Sari la conținut

De vorba cu @Sonia/Sarah & Iubi 😁😁


altadata

Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, EliaKhan said:

*Singurul de aici care e un derbedeu e Cozonac7, în el trebuie dat cu frișcă. Cred că i-ar și plăcea. ;)

Ai dreptate! Mi-a plăcut clipul postat de tine. Mi-ar fi plăcut și mai mult dacă postai aceeași secvență din "Nea Mărin"... Mai de pe la noi 😂

Problema e cu cine am asocia-o pe Veta? Cu Sarrah? Sau cu Andreea? :)

1 hour ago, EliaKhan said:

Serios, sunteți prea încrâncenați. Nu e forum de arme și muniții. Faceți dragoste, nu război. :))

Păi asta e dorința mea! Să fac dragoste cu domnișoara Sara 🥰

Dar cum să fac s-o conving să-și îndrepte privirea ochișorilor ei negri frumoși către un derbedeu ca mine? 🥺

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
8 minutes ago, colericul said:

Atunci cauta alta caci au alta culoare...

Ce??? Adică m-a mințit??? Nu pot să cred așa ceva! 

Uite ce zice domnișoara Sarrah:

On 8/15/2021 at 3:24 PM, sarrah said:

*Domnii care doresc să mă viziteze vor găsi la adresa decisă de comun acord o persoană normală, o femeie de 25 de ani, șatenă, ochi negri, buze senzuale 

Eu mă iau (doar) după ce spune ea!! Eu până acum n-am întâlnit femeie care să nu spună numai și numai adevărul (adevărat)!! 

Edit: eu o cred pe domnișoara Sara! N-am numărul ei de telefon că îi ceream o poză Oațap 😕

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator EliaKhan
Reputație: 0
4 hours ago, Cozonac7 said:

Ai dreptate! Mi-a plăcut clipul postat de tine. Mi-ar fi plăcut și mai mult dacă postai aceeași secvență din "Nea Mărin"... Mai de pe la noi 😂

Problema e cu cine am asocia-o pe Veta? Cu Sarrah? Sau cu Andreea? :)

Păi asta e dorința mea! Să fac dragoste cu domnișoara Sara 🥰

Dar cum să fac s-o conving să-și îndrepte privirea ochișorilor ei negri frumoși către un derbedeu ca mine? 🥺

Și tu ai dreptate:

 

Ambele fete sunt iuți la mânie, nu știu care bate mai rău. Sau care bate mai bine. :))

Mie mi-ar fi frică de ochișorii frumoși ai Sarei, negri au ba. Sunt mult mai periculoși decât mușchii lui Iubi. Bătaie trece, însă ce-ți poate face o femeie cu ochii...  

@colericul Ai cunoscut-o pe Sarrah în călătoriile tale?

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
10 hours ago, EliaKhan said:

*Bătaie trece, însă ce-ți poate face o femeie cu ochii...  

Sau cu gura... 😆 (și nu mă refer la prostii) 🤭

Da' nu-i stres, mie îmi plac fetele rele de gură. Au suflet bun 😇 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Sper ca aceasta postare, sa fie ultima pe subiectul Sarrah. 😁

@dlgeo69

Demult acest forum si-a pierdut scopul! Totul s-a transformat intr-o afacere mai mult sau mai putin legala. Nu mai este apreciata calitatea, onoarea, respectul, corectitudinea. Iti multumesc pentru faptul ca, candva mi-ai apreciat postarile😁😁

Daca pentru tine cele scrise mai sus, nu sunt lucruri interesante si iti doresti doar sa faci sex cu anumite fete, nu ma mai baga in seama, trece-mi userul la ignore si ai scapat de postarile mele.😁😁

@EliaKhan

In mare parte sunt de acord cu tine!👍😁

Cu cateva mentiuni:

1. Da, probabil nu am folosit expresia cea mai potrivita. Nu am desconsiderat niciodata fetele de pe aici. Chiar le-am apreciat foarte mult pe cele corecte si cu capul pe umeri.

