Sari la conținut

De vorba cu @Sonia/Sarah & Iubi 😁😁


altadata

Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 34 minute, altadata a spus:

Citind aceasta postare 

 m-a strafulgerat un gand.😁

Mai sa cred ca ai inceput sa revii pe drumul cel bun.😁 ramanea sa mai recunosti ca Sarrah, Sonia si Alma, sunt aceiasi persoana.😁 asa cum a recunoscut si sustinatorul tau frenetic @sircvb

Dar mi-a trecut repede, citind postarea de mai sus. Aceiasi atiudine superioara afisata persistent.👍😁

Cand vei intelege ca orice barbat cu 200 de lei in buzunar si un vocabular decent, te poate avea.👍😁

Ce selectie spui tu ca faci?🤔😁 le dai la intrare in locatie un test de inteligenta, iar in functie de rezultat continuui sau nu!😁😁

Nu am ce să recunosc domle', vino cu dovezi, cum am venit eu deunăzi și ți-am luat rânjetul ăla tâmpit de pe față :)

@sircvb ai fani 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 10 minute, sarrah a spus:

Nu am ce să recunosc domle', vino cu dovezi, cum am venit eu deunăzi și ți-am luat rânjetul ăla tâmpit de pe față :)

@sircvb ai fani 

Dovezile sunt userii care te sustin.😁 Ei cu manuta lor au scris!😁😁

PS: sa nu incepi sa plangi ca ai luat "minusuri"😁😁

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 7 minute, altadata a spus:

Dovezile sunt userii care te sustin.😁 Ei cu manuta lor au scris!😁😁

PS: sa nu incepi sa plangi ca ai luat "minusuri"😁😁

Tu ești cel mai clar exemplu de "mincinos", nu mai fi PSD ist și lasă-ne, că ne-ai aburit destul cu situațiile și persoanele tale închipuite. 

Succes în viață! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
3 hours ago, sarrah said:

la cineva ca mine

Evident! Nici nu imi imaginam altceva. Aceste cuvinte arata superioritatea ta. Tu esti altfel. Ai o pizda in plus fata de celelalte fete.

3 hours ago, sarrah said:

nu toți împărtășesc cu tine aceleași opinii,

Corectitudinea nu se discuta. Aia e problema voastra, voi vreti sa faceti ce nu e corect zicand ca e corect. Nu merge treaba asa.

3 hours ago, sarrah said:

aceeași potență financiară

Stai linistita. Am bani sa ma tavalesc cu tine in pat si sa facem sex impreuna, dar nu vreau. Nu vreau sa tin in viata asemenea caractere si fete/creaturi cu pretentii de superioritate, si fara a simti vreo placere suplimentara fata de ce ofera celelalte fete care au preturile si serviciile corecte (vezi lidia20 de exemplu). Apoi din respect fata de celelalte fete si ceilalti bāieti. Esti rece, afurisita si agresiva (dovada sta ce tot scri pe aici).

Daca o sa te imbratisez imi e frica ca voi imbratisa un ghetar, atat de rece esti. La suflet se vede, in pat probabil (nu stiu).

3 hours ago, sarrah said:

și cerebrală

Fi serioasa sarrah. Ti-am mai explicat asta si in trecut, ca daca as fi vrut sa filozofez si sa fac sex cu vreo fata atunci probabil ca nu o plateam si nu aveam limita de timp in care sa fac sex cu tine si sa vorbesc. Sexul si discutile se intindeau pe zile, nopti. E ceva mai mult, ceva ce tu nu poti atinge. Esti inferioara, si nu superioara.

 

3 hours ago, sarrah said:

tu nu poți impune nimănui nimic

Dar nu vreau sa impun nimanui nimic. Tu vrei defapt sa impui. Eu si ceilalti bāieti doar am adus argumente, tu ai venit cu vrajeala si minciuna. Trage tu concluziile cine vrea sa impuna ceva.

3 hours ago, sarrah said:

făcând observații pro și contra vis a vis de persoane pe care nu le cunoști! 

