Sari la conținut

Madalina bruneta pasională 0748363745


Postări Recomandate

  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea

Bună, dragilor! De maine voi fi la voi in oras. Ma numesc Mădălina si voi fi aici la dispoziția voastră pentru a ne răsfăța unul pe celălalt si sa ne afundam in plăcere. Va sărut dulce si va astept la mine. Aici găsiți topicul meu din oradea unde puteti vedea cate ceva despre mine . Am si colega! 

 

IMG-20210913-WA0003.jpg

IMG-20210912-WA0001.jpg

received_3393389630785923.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 7 minute, BabyMadalina a spus:

Bună, dragilor! De maine voi fi la voi in oras. Ma numesc Mădălina si voi fi aici la dispoziția voastră pentru a ne răsfăța unul pe celălalt si sa ne afundam in plăcere. Va sărut dulce si va astept la mine. Aici găsiți topicul meu din oradea unde puteti vedea cate ceva despre mine . Am si colega! 

 

IMG-20210913-WA0003.jpg

IMG-20210912-WA0001.jpg

received_3393389630785923.jpeg

Sa aveeti grija de Madalina si Betti :D sunt frumoase rau si de treaba!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Bună, Mădălina! 😜 Tu trebuie să fii colega lui Betti. Bun venit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi! 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, BabyMadalina a spus:

Bună, dragilor! De maine voi fi la voi in oras. Ma numesc Mădălina si voi fi aici la dispoziția voastră pentru a ne răsfăța unul pe celălalt si sa ne afundam in plăcere. Va sărut dulce si va astept la mine. Aici găsiți topicul meu din oradea unde puteti vedea cate ceva despre mine . Am si colega! 

 

IMG-20210913-WA0003.jpg

IMG-20210912-WA0001.jpg

received_3393389630785923.jpeg

Bine ați venit!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 22 ore, BabyMadalina a spus:

Bună, dragilor! De maine voi fi la voi in oras. Ma numesc Mădălina si voi fi aici la dispoziția voastră pentru a ne răsfăța unul pe celălalt si sa ne afundam in plăcere. Va sărut dulce si va astept la mine. Aici găsiți topicul meu din oradea unde puteti vedea cate ceva despre mine . Am si colega! 

 

IMG-20210913-WA0003.jpg

IMG-20210912-WA0001.jpg

received_3393389630785923.jpeg

Bună Mădălina! După întâlnirea noastră de ieri, mi-am amintit de un citat. Repede l-am căutat și îl expun acum, aici din două motive. Ieri nu l-am adăugat la recenzia mea și azi neapărat vreau să știi că ți se potrivește perfect.

"Nu există nimic mai rar și nici mai frumos ca o femeie care este pur și simplu ea însăși, confortabilă cu ea însăși în imperfecțiunea-i perfectă. Pentru mine aceasta este esența adevărată a frumuseții." – Steve Maraboli

Până la următoarea noastră întâlnire te îmbrățișez cu drag. Panda 🤗🐼

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor, Oradea
  • Oras:Bihor, Oradea
Acum 7 ore, ursuletulpanda a spus:

Bună Mădălina! După întâlnirea noastră de ieri, mi-am amintit de un citat. Repede l-am căutat și îl expun acum, aici din două motive. Ieri nu l-am adăugat la recenzia mea și azi neapărat vreau să știi că ți se potrivește perfect.

"Nu există nimic mai rar și nici mai frumos ca o femeie care este pur și simplu ea însăși, confortabilă cu ea însăși în imperfecțiunea-i perfectă. Pentru mine aceasta este esența adevărată a frumuseții." – Steve Maraboli

Până la următoarea noastră întâlnire te îmbrățișez cu drag. Panda 🤗🐼

 

Vai ce drăguț 🥰 multumesc frumos pentru aceste cuvinte !😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 9/14/2021 at 4:36 PM, BabyMadalina said:

Bună, dragilor! De maine voi fi la voi in oras. Ma numesc Mădălina si voi fi aici la dispoziția voastră pentru a ne răsfăța unul pe celălalt si sa ne afundam in plăcere. Va sărut dulce si va astept la mine. Aici găsiți topicul meu din oradea unde puteti vedea cate ceva despre mine . Am si colega! 

 

IMG-20210913-WA0003.jpg

IMG-20210912-WA0001.jpg

received_3393389630785923.jpeg

scuza-ma ca iti spun dar GFE fara FK nu exista . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Deci madalina este 
s e n z a t I o n a l a   !!! Un corp fenomenal, face cam ce ii ceri (in limita bunului simț, daca ai unele idei mai altfel), se străduiește să nu pleci nesatisfăcut, e deschisă, e jovială, e curata, se fute bine și arată trăsnet! Ce ai mai putea să vrei altceva?sani cum nu antalnesti fermi ,,un plus este strâmtă o simți cum te strânge  , te trage an ea ai vis ,nota 10 pe linie 

mersi Mădălina !sper sa ne vedem curând !!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...