Sari la conținut

❤️‍🔥❤️‍🔥 Karina ❤️‍🔥❤️‍🔥 0748371015


Kariina

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat ieri după masă domnișoara, programare prin WhatsApp, ușor.

Ajuns la locație la ora stabilită, urcat sus.............. Doamne așa de plictisita e fătuca asta ca și recenzia mea de până acuma, sincer! Nu știu ce chimie au avut alții cu ea ,dar la mine zero! Nu e urâtă chiar deloc, nu as întoarce capul după ea pe strada, dar e plictisita rău ,seacă ,tipic sudul României(sper sa nu jignesc pe nimeni)

Trec la subiect, in pat(sa nu mă lungesc pe tare).....FK ....NU! Că e răcită (atunci de ce nu specifici că nu faci?) de când a venit nu face, că e răcită din Tg Mureș ,sau poate nu eram compatibili cine știe.

O rog sa mi fac un pic hand job,Doamne !!!ca și cum ai mulge vaca!mai îmi și spune că mi se scoală greu ,după un minut de muls!(și nu în sensul bun)

Nu vreau să mă lungesc că ați prins ideea,personal pt mine nu e de revenit .

Sincer nu m a grăbit ,m a servit cu apa sau suc(dar a făcut o să o bifeze ,așa am avut eu feeling ul)

Părerea mea că e la inceput de drum ,dar nici nu i place ceea ce face ,și nu cred că am prins o eu Intr o zi proasta,dar nu i vad un viitor strălucit în branșa asta😞.Spor!!!

 

  • Like 3
  • Mersi 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 ore, andreiutzu11 a spus:

Vizitat ieri după masă domnișoara, programare prin WhatsApp, ușor.

Ajuns la locație la ora stabilită, urcat sus.............. Doamne așa de plictisita e fătuca asta ca și recenzia mea de până acuma, sincer! Nu știu ce chimie au avut alții cu ea ,dar la mine zero! Nu e urâtă chiar deloc, nu as întoarce capul după ea pe strada, dar e plictisita rău ,seacă ,tipic sudul României(sper sa nu jignesc pe nimeni)

Trec la subiect, in pat(sa nu mă lungesc pe tare).....FK ....NU! Că e răcită (atunci de ce nu specifici că nu faci?) de când a venit nu face, că e răcită din Tg Mureș ,sau poate nu eram compatibili cine știe.

O rog sa mi fac un pic hand job,Doamne !!!ca și cum ai mulge vaca!mai îmi și spune că mi se scoală greu ,după un minut de muls!(și nu în sensul bun)

Nu vreau să mă lungesc că ați prins ideea,personal pt mine nu e de revenit .

Sincer nu m a grăbit ,m a servit cu apa sau suc(dar a făcut o să o bifeze ,așa am avut eu feeling ul)

Părerea mea că e la inceput de drum ,dar nici nu i place ceea ce face ,și nu cred că am prins o eu Intr o zi proasta,dar nu i vad un viitor strălucit în branșa asta😞.Spor!!!

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie . Te pup și o zi frumoasa îți doresc 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 3 ore, andreiutzu11 a spus:

Vizitat ieri după masă domnișoara, programare prin WhatsApp, ușor.

Ajuns la locație la ora stabilită, urcat sus.............. Doamne așa de plictisita e fătuca asta ca și recenzia mea de până acuma, sincer! Nu știu ce chimie au avut alții cu ea ,dar la mine zero! Nu e urâtă chiar deloc, nu as întoarce capul după ea pe strada, dar e plictisita rău ,seacă ,tipic sudul României(sper sa nu jignesc pe nimeni)

Trec la subiect, in pat(sa nu mă lungesc pe tare).....FK ....NU! Că e răcită (atunci de ce nu specifici că nu faci?) de când a venit nu face, că e răcită din Tg Mureș ,sau poate nu eram compatibili cine știe.