E de ajuns sa le observi comportamentul si cum reactioneaza. De ce ar trebui sa te cunosc la o partida de sex? Crezi ca numa ala e locul unde bāietii sa te poata cunoaste sau sa aiba voie sa te cunoasca? 

Sincer, eu as fi vrut sa te cunosc mai intai la o intalnire romantica undeva si apoi sa merge sa facem si sex. Dar na, dupa capsorul tau bāietii te pot cunoaste doar cand Iti dau sa le sugi pula.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 37 minute, sarrah a spus:

Tu ești cel mai clar exemplu de "mincinos", nu mai fi PSD ist și lasă-ne, că ne-ai aburit destul cu situațiile și persoanele tale închipuite. 

Succes în viață! 

Nu te intrec la minciuni/mp.😁😁

Traiesti intr-o minciuna permanenta, incat nu mai poti face diferenta dintre minciuna si adevar.😁

In numele carui grup vorbesti?😁 

Sau te-ai molipsit de la 👽

😁😁

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator EliaKhan
Reputație: 0
9 hours ago, altadata said:

 

@EliaKhan

Defineste "cunosc omul Sarrah?🤔😁 Nu reusesti sa cunosti un om intr-o viata intreaga, si tu spui ca cunosti omul Sarrah dupa cateva intalniri?😁😁

 

Nu am scris nicăieri „cunosc omul Sarrah”. Dar dacă tot menționezi acest lucru, îți pot scrie că sunt oameni pe care am ajuns să-i „cunosc” în punctele esențiale în doar câteva minute și peste decenii am păstrat aceeași opinie despre ei.

Ce am scris însă este că știu (cunosc) unele lucruri punctuale legate de viața ei, lucruri care intră în contradicție cu ce ai încercat să faci tu prin acest topic. Însă aceste lucruri nu puteau fi folosite aici, pentru că țin de viața privată. Din acest motiv, nici acum nu le pot scrie, chiar dacă tentația este mare.

Ceea ce ai încercat să faci după ce ai văzut probele aduse de Sarrah, afirmând că încearcă ea o manipulare folosindu-se de numere de telefon, nu doar că este foarte urât, dar decredibilizează și mai mult demersul tău inițial.

În cazul în care nu ți-ai dar seama, după ce a postat Sarrah astăzi, topicul acesta nu mai este despre ea, a devenit doar DESPRE TINE.

Acum mai poți doar alege, vei continua să te afunzi sau îți pui cenușă în cap și-ți cer scuze. Îți doresc înțelepciune, „live to fight another day”.

Link spre comentariu
9 minutes ago, EliaKhan said:

Nu am scris nicăieri „cunosc omul Sarrah”. Dar dacă tot menționezi acest lucru, îți pot scrie că sunt oameni pe care am ajuns să-i „cunosc” în punctele esențiale în doar câteva minute și peste decenii am păstrat aceeași opinie despre ei.

Ce am scris însă este că știu (cunosc) unele lucruri punctuale legate de viața ei, lucruri care intră în contradicție cu ce ai încercat să faci tu prin acest topic. Însă aceste lucruri nu puteau fi folosite aici, pentru că țin de viața privată. Din acest motiv, nici acum nu le pot scrie, chiar dacă tentația este mare.

Ceea ce ai încercat să faci după ce ai văzut probele aduse de Sarrah, afirmând că încearcă ea o manipulare folosindu-se de numere de telefon, nu doar că este foarte urât, dar decredibilizează și mai mult demersul tău inițial.

În cazul în care nu ți-ai dar seama, după ce a postat Sarrah astăzi, topicul acesta nu mai este despre ea, a devenit doar DESPRE TINE.

Acum mai poți doar alege, vei continua să te afunzi sau îți pui cenușă în cap și-ți cer scuze. Îți doresc înțelepciune, „live to fight another day”.

Sti care e probelam la sarrah? Ca nu e doar o problema la sarrah, ci defapt sunt mai multe probleme. Daca avea doar o problema atunci probabil ca trecea lumea mai usor peste, insa acumularea de probleme ingreuneaza radical lucrurile si le face mai complicate.

