Sari la conținut

Matura creata - 0735032409


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost dar nu e ce trebuie dpdv gustul meu. Locatia e misto dar ea grabita, cica 25 min cu totul, dus nu poti sa faci ca ii curge cada dar e vrajeala, nu vrea sa cheltuiasca pe apa calda si prosoape, te stergi cu servetele umede. Ea e destul de trecuta, totul moale si flasc pe ea, curul sa zicem ok si pzd hairy. O descarcare ca sa iti faci damblaua si cam atat. Vorbeste mult si plm mereu zice sa nu depasim timpul. M am simtit ca la un fast fuck. De revenit? Doar daca ma imbat rau. 😆

E cam larga dar sa ii dati rau ca duceeee!

Cred ca iuby era jos la o scara distanta in caz de avarie. 😆

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 54 minute, derwall a spus:

Unii cauta pussy hairy.

In rest , bravo ca ai ajuns si ca ne relatezi !👏🏻👍🏻

Nu este hairy din ala like japan women…e hairy de o luna. Ea cauta sa vina cu multa vrajeala, sa te faca din vorbe, dar e multa cardeala ieftina de sector 5, cand o pui la munca behaie de greu….oboseste, ca nu mai e timp….plm. It’s not my style…oricum am dat in ea de i au sarit zulufii pe pereti! Duce muuult. Sta cu sutienul pe ea ca daca il da jos o luati la fuga 😆 Sanii sunt mici si lasati gravitational. Mai bine o futeti cu sutien.

  • Like 5
Link spre comentariu
Acum 9 minute, laury a spus:

Nu este hairy din ala like japan women…e hairy de o luna. Ea cauta sa vina cu multa vrajeala, sa te faca din vorbe, dar e multa cardeala ieftina de sector 5, cand o pui la munca behaie de greu….oboseste, ca nu mai e timp….plm. It’s not my style…oricum am dat in ea de i au sarit zulufii pe pereti! Duce muuult. Sta cu sutienul pe ea ca daca il da jos o luati la fuga 😆 Sanii sunt mici si lasati gravitational. Mai bine o futeti cu sutien.

Specific “care este”!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 ore, il pupparo a spus:

Felicitări frate Laury ca poti fute asemenea specimene si nu iti moare pula 😊

Frate, cand ma sacrific pentru voi fratii mei, am o pula tare ca otelul! 😆 Acum stii cum e vb aia…curiozitatea a omorat pisica. Jucam si in liga mare dar uneori mai mergem si la maidaneze in divizia C. 😆

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 20 ore, laury a spus:

Frate, cand ma sacrific pentru voi fratii mei, am o pula tare ca otelul! 😆 Acum stii cum e vb aia…curiozitatea a omorat pisica. Jucam si in liga mare dar uneori mai mergem si la maidaneze in divizia C. 😆

👏🏻👍🏻🏻

Cred ca este sunata destul de intens...ar trebui sa fie multumita ca este pe forum..

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor!