O rog sa mi fac un pic hand job,Doamne !!!ca și cum ai mulge vaca!mai îmi și spune că mi se scoală greu ,după un minut de muls!(și nu în sensul bun)

Nu vreau să mă lungesc că ați prins ideea,personal pt mine nu e de revenit .

Sincer nu m a grăbit ,m a servit cu apa sau suc(dar a făcut o să o bifeze ,așa am avut eu feeling ul)

Părerea mea că e la inceput de drum ,dar nici nu i place ceea ce face ,și nu cred că am prins o eu Intr o zi proasta,dar nu i vad un viitor strălucit în branșa asta😞.Spor!!!

 

Salut Andreiutzu11!

Mulțumim pentru informații! Așa măcar ne-ai scutit de un drum și de o altă experiență neplăcută. O zi faină! 🐼

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună ziua dragilor , m am gândit ca să revin la voi , așa că de luni voi activa la voi în oraș , putem să stabilim o programare chiar de astăzi. Mai jos va voi pune lista mea cu serviciile actualizate ❤️❤️💞💞 Va pup și abea aștept ca să ne revedem 🥰

✖️ Serviciile mele sunt urmatoarele:

♥️Sex normal doar protejat

♥️ Sex anal ( doar protejat și în funcție de mărime , țin sa va anunț ca sunt la început)

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena si compatibilitate)

♥️Sex in diferite pozitii

♥️Sex cu cupluri

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️Annilingus pasiv

✖️Pentru aceste servicii preturile vor fi urmatoarele:

O finalizare sau 30 de minute 100 de lei

2 finalizari sau 60 de minute 200 de lei

️EXTRA 50 de lei ( CIM/COF) 

️ EXTRA 100 de lei ANAL 

 

✖️NU SE ACCEPTA SUB NICI O FORMA

Sex normal neprotejat

Sex anal neprotejat

Persoane sub influenta alcoolului

Persoane nerespectuoase

Persoane cu bile sau alte adaugiri

Programarile se vor face strict prin SMS,WHATSAPP SAU PM

 

IMG-20220404-WA0001.jpg

IMG-20220405-WA0002.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 47 minute, Kariina a spus:

Bună ziua dragilor , m am gândit ca să revin la voi , așa că de luni voi activa la voi în oraș , putem să stabilim o programare chiar de astăzi. Mai jos va voi pune lista mea cu serviciile actualizate ❤️❤️💞💞 Va pup și abea aștept ca să ne revedem 🥰

✖️ Serviciile mele sunt urmatoarele:

♥️Sex normal doar protejat

♥️ Sex anal ( doar protejat și în funcție de mărime , țin sa va anunț ca sunt la început)

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena si compatibilitate)

♥️Sex in diferite pozitii

♥️Sex cu cupluri

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️Annilingus pasiv

✖️Pentru aceste servicii preturile vor fi urmatoarele:

O finalizare sau 30 de minute 100 de lei

2 finalizari sau 60 de minute 200 de lei

️EXTRA 50 de lei ( CIM/COF) 

️ EXTRA 100 de lei ANAL 

 

✖️NU SE ACCEPTA SUB NICI O FORMA

Sex normal neprotejat

Sex anal neprotejat

Persoane sub influenta alcoolului

Persoane nerespectuoase

Persoane cu bile sau alte adaugiri

Programarile se vor face strict prin SMS,WHATSAPP SAU PM

 

IMG-20220404-WA0001.jpg

IMG-20220405-WA0002.jpg

Bine ai venit la noi Draga ...am văzut că ultima ta vizită nu prea a fost cu noroc dar având în vedere că îmi plac pozele tale și prețurile par foarte corecte pentru servicii ce oferi și cu speranța că ai incercat sa îmbunătățești lucrurile eu îți acord încredere și îți fac o vizita 😍sper că nu o sa îmi pare rău ...îți doresc succes la noi in oraș ...

Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 7 ore, Kariina a spus:

Bună ziua dragilor , m am gândit ca să revin la voi , așa că de luni voi activa la voi în oraș , putem să stabilim o programare chiar de astăzi. Mai jos va voi pune lista mea cu serviciile actualizate ❤️❤️💞💞 Va pup și abea aștept ca să ne revedem 🥰

✖️ Serviciile mele sunt urmatoarele:

♥️Sex normal doar protejat

♥️ Sex anal ( doar protejat și în funcție de mărime , țin sa va anunț ca sunt la început)

♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena si compatibilitate)

♥️Sex in diferite pozitii

♥️Sex cu cupluri

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️Annilingus pasiv

✖️Pentru aceste servicii preturile vor fi urmatoarele:

O finalizare sau 30 de minute 100 de lei

2 finalizari sau 60 de minute 200 de lei

️EXTRA 50 de lei ( CIM/COF) 

️ EXTRA 100 de lei ANAL 

 

✖️NU SE ACCEPTA SUB NICI O FORMA

Sex normal neprotejat

Sex anal neprotejat

Persoane sub influenta alcoolului

Persoane nerespectuoase

Persoane cu bile sau alte adaugiri

Programarile se vor face strict prin SMS,WHATSAPP SAU PM

 

IMG-20220404-WA0001.jpg

IMG-20220405-WA0002.jpg

Bine ai revenit la noi Karina❤

Te pwp💋

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 27 minute, Kariina a spus:

Bună ziua dragilor , disponibilă pentru programări pana la ora 22.00 😍😍IMG-20220328-WA0000.jpg.0249688fe75b7bb23af3f4f2558a66d8.jpg

Trage limbuța înapoi că poate îți mișcă cineva 😁😁😈😈😛😛

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
21 minutes ago, Kariina said:

Prima Onestilor 😇

Singura in locatie sau ai colega? Daca ai iesit din faza de plictiseala eu sunt dispus sa-ti scriu ceva 😜 programul? Seara pana la ce ora?

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Dificila Karinutza, 😝
Seara nu vrea sa-mi dea putza
Eu m-as duce la iubit
Ea din lucru s-a oprit

Cand ii suna soneria
Isi inchide pravalia
Are un program cam strict
Dar eu tot incerc s-o mint 🤣

Sa o fac sa ma primeasca
Ea vrea sa ma ocoleasca
Nu stiu cum ne potrivim
Dar insist sa ne iubim 😘

  • Haha 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 3 ore, x the impaler a spus:

Dificila Karinutza, 😝
Seara nu vrea sa-mi dea putza
Eu m-as duce la iubit
Ea din lucru s-a oprit

Cand ii suna soneria
Isi inchide pravalia
Are un program cam strict
Dar eu tot incerc s-o mint 🤣

Sa o fac sa ma primeasca
Ea vrea sa ma ocoleasca
Nu stiu cum ne potrivim
Dar insist sa ne iubim 😘

După ce veți potrivi 

Și la noi poate-o veni

Noi programu-i respectăm 

Și cu pula-n ea noi dăm 

 

Și cu mare gingășie 

Că fatuca m-place mie 

Parcă e o școlăriță 

Săi dai limbi la garofița 

 

Aveți grijă că-i strâmtă  tare

Si cam spatele o doare 

Și când voi vă chinuiți

Prea tare nu va izbiti 

 

Vedeți sa nu o accidentați 

Sau floarea săi deformați 

Ce-i ce au scula prea mare  

Să nu-și facă programare 

 

Karinutza Karinutza 

Vino sa îți mănânc țâța 

Sa mănânc și bucile 

Frumoasele micutele

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 23 ore, Kariina a spus:

Bună ziua dragilor , disponibilă pentru programări pana la ora 22.00 😍😍IMG-20220328-WA0000.jpg.0249688fe75b7bb23af3f4f2558a66d8.jpg

Salutare dragi colegi ...După o vizită la domnișoara Karina vreau sa îi las o recenzie ...