Succes!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
41 minutes ago, sarrah said:

Tu ești, Lucascenko? 🤣 

Acum ești magnific? :)))))

Such a pity 😔

Ce cauți în orașul celor 7 coline?? Dacă te rătăcești printre plopi, nici măcar nu-ți găsești soț acolo 🥺

Am zis să-ți scriu aici să nu mai ți se umple (și) topicul ăla cu baliverne. 

Cred că nu stai foarte bine cu orientarea....Frumosul oraș de pe malul Begăi este spre vest. Nu înspre est. Ai greșit direcția. Și destinația 🤦‍♂️

Dar te iert... Îmi place poza ta noua de la avatar 😜

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 12 ore, EliaKhan a spus:

Nu am scris nicăieri „cunosc omul Sarrah”. Dar dacă tot menționezi acest lucru, îți pot scrie că sunt oameni pe care am ajuns să-i „cunosc” în punctele esențiale în doar câteva minute și peste decenii am păstrat aceeași opinie despre ei.

Ce am scris însă este că știu (cunosc) unele lucruri punctuale legate de viața ei, lucruri care intră în contradicție cu ce ai încercat să faci tu prin acest topic. Însă aceste lucruri nu puteau fi folosite aici, pentru că țin de viața privată. Din acest motiv, nici acum nu le pot scrie, chiar dacă tentația este mare.

Ceea ce ai încercat să faci după ce ai văzut probele aduse de Sarrah, afirmând că încearcă ea o manipulare folosindu-se de numere de telefon, nu doar că este foarte urât, dar decredibilizează și mai mult demersul tău inițial.

În cazul în care nu ți-ai dar seama, după ce a postat Sarrah astăzi, topicul acesta nu mai este despre ea, a devenit doar DESPRE TINE.

Acum mai poți doar alege, vei continua să te afunzi sau îți pui cenușă în cap și-ți cer scuze. Îți doresc înțelepciune, „live to fight another day”.

Tot tii sa imi amintesti ca Sarrah este alt fel de persoana!😁

Numai cineva apropiat, poate fii asa de sigur de personalitatea domnisoarei. Cineva care o cunoaste in afara forumului.👍

In acest caz, dumneata nu poti fii obiectiv, din contra chiar.👍😁

Ai putea sa o sfatuiesti mai bine!😁

Trebuie doar sa privesti topicele din Cluj si Iasi. Vei observa aceleasi metehne!😁 Deci, nu este doar o intamplare ce s-a intamplat aici (Brasov)👍😁

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 30 minute, Cozonac7 a spus:

Ce cauți în orașul celor 7 coline?? Dacă te rătăcești printre plopi, nici măcar nu-ți găsești soț acolo 🥺

Am zis să-ți scriu aici să nu mai ți se umple (și) topicul ăla cu baliverne. 

Cred că nu stai foarte bine cu orientarea....Frumosul oraș de pe malul Begăi este spre vest. Nu înspre est. Ai greșit direcția. Și destinația 🤦‍♂️

Dar te iert... Îmi place poza ta noua de la avatar 😜

Este mai aproape de casa!😁😁

Sa stii ca ii poti deschide topice la DG, in zonele vizitate.👍😁

Stiu ca nu iti place sa scrii in privat. Simti nevoia sa te faci "citit"😁😁😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 minut, altadata a spus:

Este mai aproape de casa!😁😁

Sa stii ca ii poti deschide topice la DG, in zonele vizitate.👍😁

Stiu ca nu iti place sa scrii in privat. Simti nevoia sa te faci "citit"😁😁😁

 

Acum 37 minute, Cozonac7 a spus:

Ce cauți în orașul celor 7 coline?? Dacă te rătăcești printre plopi, nici măcar nu-ți găsești soț acolo 🥺

Am zis să-ți scriu aici să nu mai ți se umple (și) topicul ăla cu baliverne. 