Am zis sa verific si eu ce este cu doamna si rau am mai facut.. Joi am avut o zi mai liberă si cu ceva chef de muit o milfa, caut anuntul doamnei care il aveam la favorite de ceva timp si o contactez. Raspunde repede imi da detaliile Oral nep + normal 100fin/200ora, locație in zona străzi Spataru preda. Cu mențiunea ca nu face masaj. Toate bune si frumoase confirm ca ajung in 10 minute. Ajung in zona o sun ca sa imi spuna locație precisa. Ma îndruma pe Str. Blejan Florea Sergent Major, ultimul bloc pe dreapta colț cu Str. Sergent Musat Constantin intrând de pe Str. Spataru Preda, scara 2, etaj 8. Urc repede sus ajung in garsoniera ma aștepta femeia din poze, ma poftește sa ma spăl pe maine, ca dusi imi făcusem inainte sa plec de acasa si sa intru in camera de acțiune. Tot insista sa imi las hainele pe hol in cuier si sa ii ofer cotizația de 100 lei Mi sa părut putin cam suspect, dar trec repede peste asta  si ma pun in pat, ea mergând pana in Bucătărie sa duca bani. De menționat ca usa bucătăriei era închisă cand am intrat  in garsoniera. Se întoarce rapid si se urca in pat. Ma mângâie putin pe pula, pula o aveam in erecție, il bag in gura circa un minut doua, si se ridica sa caute un prezervativ. Ii spun sa mai continue ca am venit sa ii dau la muie, nu sa o fut in pizda, ca pizda am si acasa. Se cam enervează si il mai suge inca un minut, se ridica iar si ia un prezervativ si il desface repede si încearcă sa imi îndese pula pe el. Cand am vazut ca a inceput cu figuri si cu scandal am inceput sa ma cert cu ea si i-am cerut banii inapoi ca nu are rost sa pierdem timpul aiurea. Enervată si cu scandal se ridica rapid din pat si se duce in Bucătărie si incepe sa tipe ,, dami bani sa ii dau inapoi “ SURPRIZE! SURPIZE! Striga cu o voce tare si groasa peștișorul ei si vine nervos  in camera.,,Ce e ma?? Ce se intampla aici??, Ce faci tu aici??” Un bărbat la pana in 60 de ani, cativa dinți in gura lipsa si cred ca un handicap ceva, ca parca trăgea piciorul drept si mana dreapta părea si ea ca are probleme... probabil o ușoară pareza... nu sunt sigur.  Eu ma îmbrăcăm linistit iar ei incepusera sa tipe sa urle, cu scandal.. In mintea mea ma gandeam sa ii dau o bătaie buna lu asta ca prea venise asa cu obrăznicie.. intrase peste mine in camera iar eu eram in pula goală.. abia am putut sa ma controlez gandinduma doar daca ii trag un pumn il omor... Incerc sa aplanez scandalul si sa ii explic ca daca vrea scandal avem scandal... tot încerca el sa imi spuna de niste clanuri de interlopi, ca cunoaste el , ca sunt prieteni cu el... , ca nu stiu ce... in fine... i am spus sa isi bage mințile in cap ca de altfel i le bag eu.. Tarfulita se agita si ia pe hol văzând ca este groasa treaba si ca nu le merge cu mine, începuse sa strige pe hol in gura mare ,, ce a aveti de va certați!? , încetați odata!!, Terminați odata!! “. Văzând ca scandalul nu se oprea, a inceput sa il certe pe Peștișor😂 spunându-i , sa înceteze..😂 Ce sa va spun... in final i am lasat im pace dar nu inainte sa ii explic sa nu mai faca niciodata ce a facut... ca poate sa întâlnească doua variante... prima sa dea de unul cum am fost eu si sa ii rupă capul, i ar a doua sa dea de unul care este fricos si sa sune la 112.. in final am plecat  m a salutat respectuos, cerându-și si scuze... 😂 

 

Asa ca aveti grija ca Tataia este in Bucătărie si va aude tot ce faceti😂😂

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 oră, new_cont_users a spus:

Salutare tuturor!

