Sari la conținut

De vorba cu @Sonia/Sarah & Iubi 😁😁


altadata

Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Hello, dragilor! 

Nu îmi stă în caracter să nu fiu o persoană corectă și să nu tratez fiecare situație în parte cu o doză de răbdare (sunt moldoveancă, mai avem de lucrat aici) și cu simțul răspunderii. 

Într-adevăr, o parte din vină este a mea, și eu am alimentat acest circ, dar nu fiindcă m-am simțit vreo secundă "parte" a mârlăniilor care s-au spus despre mine aici, ci pentru că efectiv nu-mi venea să cred cât de ușor este să manipulezi o "masă de oameni" din spatele unui device. 

"Altădată" voi evita să intru în discutii non-sens, incriminatorii, fără o bază, fără un sâmbure de adevăr. 

"Altădată" îmi voi da tot interesul să nu mai fac parte din jocurile de interes și simpatizare a userilor de pe forum. 

"Altădată" și "altcuiva" dacă i s-ar fi adus asememea injurii, situația ar fi fost diferită, fiindcă s-ar fi făcut plata la "mai marii" forumului, iar in acest fel, se iartă și se șterge tot.

Voi lăsa mai jos niște linkuri, sper ca după "elucidarea" acestei "neînțelegeri", să nu se mai bage atât de mult în seama cuvintele unor persoane care nu m-au vizitat, care nu mă știu, dar au impresia că mă cunosc!

"Altădată" ar fi indicat să nu mai aduceți injurii nejustificate la adresa cuiva. 

Multumesc celor care au avut încredere în calitatea mea de om. 

(Fiți atenți la nr de telefon din conversații) 

 

https://ibb.co/ssqcb3y

https://ibb.co/tqg43P5

https://ibb.co/5k1P9Ms

https://ibb.co/PYnPzFS

https://ibb.co/xzvykYB

https://ibb.co/gjNbWfF

https://ibb.co/YBKw2Rr

https://ibb.co/GdHQsWC

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Ah, am uitat, să fiți atenți și la data la care mi-a scris prima data acest tip și care până nu de mult, în mintea unora, eram eu, amenințând cu "iubitul de 1.90 și 120 kg".  🤗PATETIC! 

Vă invit să citiți și blogul lui, veți afla multe chestii interesante și veți ști de cine să vă feriți de-a lungul călătoriei prin topicele forumului. 

V-am salutat! 🍂😁

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Consider că acest titlu ar trebui schimbat, ați terfelit suficient fără drept/fără motiv "numele meu de scenă". 

Mai degrabă l-ați schimba în " Sunt un disperat care acuză fără dovezi și m-a prins! Am mai făcut așa, dar fiindcă plătesc cont verde, mă lasă pisicul să tai și să spânzur cum vrea plua mea." 

Succes tuturor! 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 minut, andydry a spus:

Sa vedem cum se mai scoate🤡🤡🤡de data asta🤦‍♂️

Chiar ai impresia că îmi pasă dacă măcar încearcă să se scoată sau face mâlc? 

Eu mi-am spus vorba, am demascat mincinosul, mi-am făcut datoria față de voi și față de fetele care îl vor evita de acum. 

Sper să nu mai fie luat în seamă de absolut nimeni, asta ar fi cea mai mare mulțumire.

În rest, multă sănătate tuturor! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 3 minute, andydry a spus:

Macar sa iti ceara scz si sa recunoasca ca a gresit,dar la cat e de increzut nici nu vede cat e de prost,ca a devenit un pericol public, pt el,pt cei din jurul lui,pt persoanele de pe forum care il cunosc

Ei sa-si ceara scuze… acuma e pe covorul rosu, se milogeste sa se stearga dovezile😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Just now, andydry said:

Da,si mai vine si ala de la voi ,luati-l inapoi si nu ii mai dati drumul prin lume😂

Nu-i de'al nostru! 

Poți să întrebi pe oricine vrei, toți au să-l renege 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 28 minute, Cozonac7 a spus:

De'ampulea tot ce se petrece și pe la voi prin ogradă... 

 

Mai aiurea e că vorbele acestui individ, care dorește doar să mă șicaneze, fără motiv, sunt chiar băgate în seamă și sunt pusă la zid pt lucruri pe care nu le'am scris sau făcut!

S-au apucat de minunat, că doar așa consideră el că funcționează "sistemul". Aruncăm cu căcat în stânga și în dreapta și după când suntem prinși dăm minusuri și ne milogim pe la "spumele" forumului. 

Daca pisicuts POATE FI cumpărat cu 100 sau mai multe sute de lei de la acest individ, va închide ochii și nu va lua măsuri. 

Dacă nu, îl va bana și îi va da o lecție: data viitoare să vorbească doar in CUNOȘTINȚĂ DE CAUZĂ! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

'Aisămbag!

A dracu' pielea pă Ciupa.