Cred că nu stai foarte bine cu orientarea....Frumosul oraș de pe malul Begăi este spre vest. Nu înspre est. Ai greșit direcția. Și destinația 🤦‍♂️

Dar te iert... Îmi place poza ta noua de la avatar 😜

Voi ajunge și acolo, pe unde mă plimb am câte ceva de rezolvat și le iau în funcție de gradul de importanță/urgență. 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 4 minute, sarrah a spus:

 

Voi ajunge și acolo, pe unde mă plimb am câte ceva de rezolvat și le iau în funcție de gradul de importanță/urgență. 🤗

Ihi..😁😁😁

Si in tipul liber mai faci cate o intalnire!?🤔😁

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
8 hours ago, altadata said:

Este mai aproape de casa!😁😁

Sa stii ca ii poti deschide topice la DG, in zonele vizitate.👍😁

Stiu ca nu iti place sa scrii in privat. Simti nevoia sa te faci "citit"😁😁😁

Nu-i nevoie să-i deschid eu topic... Eu deschid topice la fete când scriu recenzii. Doar atunci... 

Nu simPt nevoia să fiu citit, dar îți scriu următoarea chestie: - eu n-am treabă cu tine. Pe mine nu mă interesează problemele tale cu Sarah. Și nici nu sunt susținătorul ei, că n-am cum să fiu. Eu vreau să-i văd ochișorii ăia (negri!) frumoși. Dac'o să am ocazia. 

În rest, ce faci tu pe aici și ce păreri ai tu....pe mine nu mă interesează! Cum am mai zis și în alte ocazii...nici n-ai cu ce să mă ajuți, dar nici n-ai cu ce să mă încurci. Eu alianțe nu fac cu nimeni pe forumul ăsta minunat. Numa' ăia slabi caută susținători. 

Cred totuși că ești uMpicuț prea înverșunat contra ei. 

52 minutes ago, altadata said:

ar trebui sa fii uMpicut mai originala!

🙈😁

Zi tu zău!! 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Nu-i nevoie să-i deschid eu topic... Eu deschid topice la fete când scriu recenzii. Doar atunci... 

Nu simPt nevoia să fiu citit, dar îți scriu următoarea chestie: - eu n-am treabă cu tine. Pe mine nu mă interesează problemele tale cu Sarah. Și nici nu sunt susținătorul ei, că n-am cum să fiu. Eu vreau să-i văd ochișorii ăia (negri!) frumoși. Dac'o să am ocazia. 

În rest, ce faci tu pe aici și ce păreri ai tu....pe mine nu mă interesează! Cum am mai zis și în alte ocazii...nici n-ai cu ce să mă ajuți, dar nici n-ai cu ce să mă încurci. Eu alianțe nu fac cu nimeni pe forumul ăsta minunat. Numa' ăia slabi caută susținători. 

Cred totuși că ești uMpicuț prea înverșunat contra ei. 

Zi tu zău!! 🤭

Pe bune!?😁

Daca doresti sa ii vezi neaparat ochisorii domnisoarei (care nu sunt negri😁😁), fa-i o oferta irezistibila😁

Cu siguranta nu te va refuza!😁😁

App...la cate fete chemi in orasul........ar trebui sa le pui la dispozitie un bloc intreg!😁😁😁

Nu stiam ca ai marca inregistrata?😁😁

Imi cer scuze!🙈 Nu ma duce capul la mai mult.😁

Alta data 😁😁 o sa fiu mai atent la ghilimele.👍😁

In schimb, domnisoara "imprumuta" prea multe texte de pe la alte fete.👍😁 iar asta nu da bine la "inteligenta emotionala"😁😁😁

Doresti sa incepem iarasi discutia despre principii?🤔😁

Eu iti recomand sa contactezi fetele in privat. Este mai eficient si onorabil.👍😁

Link spre comentariu

Eu ma intreb ce beneficii reale, avantajoase, bune si folositoare isi (poate) trage sarrah din toate lucrurile pe care le face si in discutiile pe unde Ii implicata 🤔

Sarrah pierde sau castiga cu adevarat din toate treburile astea 🤔

Sau vrea doar sa ne dea impresia ca ar castiga ceva doar ca sa nu para ca nu ar pierde ceva 🤔?

