati mai fost careva la ea recent?Merita vizitata?Multumesc!

Am fost eu de vreo 2 saptamani. Pentru mine, nimic impresionant.

- apartament oribil

- fata modesta la infatisare, kilograme multe

- masaj de relaxare foarte bun

- masaj erotic banal

- nu ii place sa o atingi, nu prea am simtit nevoia oricum

Link spre comentariu
Vizitator muresan88
Reputație: 0
Acum 1 oră, inkafan a spus:

Am fost eu de vreo 2 saptamani. Pentru mine, nimic impresionant.

- apartament oribil

- fata modesta la infatisare, kilograme multe

- masaj de relaxare foarte bun

- masaj erotic banal

- nu ii place sa o atingi, nu prea am simtit nevoia oricum

Mersi!Am vb cu ea.prin mesaje,interesant e ca prin mesaje zice ca accepta sarutari corporale,dar daca zici ca nu ii place sa o atingi.Cate una e tare smechera.M-ai scapat de un drum.Oricum daca mergeam si e asa cum.zici,adica nu accepta,nu ii place sa o atingi,nu ii mai dadeam bani,ii ceream inapoi.Dar unde suntem??Platim ca prostii,sa nu ni se ofere ceea ce spune?Pai sa zica de la inceput ca nu accepta,nu ii place sa fie atinsa si gata.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 6 ore, black_cerber a spus:

Va salut 

Am fost eu la domnișoara, mare greșeală. 
Nu merita nici un leu din cât cere. 
 

Nu recomand!!

Pentru ce motiv? Cât cere? Dă ceva detalii legat de serviciile primite... tarif... etc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 5 minute, robert78 a spus:

Mai activează Olivia? A mai fost cineva la ea?

Mulțumesc.

Da, mai activează.

Dar in weekend nu prea lucrează - rarisim sâmbătă, iar duminica cam deloc.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutaree !! Găsind anunțul titularei pe olx, și curios de ce o să fie (fiind prima dată când vizitez pe cineva de pe olx) am decis să îi fac o vizită.

Sunat , discutat și discutat la telefon ca oamenii , cum se face sau cum ar trebuii să se facă (nu ca "independentele" astea care fac programări , strict prin sms sau whatsapp , de nici nu știi dacă vorbești cu ele , sau te informează / programează omu' cu chiria) stabilit ce a fost necesar și plecat către locație, ajuns la destinație , sun si urc sus la ședință.

Despre domnișoară pot spune că este hotărâtă și nu se întinde la povești ca să tragă de timp , am fost trimis la duș după care a început să își facă treaba. 

Acțiunea a decurs ok , masează bine , a fost un moment relaxant și plăcut pentru mine.

Ca și aspect este puțin plinuță dar nu deranjant de tare , iar ca și atingeri nu se prea lasă atinsă foarte mult pe restul corpului decât pe sâni , nu îți zice nimic , dar se trage când începi să o mângâi.

Pentru masaj standard eu zic , că merge , dacă doriți erotic , puteți încerca , dar fără prea mari asteptări.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

I-am făcut și eu o vizită doamnei. Cam greu de discutat despre ora, deoarece se așteaptă să o fac exact cu 20 de minute înainte și dacă are un client, atunci nu va răspunde. Locația nu este atât de rea, primești un prosop curat. Masajul a fost pe pat de masaj, a fost peste medie. Apoi acțiunea este într-un alt pat, a fost OK. Este cu adevărat vorbăreț, așa că nu te vei plictisi. Un lucru pe care îl apreciez foarte mult este că a durat aproximativ o oră, ea nu se grăbește. Per total pot recomanda.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...