Intărâtă-i drace, ca si noo ne place... 😎

  • Haha 5
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 minute, sarrah a spus:

Mai aiurea e că vorbele acestui individ, care dorește doar să mă șicaneze, fără motiv, sunt chiar băgate în seamă și sunt pusă la zid pt lucruri pe care nu le'am scris sau făcut!

S-au apucat de minunat, că doar așa consideră el că funcționează "sistemul". Aruncăm cu căcat în stânga și în dreapta și după când suntem prinși dăm minusuri și ne milogim pe la "spumele" forumului. 

Daca pisicuts POATE FI cumpărat cu 100 sau mai multe sute de lei de la acest individ, va închide ochii și nu va lua măsuri. 

Dacă nu, îl va bana și îi va da o lecție: data viitoare să vorbească doar in CUNOȘTINȚĂ DE CAUZĂ! 

Stie să facă rapoarte si să minuseze, eu mi-am dat seama demult ca e un om de nimic. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
21 minutes ago, andydry said:

Ar fi culmea sa o baneze pe Sarrah😂🤦‍♂️

Pentru ce? Ca e protagonista a cel putin 2 topice pe BV cu sute de commentarii? 

Pai era forumul asta aproape mort, pana sa se inceapa analiza deontologiei profesionale a protagonistei.  

De mult nu mai sunt recenziile in focus pe-aici. Traficul conteaza. Pentru asta ar trebui propusa Sarrah la UL.

Tuturor ne place mai mult sau mai putin scandalul, mai ales daca nu suntem noi subiectul.  Dovada sta in topicele de fata.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Acum 4 minute, gigelpetrescu a spus:

Pentru ce? Ca e protagonista a cel putin 2 topice pe BV cu sute de commentarii? 

Pai era forumul asta aproape mort, pana sa se inceapa analiza deontologiei profesionale a protagonistei.  

De mult nu mai sunt recenziile in focus pe-aici. Traficul conteaza. Pentru asta ar trebui propusa Sarrah la UL.

Tuturor ne place mai mult sau mai putin scandalul, mai ales daca nu suntem noi subiectul.  Dovada sta in topicele de fata.

Traficul ca traficul,scandalul ca scandalul, dar toate au o linie rosie care nu ar trebui depasita

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

O sa va raspund pe rand 😁

@Cozonac7 as putea sa te invit la plimbare foarte usor pe subsectiunea "frumosului oras de pe malul Begai" 😁 dar as fii aidoma Stimabilului Martian, care s-a erijat in purtatorul de cuvant al userilor din Brasov.😁

Iar eu nu imi doresc sa fiu bagat in aceiasi oala cu asemenea specimene.👍

Pe langa asta, inca mai cred in libera exprimare.👍😁

Nu am comentat tariful domnisoarei, doar am reclamat faptul ca s-a rebranduit si ca are probleme la capitolul discretie.👍 lucruri care s-au adeverit.👍😁😁

@sircvb faptul ca ai tinut pentru tine rebranduirea domnisoarei, te face un coleg foarte bun😁😁

Eu de ce sa scriu ce stiu despre Sarrah?😁

Este evident faptul ca avem principii diferite in ceea ce priveste mersul la fete si forumul.👍😁

@EliaKhan

Defineste "cunosc omul Sarrah?🤔😁 Nu reusesti sa cunosti un om intr-o viata intreaga, si tu spui ca cunosti omul Sarrah dupa cateva intalniri?😁😁

@sarrah Nu am amutit!😁 Doar ca unii mai au si alte lucruri de facut, decat sa stea pe forum.😁

Numarul de telefon din conversatia postata de tine, este asemanator, dar nu inseamna ca este acelasi cu cel din conversatia postata de mine. 👍😁 special am blurat ultimele cifre din el. Ar putea fii cateva zeci de variante..😁

Astept cu interes date personale despre mine publicate pe acel blog.😁 o dovada in plus pentru dosarul penal.😁

Deci, ne cunoastem sau nu?😁😁

@andydry ai sa mori de inima rea si de dorul Adelei.😁😁😁

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

🤭 @altadata, ai putea să faci (aproape) orice'ți dorești... Din păcate pentru tine cred că din ce în ce mai puțini vor fi cei care se vor baza pe cele spuse/scrise de tine. Și asta doar din cauza ta. Păcat de tine 😟

Dacă tot te lauzi că ești iscusit în detalii... Uită-te atent și vei putea vedea clar și cu ușurință că este fix același număr de telefon în pozele postate astăzi de Sarah, cu cel care apare în chiar prima ta postare de pe topicul ăsta. Ai încercat tu să ștergi ultimele cifre... Dar nici măcar aia nu ți-a ieșit 🤭

Zi faină! 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 8 minute, mirindaporto a spus:

As raspunde doar cu un emoji dar le-a folosit altadata pe toate.

Eu sa fiu in locul tau, mi-as scoate capul din fundul domnisoarei, pentru ca i-ai facut mai mult rau, decat bine. 😁

Cum crezi ca s-a prins toata lumea ca Sarrah/Sonia/Alma este una si aceiasi persoana?😁😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...