Sari la conținut

Daniel masaj erotic


Vizitator Mirunagabi69

Postări Recomandate

Vizitator Mirunagabi69
Reputație: 0

Heii buna!! Am fost la tipul asta Dani, un baiat inalt cu tatuaje si ochi albastrii pentru un masaj :))

Telefonul era inchis si i-am scris pe whastapp, mi-a raspuns acolo, am programat putin mai tarziu pentru ca nu era disponibil, a venit el la mine frumos cu uleiul de bebelus si niste pietricele de masaj. M-a pus sa ma dezbrac si sa imi iau 2 prosoape, zis si facut eu:))

Am mai fost la masaje erotice dar asta a fost foarte ok, tipul este glumet, frumos, nu inteleg de ce ar face treaba asta la cat de frumos este, ne-am apucat de masaj, eu pe burta, el pus pe fundul meu si a inceput

ma gandeam ca dureaza undeva la 15-20 de minute si gata minunea dar el a specificat ca depinde de cat de repede ma relaxez eu, am zis sa profit de ocazie si sa nu ma relaxez asa de repede:)))

m-a uleiat din cap pana in picioare, masaj frumos si dens asa apasat, are mainile mari si cuprinde tot ce trebuie, parca ma simteam la salon la spa, m-a intrebat daca am posibilitate sa pun muzica, a pus el la boxa portabila:))

ajunsese deja prin zona intima, l-am intrebat daca face parte din masaj si mi-a spus ca da, l-am lasat sa lucreze, tipul e bestial, ajunsesem sa imi doresc atat de tare sa il vreau dar imi era si asa ca nu stiam cum sa ii spun, la un momentdat ma intreaba el daca vreau sa il uleiez si eu:))) zis si facut, pana sa ma intorc si sa ma ridic, el deja era nud, gata sa fie uleiat

OP / NP, masaj 100 de lei iar daca vrei si iti place finalizarea trebuie sa platesti extra 50 de, am optat si pentru finalizare, m-a intrebat ca unde vreau, i-am spus, zis si facut:))))

 Totul a durat undeva la 60-70 de minute, frumos, muzica buna, atmosfera super, am baut si un pahar de vin daca tot aveam prin casa inainte sa plece, am inteles ca el e in permanenta in Petrosani, chiar mai revin!!

sper sa vada reviewul meu!!

il gasiti la 0721542127, daca nu raspunde scrieti pe whatsapp si va raspunde, nu mereu are telefonul deschis dar raspunde pe whatsapp

pretul este confortabil atata timp cat ai nevoie de relaxare!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 15.09.2021 la 16:39, Mirunagabi69 a spus:

Heii buna!! Am fost la tipul asta Dani, un baiat inalt cu tatuaje si ochi albastrii pentru un masaj :))

Telefonul era inchis si i-am scris pe whastapp, mi-a raspuns acolo, am programat putin mai tarziu pentru ca nu era disponibil, a venit el la mine frumos cu uleiul de bebelus si niste pietricele de masaj. M-a pus sa ma dezbrac si sa imi iau 2 prosoape, zis si facut eu:))

Am mai fost la masaje erotice dar asta a fost foarte ok, tipul este glumet, frumos, nu inteleg de ce ar face treaba asta la cat de frumos este, ne-am apucat de masaj, eu pe burta, el pus pe fundul meu si a inceput

ma gandeam ca dureaza undeva la 15-20 de minute si gata minunea dar el a specificat ca depinde de cat de repede ma relaxez eu, am zis sa profit de ocazie si sa nu ma relaxez asa de repede:)))

m-a uleiat din cap pana in picioare, masaj frumos si dens asa apasat, are mainile mari si cuprinde tot ce trebuie, parca ma simteam la salon la spa, m-a intrebat daca am posibilitate sa pun muzica, a pus el la boxa portabila:))

ajunsese deja prin zona intima, l-am intrebat daca face parte din masaj si mi-a spus ca da, l-am lasat sa lucreze, tipul e bestial, ajunsesem sa imi doresc atat de tare sa il vreau dar imi era si asa ca nu stiam cum sa ii spun, la un momentdat ma intreaba el daca vreau sa il uleiez si eu:))) zis si facut, pana sa ma intorc si sa ma ridic, el deja era nud, gata sa fie uleiat

OP / NP, masaj 100 de lei iar daca vrei si iti place finalizarea trebuie sa platesti extra 50 de, am optat si pentru finalizare, m-a intrebat ca unde vreau, i-am spus, zis si facut:))))

 Totul a durat undeva la 60-70 de minute, frumos, muzica buna, atmosfera super, am baut si un pahar de vin daca tot aveam prin casa inainte sa plece, am inteles ca el e in permanenta in Petrosani, chiar mai revin!!

sper sa vada reviewul meu!!

il gasiti la 0721542127, daca nu raspunde scrieti pe whatsapp si va raspunde, nu mereu are telefonul deschis dar raspunde pe whatsapp

pretul este confortabil atata timp cat ai nevoie de relaxare!

Sunt tare curios, cim ti-a facut tie OP....
a pus condomul pe limba sau a folosit folie de alimente pe pasarica ta? De masa de masaj nu te mai intreb, ca sigur detii una acasa, cu totii avem cate o masa de masaj...sa fie acolo...

Ce nu am inteles este: ptr ce platesti 50 de lei in plus? Ptr finalizarea lui sau a ta?...intreb asta ptr o prietena🤭😘😂..... cam aiurea sa-ti spuna de servicii extra in timp ce erati goi amandoi si uleati...."stii daca termini tre sa mai dai 50 de lei"......puii mei, puteai sa-l minti ca nu ai terminat si sa ceri daune😂😂😂😂

 

Am trait sa o vad si pe asta, recenzie facuta de o "civila" sau "casnica" unui maseor, inalt, cu tatuaje, ochi albastri si frumos si maseor desavarsit, si viril pe deasupra......nu de autostrazi avem nevoie ci de spitale ptr destepti!!!!

Hai ca m-am distrat Dani!

Link spre comentariu
  • Oras:petrosani
  • Oras:petrosani
La 22.09.2021 la 7:58, sprinter blue a spus:

Asta nu e recenzie, este autoreclama, ca suntem toti prosti si nu ne dam seama........sigur are programul full acum...la cate femei citesc acest forum.....mare-i gradina lu' Doamne Doamne... 😥🤔

Cel mai bun mod de a-și face singur reclama.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...