Jump to content

Slave

Go to solution Solved by Trueslave,

Recommended Posts

Pentru dragi mei Stapani sclava revine pentru a va  îndeplini dorințele cele mai ascunse,secrete și intunecate pentru Stapani ce ma cunosc abea aștept sa va reîntâlnesc,pentru cei ce încă nu au avut ocazia de a ma întâlni le spun ca sclava va da tot pentru a va satisface scopul ei este sa va vadă fericiți și mulțumiți...Cu sclava multe sunt permise de la ușoare sau mari violente verbale fizice sau psihice la uro...anul hard...oralul hard(sar bucura dacă stăpânul sar indura sa îl ofere ore intregi) la clasicul sex normal....

Întoarcerea mea este pentru o perioada scurta de timp căci îmi e dor sa fiu folosita asa cum merit asta nu va exclude recompensa care va fii decisa de Stăpân...

Pentru ca am un loc de munca cu program destul de încărcat voi accepta sa ma întâlnesc doar cu Stapani care cu adevărat își vor dori si merit sclava,pentru a arata dorința și meritul va trebui sa fie darnic,Stăpânul este responsabil de transportul în siguranță a sclavei de acasă la el și înapoi acasă fie personal fie prin alte mijloace(bolț,u er etc.) Sclava își va primi recompensa la final după ce va dovedi ca o merita...0720963360 nr doar de whatsapp

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am mai scris odată  despre ea , ne-am vazut de mai multe ori , este Ok , face tot ce ii spui ,  si eu am fost in aceleași dubii la prima întâlnire , ca era greu de crezut ca nd am vazut pozele …  eu a

Nu este vorba de cagula, ca nu este uratenia pamantului. Este vorba ca daca vrei doar uro este mult sa dai 600 pentru asta, cand sunt alte fete care pe langa cei 200-250 vor 50 pentru uro pasiv,

deci ti-ai facut cont doar ca sa postezi asta... 

Acum 29 minute, eugen2012 a spus:

Merita fata asta? Este cu adevărat sclava? Mi-a cerut mai mult decât în anunț și as vrea sa ma asigur ca face orice. Recenzii nu are....? 

Iarta ma Stapane dar cred ca ori ai vrut sa scri pe alt topic ori nu ai citit bine eu nu am scris nici o suma in "anunt"...recompensa mea este in functie de dorintele tale...de cat de supusa vrei sa fiu...de cat efort trebuie sa depun sau de cat trebuie sa suport...

La 16.09.2021 la 22:22, Trueslave a spus:

Pentru dragi mei Stapani sclava revine pentru a va  îndeplini dorințele cele mai ascunse,secrete și intunecate pentru Stapani ce ma cunosc abea aștept sa va reîntâlnesc,pentru cei ce încă nu au avut ocazia de a ma întâlni le spun ca sclava va da tot pentru a va satisface scopul ei este sa va vadă fericiți și mulțumiți...Cu sclava multe sunt permise de la ușoare sau mari violente verbale fizice sau psihice la uro...anul hard...oralul hard(sar bucura dacă stăpânul sar indura sa îl ofere ore intregi) la clasicul sex normal....

Întoarcerea mea este pentru o perioada scurta de timp căci îmi e dor sa fiu folosita asa cum merit asta nu va exclude recompensa care va fii decisa de Stăpân...

Pentru ca am un loc de munca cu program destul de încărcat voi accepta sa ma întâlnesc doar cu Stapani care cu adevărat își vor dori si merit sclava,pentru a arata dorința și meritul va trebui sa fie darnic,Stăpânul este responsabil de transportul în siguranță a sclavei de acasă la el și înapoi acasă fie personal fie prin alte mijloace(bolț,u er etc.) Sclava își va primi recompensa la final după ce va dovedi ca o merita...0720963360 nr doar de whatsapp

In ce oras esti sclava???9

Nu pot dovedi, eu doar spun ce era pe topicul tau anterior. Stateai pe la gara de nord, si a intrat si fratele tau in discutie la un moment dat, aveai un client care te acuza de mai multe lucruri. Ai acum exact acelasi tip de anunt, ar fi prea mare coincidenta sa nu fi aceeasi persoana.

Acum 12 ore, Mihneastapan a spus:

Eu m am intalnit cu ea de cateva ori pana sa dispara si pot spune ca este foarte corecta,face exact ce se stabileste ba chiar mai mult, in cazul in care considera ca va gresit isi scade singura "recompensa" cel putin cu mine asa a facut. Sper sa te revad  curand sclava supusa!

Multumesc Stapane pentru comentariu...Abea astept sa te pot servi din nou

Acum 23 ore, Mihneastapan a spus:

Eu m am intalnit cu ea de cateva ori pana sa dispara si pot spune ca este foarte corecta,face exact ce se stabileste ba chiar mai mult, in cazul in care considera ca va gresit isi scade singura "recompensa" cel putin cu mine asa a facut. Sper sa te revad  curand sclava supusa!

Vrăjeală. Eu am plătit 500 și nu am fost mulțumit 😔 nu a scăzut nicio recompensa