Jump to content

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nu este vorba de cagula, ca nu este uratenia pamantului. Este vorba ca daca vrei doar uro este mult sa dai 600 pentru asta, cand sunt alte fete care pe langa cei 200-250 vor 50 pentru uro pasiv,

deci ti-ai facut cont doar ca sa postezi asta... 

coincidenta, si tu ti-ai facut cont doar ca sa postezi asta. Si culmea, acelasi stil de scris, aceleasi greseli ca si in postarile "sclavei"

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
La 05.10.2021 la 1:04, bogdan9921 a spus:

Dominare totala. Dar a fost doar uro în gură, spitting și c am atât.nu prea știa ce face.nu am fost mulțumit deloc. În afară de uro în gură nu oferă nimic ce nu poți sa găsești la 250/300 ora.. 

ai incercat uro in deepthroat sau numai asa in gura?

La 26.12.2021 la 20:48, bogdan9921 a spus:

Face.. Dar sa ne spui dacă merita banii. Cat ți a cerut? 

La 29.12.2021 la 3:22, ateu69 a spus:

600

La 29.12.2021 la 7:02, bogdan9921 a spus:

Nu merita atât. O sa vezi😉

La 29.12.2021 la 7:58, ateu69 a spus:

Nu ma intereseaza cum arata, ii pun cagula, ma intereseaza sa faca tot ce-i cer.

Nu este vorba de cagula, ca nu este uratenia pamantului.

Este vorba ca daca vrei doar uro este mult sa dai 600 pentru asta, cand sunt alte fete care pe langa cei 200-250 vor 50 pentru uro pasiv, trebuie doar sa cauti.

La sclava asta trebuie sa te duci cu mai multe... dorinte... sa o scuipi... sa o pisi in gat, pe fata... sa o bati cu centura pantalonilor... sa stergi cu ea pe jos... p.s. bineinteles in limita in care vezi ca suporta si ca nu iti striga cuvantul de siguranta stabilit anterior. Asa merita 600 dar sa te duci doar pentru uro in gura 600 arunci banii pe fereastra. Este doar parerea mea.  

• Like 2
Acum 7 ore, schweppes123 a spus:

Este vorba ca daca vrei doar uro este mult sa dai 600 pentru asta, cand sunt alte fete care pe langa cei 200-250 vor 50 pentru uro pasiv, trebuie doar sa cauti.

La sclava asta trebuie sa te duci cu mai multe... dorinte... sa o scuipi... sa o pisi in gat, pe fata... sa o bati cu centura pantalonilor... sa stergi cu ea pe jos... p.s. bineinteles in limita in care vezi ca suporta si ca nu iti striga cuvantul de siguranta stabilit anterior. Asa merita 600 dar sa te duci doar pentru uro in gura 600 arunci banii pe fereastra. Este doar parerea mea.  

Corect +50 pentru uro pasiv de la gat in jos

numai ca eu o voi face tot de la gat in jos doar ca pe interior.

va spun maine daca a meritat sau nu:) 

• Like 1
Acum 23 ore, schweppes123 a spus:

Ai dreptate, face tot ce-i ceri dar nu merita mai mult de 400. Spun 400 pentru ca iti poti face damblaua.. uro n-am incercat pentru ca nu mi-a venit si m-am chinuit dar nimic:)))

la oral sta sa o bagi pana vomita, punct slab zgarie cu”dintii”

la anal indura dar o cam doare, imi parea ca mai are putin si plange…recunosc ca si eu am dat de toti banii.

Mi-a spus ca-i place legat si Am legat-o de un scaun cu bride( soricei) si i-am dat in toate gaurile.

Nu stiu ce sa zic daca as mai merge la ea, adica 600 ea+ hotel+ benzina ajungi la pret de vip.

Eu impreuna cu @bogdan9921 ti-am spus ca ca e popa, tu nimic, Batman Batman...  :):):) 

Popa Batman - YouTube

Lasa frate ti-ai facut telentul, dorinta, placerea... Nu e chiar ce trebuie dar e acolo...

Am si eu o curiozitate, dar sa imi explici ca la prosti... in ce pozitie ai legat-o de scaun astfel incat sa ai acces la toate gaurile ??? pentru ca ma gandesc ca daca statea normal nu mai avea-ai acces la pasa si cur... iar daca ai pus-o cumva capra pe scaun... nu prea aveai pozitie sa o legi.

• Like 1
Acum 27 minute, schweppes123 a spus:

Eu impreuna cu @bogdan9921 ti-am spus ca ca e popa, tu nimic, Batman Batman...  :):):) 

Popa Batman - YouTube

Lasa frate ti-ai facut telentul, dorinta, placerea... Nu e chiar ce trebuie dar e acolo...

Am si eu o curiozitate, dar sa imi explici ca la prosti... in ce pozitie ai legat-o de scaun astfel incat sa ai acces la toate gaurile ??? pentru ca ma gandesc ca daca statea normal nu mai avea-ai acces la pasa si cur... iar daca ai pus-o cumva capra pe scaun... nu prea aveai pozitie sa o legi.

Era un scaun mai mult din sarma si spatar destul de mic, pusa exact invers fata de cum ai sta normal cu fundul iesit afara, aplecat din cauza spatarului, legata cu mainile de glezne, gatu pe spatar si aia e. 

• Like 1