2. Nu am suportat niciodata falsitatea, rebranduirile, falsa superioritatea a unor fete. (pentru ca nu le vad sensul😁) O fata corecta, nu are nimic de ascuns, pentru ca adevarul iese intodeauna la iveala.👍😁

@sircvb

Am mai spus si in alte postari, nu ma deranjeaza tariful ei. Si nu cred ca rebranduirea ei este justificata de marirea tarifului. Iti pot da cel putin un exemplu de aici, Brasov:  aceasta domisoara @SlimDana si-a modificat tariful succesiv, fara a se rebrandui, deci se poate!😁😁

Tu te-ai rebranduit, dar a trebuit sa iti schimbi si identitatea pentru asta?😁😁

De ce esti interesat de identitatea mea sau de jobul meu?😁😁

Nu doresti cumva si CNP-ul?😁😁😁

Esti mai indiscret ca Sarrah😁😁

PS: probabil va gasi o scuza penibila si la aceasta conversatie😁😁

B22-A0-E5-A-FCEE-4218-BC02-7-B6129-FA0680.png.80b71d995e9b3bb206a6e9817651c36f.png

Link spre comentariu
Acum 3 ore, altadata a spus:

Sper ca aceasta postare, sa fie ultima pe subiectul Sarrah. 😁

@dlgeo69

Demult acest forum si-a pierdut scopul! Totul s-a transformat intr-o afacere mai mult sau mai putin legala. Nu mai este apreciata calitatea, onoarea, respectul, corectitudinea. Iti multumesc pentru faptul ca, candva mi-ai apreciat postarile😁😁

Daca pentru tine cele scrise mai sus, nu sunt lucruri interesante si iti doresti doar sa faci sex cu anumite fete, nu ma mai baga in seama, trece-mi userul la ignore si ai scapat de postarile mele.😁😁

@EliaKhan

In mare parte sunt de acord cu tine!👍😁

Cu cateva mentiuni:

1. Da, probabil nu am folosit expresia cea mai potrivita. Nu am desconsiderat niciodata fetele de pe aici. Chiar le-am apreciat foarte mult pe cele corecte si cu capul pe umeri.

2. Nu am suportat niciodata falsitatea, rebranduirile, falsa superioritatea a unor fete. (pentru ca nu le vad sensul😁) O fata corecta, nu are nimic de ascuns, pentru ca adevarul iese intodeauna la iveala.👍😁

@sircvb

Am mai spus si in alte postari, nu ma deranjeaza tariful ei. Si nu cred ca rebranduirea ei este justificata de marirea tarifului. Iti pot da cel putin un exemplu de aici, Brasov:  aceasta domisoara @SlimDana si-a modificat tariful succesiv, fara a se rebrandui, deci se poate!😁😁

Tu te-ai rebranduit, dar a trebuit sa iti schimbi si identitatea pentru asta?😁😁

De ce esti interesat de identitatea mea sau de jobul meu?😁😁

Nu doresti cumva si CNP-ul?😁😁😁

Esti mai indiscret ca Sarrah😁😁

PS: probabil va gasi o scuza penibila si la aceasta conversatie😁😁

B22-A0-E5-A-FCEE-4218-BC02-7-B6129-FA0680.png.80b71d995e9b3bb206a6e9817651c36f.png

I-a trimis si ceva poze,mai deocheate☺️?Intreb pt un preten🙄😎

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, andydry a spus:

I-a trimis si ceva poze,mai deocheate☺️?Intreb pt un preten🙄😎

Cu siguranță își trim și poze într ei 🤣🤣 crezi că de ce i-am făcut homosexuali😁🤣🤣🤣 pentru că chiar sunt. 

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 3 ore, andydry a spus:

I-a trimis si ceva poze,mai deocheate☺️?Intreb pt un preten🙄😎

Spune-i prietenului sa ii ceara respectivului, pozele cu ea.😁 Sau vorbeste tu cu prietenul tau 👽 sa iti trimita poze cu ea. Sigur are!😁😁😁

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 12 minute, altadata a spus:

Spune-i prietenului sa ii ceara respectivului, pozele cu ea.😁 Sau vorbeste tu cu prietenul tau 👽 sa iti trimita poze cu ea. Sigur are!😁😁😁

Altălabă tu nu ești decît o curvă plîngăcioasă, cum te ia unu mai tare cum te plîngi la admin m-am lămurit ce om ești, dar defapt tu ești pasivul in relația cu prietenul tău cred că asta e motivul. 😁