Programat pe whatsupp încă de ieri ,programare ușoară și respectată de ambele părți fara nici o problema ..Ajuns la locație mi-a dat Nr interfonului și eu în 2 minute eram la ușă 😁ma poftit înăuntru și ne-am făcut cunoștință după ce mă invitat la masa la un pahar de suc și o țigară .Fata este foarte primitoare și foarte călduroasă ... prietenoasa și vorbăreață ( moldoveanca tipică - când își dă drumul la vb nu a se mai oprește )😂😂😂😂😂😂😂dar e drăguță cum vorbește atâta😈😍😍😍Este o fata foarte frumoasa la fata cu niste ochi foarte frumoși ...E genul păpușă cum arata ...e subțirică dar sexy .  Sâni mici dar frumoși și un cur foarte mișto ...rotund și cu carne faina pe ea...nu va povestesc toate cele întâmplate dar toate acțiunea a decurs perfect ...este o fata de vizitat..incearca pe tot parcursul întâlnirii sa te simți bine langa ea...are un caracter fain ...mie îmi place foarte mult de ea...nu o mai lungim povestea cu trecem direct la note ...( La note mult așteptat de colegii mei după ce am ajuns odată la prințesele noastre ? 

Locație-10 --- toate cele necesare fara coment ...prima Oneștilor 

Aspect fizic - pentru mine 9 ...este o fata subțire ,foarte tânără și foarte frumoasă cu chip de înger ...știu că gusturile nu se discuta de aia am inceput așa că pentru mine ....un corp foarte fain ( daca îți plac fetele subtire ) 

Atitudine - 10 ...aici nu am cum sa ii dau nota mai mica ..m-am înțeles perfect cu ea,este primitoare ,călduroasă ,prietenoasa și vorbăreață ,și la partea de socializare m-am simțit extraordinar de bine cu ea așa că nu am motive sa ii dau nota mai mica ...

Gfe- 8 ...mi-a lipsit unpic de fk dar la final ne-am dat seama că ea așteaptă să vadă dacă își dorește clientul respectiv .mmsincer nici nu am incercat ....

On-8,5...nu e nimic wow dar face un oral plăcut ,e de ajuns dați facă chef de sex ..tente de Deep,schimbări de ritm . Bătut cu limba ....per total e un oral fain dar nimic wow ...

Np- 9...sta fain in pozițiile aleasa și îți permite să controlezi mișcările  ..in special în doggy o foarte mișto cu ea.  In poziția asta m-am finalizat după ce a mai trecut mai mult de un minut fara sa se retragă.   Stătea frumos așa și făcea mișcări senzuale pe ritmul de muzica care mergea în living ...este un plus mare pentru mine că nu sa retras imediat ....

Ap- nu ii dau note pentru că nu am reușit.  Mi-a spus la început că putem incerca dar nu îmi primite ca este un pic grăsuță sculamentul 😂😂si ea este la inceput și nu poate cu oricine ...așa a și fost ...am incercat dar am renunțat eu după un timp că am văzut că o doare ...

Timpul petrecut la ea-70 de minute 

Amenda -300 de lei (200 de lei /ora plus 100 de lei analul ...când am stat la ușă sa ies afara și a venit să mă pupe mi-a adus de pe masa 100 de lei înapoi pentru analul nereușit ..i-am spus că nu îmi trebuie pentru că am incercat dar nu prea a ieșit și în sfarsit m-am decis sa iau banii înapoi ( pentru gestul corect că a vrut să-mi bage înapoi în buzunar .. eu apreciez cava vrut să fie corecta 

De revizitat - Da.  Mi-a plăcut cu ea și am sa revin în curând ...

De recomandat -Da.  Dacă va plac fete mici și subțire cu siguranță merită o vizită   Eu zic că are un preț foarte corect pentru serviciile oferite ...

Cam asta a fost întâlnirea mea cu frumoasa Carina una destul de reușită .. îți mulțumesc frumoaso pentru clipele frumoase și ne mai vedem in curând..Clientul de dimineață cu ochii frumoși 😂

Iar vouă dragi shogori va doresc bafta la fete frumoase și ciocane tari 😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...