Sari la conținut

Hello


RoxanaM

Postări Recomandate

Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
1 oră în urmă, RoxanaM a spus:

Va rog sa scrieti aici nemulțumirile voastre. 

Intre timp, va doresc o zi minunata si sper sa nu va înmulțiți, e pacat. 

Nemulțumiri in legatura cu ce? 😛

Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 5 ore, RoxanaM a spus:

Va rog sa scrieti aici nemulțumirile voastre. 

Intre timp, va doresc o zi minunata si sper sa nu va înmulțiți, e pacat. 

Eu sper sa nu te înmulțești tu , la vârsta asta ,și sa nu îmbolnăvești pe cineva . Vrei sa faci tu legea pe forum? Sau îți trebuieste o reclama , ceva ? 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 47 minute, nicu.28 a spus:

Eu sper sa nu te înmulțești tu , la vârsta asta ,și sa nu îmbolnăvești pe cineva . Vrei sa faci tu legea pe forum? Sau îți trebuieste o reclama , ceva ? 

Imi doresc sa aveti fete si sa aiba parte de barbati ca voi. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 4 minute, RoxanaM a spus:

Imi doresc sa aveti fete si sa aiba parte de barbati ca voi. 

Tu sa ai parte de ăla de îți ia apărarea 😀 ești nebăgată in seama ? Noi știm mai bine ce femeie de ultima speța ești și cât te vânzătoare ești, nu te strofoca și mai tare ca se sparg silicoanele 😄

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 6 ore, RoxanaM a spus:

 sper sa nu va înmulțiți, e pacat. 

..nici tu fată. Din cauza de-alde tine nu ne viziteaza extrateresti.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 1 oră, nicu.28 a spus:

Eu sper sa nu te înmulțești tu , la vârsta asta ,și sa nu îmbolnăvești pe cineva . Vrei sa faci tu legea pe forum? Sau îți trebuieste o reclama , ceva ? 

Bulangiule, se pare ca iti curge kakatul pe nas clona idioata!

  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Chiar acum, payment a spus:

Bulangiule, se pare ca iti curge kakatul pe nas clona idioata!

Și tu ești lingăul ei ? Cu ce te.a vrăjit ?😀 vezi.ti de treaba ta , nu am treaba cu tine , cauți anturaj ? Tu ai mulți dușmani pe forum , eu am numai 2😂

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
1 oră în urmă, nicu.28 a spus:

Tu sa ai parte de ăla de îți ia apărarea 😀 ești nebăgată in seama ? Noi știm mai bine ce femeie de ultima speța ești și cât te vânzătoare ești, nu te strofoca și mai tare ca se sparg silicoanele 😄

Tu  esti doar un anonom clonat si handicapat!

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 1 minut, payment a spus:

Tu  esti doar un anonom clonat si handicapat!

Nu ai pe cine sa sugi ? Du.te.n pula mea de terminat , aici o sa mori ! Stai in pula mea cumințel , la locul tău ! Eu nici nu mai îndrăzneam sa vorbesc despre clone ! Fa pași și caut cearta in alta parte ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 2 minute, nicu.28 a spus:

Nu ai pe cine sa sugi ? Du.te.n pula mea de terminat , aici o sa mori ! Stai in pula mea cumințel , la locul tău ! Eu nici nu mai îndrăzneam sa vorbesc despre clone ! Fa pași și caut cearta in alta parte ! 

Calmeaza-te muie, oricum esti idiot! Nu am cunoscut-o pe domnisoara, sper sa o fuck in curand. Cat despre tine bulangiule, ce pot sa iti spun?! La mai multa muie pentru ca esti dornic, lasa laba ca ai bataturi in palma si ..besi ca esti troglodit de puti!🤣

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 3 minute, payment a spus:

Calmeaza-te muie, oricum esti idiot! Nu am cunoscut-o pe domnisoara, sper sa o fuck in curand. Cat despre tine bulangiule, ce pot sa iti spun?! La mai multa muie pentru ca esti dornic, lasa laba ca ai bataturi in palma si ..besi ca esti troglodit de puti!🤣

