Sari la conținut

Betti Blonda (0745) 878 013 🥰❤️


Betti

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bunaaaa, frumoșilor ! De mâine voi fi la voi in oraș pentru a va indeplini fanteziile și plăcerile erotice. Va aștept sa petrecem clipe de neuitat împreuna. Acesta este topicul meu de la Oradea unde veți putea vedea câteva recenzii in legătura cu serviciile pe care le prestez. 
Am și colega. Va sărut dulce pe toți 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

 

EA2C0391-68E7-4E33-A32F-286E5BD375B1.jpeg

53633606-D324-4B27-99ED-912F6E4E28A7.png

1F0FE9B2-13BA-484D-86B9-05884C1F7CC5.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 18 minute, Blaugrana10 a spus:

Buna, nustiu ce ii asa laudata🤔 Betti asta ca plm o suni,ii scrii mesaje , whatsapp plm nimic🤨, vede mesajul si nu raspunde 👎, pai atunci dute de unde ai venit plm daca nu ai chef si bunul simt   nici macar sa raspunzi , frumoasa atitudine ai 🤦‍♂️

Salut!

O lăudăm, pentru că ea este Betti. Am suficiente vizite ca să-mi permit să intervin. Betti este o femeie mai specială, deci trebuie să fie tratată mai special. Într-adevăr este nevoie de răbdare, dar merită. Decizia îți aparține.

Spor! Panda

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 1 oră, ursuletulpanda a spus:

Salut!

O lăudăm, pentru că ea este Betti. Am suficiente vizite ca să-mi permit să intervin. Betti este o femeie mai specială, deci trebuie să fie tratată mai special. Într-adevăr este nevoie de răbdare, dar merită. Decizia îți aparține.

Spor! Panda

Daca si pe bani trebuie sa avem rabdare si sa asteptam ca e speciala:)).Eu personal ma las de mers la fetite...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, Blaugrana10 a spus:

Buna, nustiu ce ii asa laudata🤔 Betti asta ca plm o suni,ii scrii mesaje , whatsapp plm nimic🤨, vede mesajul si nu raspunde 👎, pai atunci dute de unde ai venit plm daca nu ai chef si bunul simt   nici macar sa raspunzi , frumoasa atitudine ai 🤦‍♂️

Buna ! Am ajuns destul de târziu in Timișoara. A trebuit sa aranjez prin apartament ca sa fac sa fie totul comod. Nu am umblat pe telefonul de munca ca sa văd mesaje sau apeluri, abia acum am reușit sa văd de apeluri, etc. Plus de asta eu când nu sunt disponibilă nu răspund la telefon/mesaje etc. Din moment ce nici aici nu am mai postat și nu ți-am răspuns înseamnă ca eram ocupată. Dacă îți făceai programare și nu o respectam îți înțelegeam supărarea, dar așa eu nu am anunțat ca am ajuns și tie nu ți-am răspuns la telefon. O seara frumoasa ✌🏻

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, ursuletulpanda a spus:

Salut!

O lăudăm, pentru că ea este Betti. Am suficiente vizite ca să-mi permit să intervin. Betti este o femeie mai specială, deci trebuie să fie tratată mai special. Într-adevăr este nevoie de răbdare, dar merită. Decizia îți aparține.

Spor! Panda

Mulțumesc frumos pentru cuvinte, ursuleț. Te sărut ❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 8 minute, Betti a spus:

Buna ! Am ajuns destul de târziu in Timișoara. A trebuit sa aranjez prin apartament ca sa fac sa fie totul comod. Nu am umblat pe telefonul de munca ca sa văd mesaje sau apeluri, abia acum am reușit sa văd de apeluri, etc. Plus de asta eu când nu sunt disponibilă nu răspund la telefon/mesaje etc. Din moment ce nici aici nu am mai postat și nu ți-am răspuns înseamnă ca eram ocupată. Dacă îți făceai programare și nu o respectam îți înțelegeam supărarea, dar așa eu nu am anunțat ca am ajuns și tie nu ți-am răspuns la telefon. O seara frumoasa ✌🏻

Bine ai venit ! 

Nu-l baga in seama pe @Blaugrana10, uitate la postarile lui si vei intelege .

Intalniri cat mai reusite !

 

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 3 ore, Blaugrana10 a spus:

Buna, nustiu ce ii asa laudata🤔 Betti asta ca plm o suni,ii scrii mesaje , whatsapp plm nimic🤨, vede mesajul si nu raspunde 👎, pai atunci dute de unde ai venit plm daca nu ai chef si bunul simt   nici macar sa raspunzi , frumoasa atitudine ai 🤦‍♂️

În general dacă urmăreați topicul și fata are postat in cursul zilei de astăzi ca este disponibilă și nu răspunde poți încerca de mai multe ori ( și asta gândește te ca poate e cu un client și din start îți da senzația de încredere și no Fast fuck ) imaginează ti cum e sa fii supt și dintr-o data sa răspundă la telefon și sa vorbească cu alt client in timp ce încearcă sa nu-l omoare din mâna? Foarte nașpa eu am pățit 😁 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 51 minute, Betti a spus:

Mulțumesc frumos ! Te pup dulce 🥰🥰😘😘

Betti! 

Tratează-i pe toţi cu politeţe, până şi pe cei care sunt grosolani cu tine - nu pentru că ei ar fi drăguţi, ci întrucât tu eşti astfel.

🐼

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Ioannnovice
Reputație: 0
La 14.09.2021 la 15:39, Betti a spus:

Bunaaaa, frumoșilor ! De mâine voi fi la voi in oraș pentru a va indeplini fanteziile și plăcerile erotice. Va aștept sa petrecem clipe de neuitat împreuna. Acesta este topicul meu de la Oradea unde veți putea vedea câteva recenzii in legătura cu serviciile pe care le prestez. 
Am și colega. Va sărut dulce pe toți 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

 

EA2C0391-68E7-4E33-A32F-286E5BD375B1.jpeg

53633606-D324-4B27-99ED-912F6E4E28A7.png

1F0FE9B2-13BA-484D-86B9-05884C1F7CC5.jpeg

Acceptați fetelor să fiți "arestate" și amândouă deodată? ,😊🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, dmtalex04 a spus:

La domnisoara asta chiar nu sa dus nimeni🙈🙈o recenzie nimic la ea??

Sunt foarte multe recenzii pe topicul de la Oradea. Poți arunca un ochi acolo dacă dorești sa vezi câte ceva 😁😁 aici încă sunt noua și probabil de asta încă nu s au scris recenzii 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, dmtalex04 said:

La domnisoara asta chiar nu sa dus nimeni🙈🙈o recenzie nimic la ea??

E 150/recenzia. 

Dacă vrei cu note (doar) de 10+++, e 300! 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator Acullb
Reputație: 0

Faia este f frumoasa și oferă un GFE ridicat!

M-a primri ieri deși era puțin nepregatita....mulțumesc!

Locație; 6 - apartament urâțel 

Fata - 9 , doar puțin machiaj a lipsit 

Acțiune; 1 nr scurt dar intent , totul la superlativ!

Depărtat: 150 lei / număr 

Experienta plăcută de revenit! Mulțumesc Beți!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...