Sari la conținut

Stapana izabela 0759 558 870


cipppp

Postări Recomandate

  • Telefon: n/a
  • Oras:Bacău
  • Disponibila
  • Telefon: n/a
  • Oras:Bacău
  • Disponibila

Va salut a fost cineva la aceasta domnita?       https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-isabela-stapana-favorita-te-astept-sa-fii-supus/7h1h50728e9578i6e9181481h435ee61.html

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Descrierea de pe publi:

A uitat cred sa specifice și ce studii trebuie sa ai dacă vrei sa mergi :))) dacă nu ai terminat medicina, conservator sau politehnica nu cred ca ai ce cauta :)))))

"

Buna sunt dominatoare cu o vasta experienta in domeniu dominare soft si hard ,fetish i Bdsm Dominare financiara.....selectionez domni distinși ,generisi ,manierati si inteligenți care sunt capabili.si pregătiți psihic ,mental.constienti de rolul.lor de a fi supusi si devotați educați si curați,buni ascultători la cerințele unei stăpâne decise , ,severa si capricioasă Dacă te regăsești în anunțul meu contacteaza-ma telefonic cu număr vizibil Nu doresc să fiu deranjata cu mesaje la care nu voi răspunde! Disponibila doar pentru dominare in caz ca raspund sunt ocupată revino cu un apel !"

Link spre comentariu
  • Telefon: n/a
  • Oras:Bacău
  • Disponibila
  • Telefon: n/a
  • Oras:Bacău
  • Disponibila

Sunt destul de rare damezele care practica bdsm in bacau dar avand in vedere cu nu a lasat nimeni nici o recenzie despre prestația ei ramane de vazut si la ce nivel se ridica in privinta dominarii! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...