Link spre comentariu
Acum 19 minute, altadata a spus:

Spune-i prietenului sa ii ceara respectivului, pozele cu ea.😁 Sau vorbeste tu cu prietenul tau 👽 sa iti trimita poze cu ea. Sigur are!😁😁😁

Eu te-am intrebat pe tine ca tu esti cu informatiile,spionule din vecini🤓

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 18 minute, sarrah a spus:

El e setat, dă-i pace. 😂

Sarrah dacă ajungi  în Brașov fai și tu cadou un Listerine poate nu-și permite omul să-și ia el. 😁😁

Link spre comentariu

@sarrah baiatul asta @marcus6 este iubitul, pestele sau avocatul tau? ii dai pizda pe gratis (sau ii faci o reducere) ca se baga aici pentru tine pe forum? sau? ca nu imi dau seama. Vad ca e asa de insistent (mai insistent decat oricare alt baiat care ti-a scris argumente negative despre tine), e tare bagacios, iti i-a mereu apararea (scrie mai mult decat tine, dar scrie tare prost si pe langa asta e problema), se baga pentru tine, se baga ca musca-n curu calului (de l-ar strivi bucile calului i-ar fi mai bine probabil). Nu stiu ce sa zic despre el. Ne-ai putea spune tu ceva despre individul asta marcus6? Care ii rolul lui aici pentru tine? E ruda cu tine? Sau?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
1 oră în urmă, Lucas0 a spus:

@sarrah baiatul asta @marcus6 este iubitul, pestele sau avocatul tau? ii dai pizda pe gratis (sau ii faci o reducere) ca se baga aici pentru tine pe forum? sau? ca nu imi dau seama. Vad ca e asa de insistent (mai insistent decat oricare alt baiat care ti-a scris argumente negative despre tine), e tare bagacios, iti i-a mereu apararea (scrie mai mult decat tine, dar scrie tare prost si pe langa asta e problema), se baga pentru tine, se baga ca musca-n curu calului (de l-ar strivi bucile calului i-ar fi mai bine probabil). Nu stiu ce sa zic despre el. Ne-ai putea spune tu ceva despre individul asta marcus6? Care ii rolul lui aici pentru tine? E ruda cu tine? Sau?

🙄

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 ore, Lucas0 a spus:

@sarrah baiatul asta @marcus6 este iubitul, pestele sau avocatul tau? ii dai pizda pe gratis (sau ii faci o reducere) ca se baga aici pentru tine pe forum? sau? ca nu imi dau seama. Vad ca e asa de insistent (mai insistent decat oricare alt baiat care ti-a scris argumente negative despre tine), e tare bagacios, iti i-a mereu apararea (scrie mai mult decat tine, dar scrie tare prost si pe langa asta e problema), se baga pentru tine, se baga ca musca-n curu calului (de l-ar strivi bucile calului i-ar fi mai bine probabil). Nu stiu ce sa zic despre el. Ne-ai putea spune tu ceva despre individul asta marcus6? Care ii rolul lui aici pentru tine? E ruda cu tine? Sau?

Bă la Psihiatru   cu tine, voi unii nu sunteți normali Fătălăilor😁o faceți în trei? 

Link spre comentariu
10 hours ago, Lucas0 said:

@sarrah baiatul asta @marcus6 este iubitul, pestele sau avocatul tau? ii dai pizda pe gratis (sau ii faci o reducere) ca se baga aici pentru tine pe forum? sau? ca nu imi dau seama. Vad ca e asa de insistent (mai insistent decat oricare alt baiat care ti-a scris argumente negative despre tine), e tare bagacios, iti i-a mereu apararea (scrie mai mult decat tine, dar scrie tare prost si pe langa asta e problema), se baga pentru tine, se baga ca musca-n curu calului (de l-ar strivi bucile calului i-ar fi mai bine probabil). Nu stiu ce sa zic despre el. Ne-ai putea spune tu ceva despre individul asta marcus6? Care ii rolul lui aici pentru tine? E ruda cu tine? Sau?

intrebarea corecta este : marcus are 1.92 si 115 kg?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...