Prea mulți dobitoci aici ! Nici nu am interacționat cu tine , nici nu am treaba cu tine ! Te bagi la musca in lapte ! Peace și bafta s.o futi pe doamna ( are 37 de ani ) , vezi sa nu dai din casa ca spovedește la tot forumul 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Chiar acum, nicu.28 a spus:

Prea mulți dobitoci aici ! Nici nu am interacționat cu tine , nici nu am treaba cu tine ! Te bagi la musca in lapte ! Peace și bafta s.o futi pe doamna ( are 37 de ani ) , vezi sa nu dai din casa ca spovedește la tot forumul 😂

Piticule, ce sugi mah labagiule?🤣 Este o doamna pk, se pare ca esti un labagiu notoriu, nu sti sa apreciezi ceea ce este bun, te caci pe tine si esti o jigodie impotenta!🤣🤣🤣

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 4 minute, payment a spus:

Piticule, ce sugi mah labagiule?🤣 Este o doamna pk, se pare ca esti un labagiu notoriu, nu sti sa apreciezi ceea ce este bun, te caci pe tine si esti o jigodie impotenta!🤣🤣🤣

Nu ma trece pe numele tău ! Au dreptate astia când spuneau ca ești bolnav ! Du.te și linge.o ca altceva nu ai ce sa.i faci, însă nu da din casa ! Prietene , nu cu mine trebuie sa te cerți ! Salut și bafta !

Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 25 minute, nicu.28 a spus:

Și tu ești lingăul ei ? Cu ce te.a vrăjit ?😀 vezi.ti de treaba ta , nu am treaba cu tine , cauți anturaj ? Tu ai mulți dușmani pe forum , eu am numai 2😂

Sincer, ma doare la o mie de kilometrii in fata pulii de vati dusmani am pe forum! La fel mi se rupe si de tine jogodie clonata, precum si de multi altii! Doar niste odioti!🤣

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 5 minute, nicu.28 a spus:

Nu ma trece pe numele tău ! Au dreptate astia când spuneau ca ești bolnav ! Du.te și linge.o ca altceva nu ai ce sa.i faci, însă nu da din casa ! Prietene , nu cu mine trebuie sa te cerți ! Salut și bafta !

In primul rand nu esti prieten cu mine! In alta ordine de idei, nu trec handicapati ca tine pe numele meu!🤣 Hai sictir labarule! 🤣🤣🤣

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere
Acum 8 ore, RoxanaM a spus:

Va rog sa scrieti aici nemulțumirile voastre. 

Intre timp, va doresc o zi minunata si sper sa nu va înmulțiți, e pacat. 

Nimic ieșit din comun, dragă.Doar același lucru-gloabe multe,pe bani multi,talent zero....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 2 ore, ungureanuandrei a spus:

Unde are pasarea asta anunțul ? Din poza de profil arată bunișor 

Arată bine, e f. frumoasa, nimic de spus , însă ai grija ce vorbești și despre cine vorbești 😃

Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0

Cel mai misto este ca, in apararea acestei curve, isi activeaza una dintre clone si catzel daniel ( alt limbaj, alta abordare, gresita de altfel 😀) . El nu stie ca Roxanica s-a pisat si pe el, de la acuze pana la conversatii private.

Cheers 😀

Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0

Am uitat sa spun ca iubim tarfele care sug pula cu inghetata si inghit sperma plus ca isi pun curul la bataie cu ardoare insa sa imi bag pula daca au curaj sa scrie aici.

Ca, deh, nu trebuie sa sara prostu' cu niste cascaval in plus ?

😀

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Chiar acum, nicu.28 a spus:

Ce porci suntem ... platim curvele pentru fantezii si dup'aia venim aici si povestim , cu detalii 😀

:refoz gresit, nu suntem porci, că ele ar fi scroafe, ca normal doar un porc(vier) poate fute o scroafa.

Curvari poate, odata ce mergem la curve.

 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Chiar acum, 2peu_2peu a spus:

:refoz gresit, nu suntem porci, că ele ar fi scroafe, ca normal doar un porc(vier) poate fute o scroafa.

Curvari poate, odata ce mergem la curve.

 

Adevarat !

Zi-i chestia asta si Roxanicii 😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...