Cat de bine credeti ca Ii este lui sarrah dpdv mental si financiar (clar exista niste pierderi) cu toate lucrurile astea negative care atarna dupa ea?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, Lucas0 a spus:

Eu ma intreb ce beneficii reale, avantajoase, bune si folositoare isi (poate) trage sarrah din toate lucrurile pe care le face si in discutiile pe unde Ii implicata 🤔

Sarrah pierde sau castiga cu adevarat din toate treburile astea 🤔

Sau vrea doar sa ne dea impresia ca ar castiga ceva doar ca sa nu para ca nu ar pierde ceva 🤔?

Cat de bine credeti ca Ii este lui sarrah dpdv mental si financiar (clar exista niste pierderi) cu toate lucrurile astea negative care atarna dupa ea?

Pai nu stiu.Noi nu ne putem da seama.Tu ce parere ai despre toata treaba asta?

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 minute ago, andydry said:

Pai nu stiu.Noi nu ne putem da seama.Tu ce parere ai despre toata treaba asta?

Inca nu vreau sa ma pronunt. Astept sa vad si alte pareri de la ceilalti. Eventual, poate si @sarrah sa intervina sa spuna (dar ma indoiesc ca ar spune adevarul).

Ma mai intreb cat de disperata, dureroasa si plina de nervi e sarrah si cum Ii apare/este situatia lui sarrah din realitate, dar la situatia adevarata ma refer (nu aia care doar pare ca e)?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator EliaKhan
Reputație: 0
12 minutes ago, Lucas0 said:

Eu ma intreb ce beneficii reale, avantajoase, bune si folositoare isi (poate) trage sarrah din toate lucrurile pe care le face si in discutiile pe unde Ii implicata 🤔

Sarrah pierde sau castiga cu adevarat din toate treburile astea 🤔

Sau vrea doar sa ne dea impresia ca ar castiga ceva doar ca sa nu para ca nu ar pierde ceva 🤔?

Cat de bine credeti ca Ii este lui sarrah dpdv mental si financiar (clar exista niste pierderi) cu toate lucrurile astea negative care atarna dupa ea?

Toate conturile cu care conversezi, inclusiv „altadata”, sunt de fapt Sarrah. Șșșttt! E secret!

Link spre comentariu
3 minutes ago, EliaKhan said:

Toate conturile cu care conversezi, inclusiv „altadata”, sunt de fapt Sarrah. Șșșttt! E secret!

Nu imi dau seama ce spui acuma! 🤔🧐 

Mie nu mi se pare ca toate conturile care au scris aici, inclusive altadata, ar fi sarrah.

  • Minus 1
Link spre comentariu

23 minutes ago, Lucas0 said:

Eu ma intreb ce beneficii reale, avantajoase, bune si folositoare isi (poate) trage sarrah din toate lucrurile pe care le face si in discutiile pe unde Ii implicata 🤔

Sarrah pierde sau castiga cu adevarat din toate treburile astea 🤔

Sau vrea doar sa ne dea impresia ca ar castiga ceva doar ca sa nu para ca nu ar pierde ceva 🤔?

Cat de bine credeti ca Ii este lui sarrah dpdv mental si financiar (clar exista niste pierderi) cu toate lucrurile astea negative care atarna dupa ea?

 

10 minutes ago, Lucas0 said:

Inca nu vreau sa ma pronunt. Astept sa vad si alte pareri de la ceilalti. Eventual, poate si @sarrah sa intervina sa spuna (dar ma indoiesc ca ar spune adevarul).

Ma mai intreb cat de disperata, dureroasa si plina de nervi e sarrah si cum Ii apare/este situatia lui sarrah din realitate, dar la situatia adevarata ma refer (nu aia care doar pare ca e)?

Spuneti-va opiniile pe intrebarile astea. 

Cel putin eu unul sunt curios sa vad niste raspunsuri adevarate si corecte pe intrebarile astea.

Sa vedem ce regrete are si pot fi starnite in sarrah.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...