Am zis sa verific si eu ce este cu doamna si rau am mai facut.. Joi am avut o zi mai liberă si cu ceva chef de muit o milfa, caut anuntul doamnei care il aveam la favorite de ceva timp si o contactez. Raspunde repede imi da detaliile Oral nep + normal 100fin/200ora, locație in zona străzi Spataru preda. Cu mențiunea ca nu face masaj. Toate bune si frumoase confirm ca ajung in 10 minute. Ajung in zona o sun ca sa imi spuna locație precisa. Ma îndruma pe Str. Blejan Florea Sergent Major, ultimul bloc pe dreapta colț cu Str. Sergent Musat Constantin intrând de pe Str. Spataru Preda, scara 2, etaj 8. Urc repede sus ajung in garsoniera ma aștepta femeia din poze, ma poftește sa ma spăl pe maine, ca dusi imi făcusem inainte sa plec de acasa si sa intru in camera de acțiune. Tot insista sa imi las hainele pe hol in cuier si sa ii ofer cotizația de 100 lei Mi sa părut putin cam suspect, dar trec repede peste asta  si ma pun in pat, ea mergând pana in Bucătărie sa duca bani. De menționat ca usa bucătăriei era închisă cand am intrat  in garsoniera. Se întoarce rapid si se urca in pat. Ma mângâie putin pe pula, pula o aveam in erecție, il bag in gura circa un minut doua, si se ridica sa caute un prezervativ. Ii spun sa mai continue ca am venit sa ii dau la muie, nu sa o fut in pizda, ca pizda am si acasa. Se cam enervează si il mai suge inca un minut, se ridica iar si ia un prezervativ si il desface repede si încearcă sa imi îndese pula pe el. Cand am vazut ca a inceput cu figuri si cu scandal am inceput sa ma cert cu ea si i-am cerut banii inapoi ca nu are rost sa pierdem timpul aiurea. Enervată si cu scandal se ridica rapid din pat si se duce in Bucătărie si incepe sa tipe ,, dami bani sa ii dau inapoi “ SURPRIZE! SURPIZE! Striga cu o voce tare si groasa peștișorul ei si vine nervos  in camera.,,Ce e ma?? Ce se intampla aici??, Ce faci tu aici??” Un bărbat la pana in 60 de ani, cativa dinți in gura lipsa si cred ca un handicap ceva, ca parca trăgea piciorul drept si mana dreapta părea si ea ca are probleme... probabil o ușoară pareza... nu sunt sigur.  Eu ma îmbrăcăm linistit iar ei incepusera sa tipe sa urle, cu scandal.. In mintea mea ma gandeam sa ii dau o bătaie buna lu asta ca prea venise asa cu obrăznicie.. intrase peste mine in camera iar eu eram in pula goală.. abia am putut sa ma controlez gandinduma doar daca ii trag un pumn il omor... Incerc sa aplanez scandalul si sa ii explic ca daca vrea scandal avem scandal... tot încerca el sa imi spuna de niste clanuri de interlopi, ca cunoaste el , ca sunt prieteni cu el... , ca nu stiu ce... in fine... i am spus sa isi bage mințile in cap ca de altfel i le bag eu.. Tarfulita se agita si ia pe hol văzând ca este groasa treaba si ca nu le merge cu mine, începuse sa strige pe hol in gura mare ,, ce a aveti de va certați!? , încetați odata!!, Terminați odata!! “. Văzând ca scandalul nu se oprea, a inceput sa il certe pe Peștișor😂 spunându-i , sa înceteze..😂 Ce sa va spun... in final i am lasat im pace dar nu inainte sa ii explic sa nu mai faca niciodata ce a facut... ca poate sa întâlnească doua variante... prima sa dea de unul cum am fost eu si sa ii rupă capul, i ar a doua sa dea de unul care este fricos si sa sune la 112.. in final am plecat  m a salutat respectuos, cerându-și si scuze... 😂 

 

Asa ca aveti grija ca Tataia este in Bucătărie si va aude tot ce faceti😂😂

Frate am spus in recenzie ca pestele barbasu era jos. Ea mi a spus ca barbasu stie ce face si nu il deranjeaza. Asta se cheama exploatare sexuala in familie pe bani. 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 minute, liviu16cm a spus:

O palma tot ii dădeam, lui nu ei... Da da știu, mai așteptau 5 inși la scara apoi 😂😂😂

Nu ar cine sa aștepte frate!! Sunt doi leșinați amandoi!! Mosuletul abia isi târâie bășinile... doar ca o încearcă si el cu tupeu pentru intimidare..😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 20 ore, new_cont_users a spus:

Salutare tuturor!

Am zis sa verific si eu ce este cu doamna si rau am mai facut.. Joi am avut o zi mai liberă si cu ceva chef de muit o milfa, caut anuntul doamnei care il aveam la favorite de ceva timp si o contactez. Raspunde repede imi da detaliile Oral nep + normal 100fin/200ora, locație in zona străzi Spataru preda. Cu mențiunea ca nu face masaj. Toate bune si frumoase confirm ca ajung in 10 minute. Ajung in zona o sun ca sa imi spuna locație precisa. Ma îndruma pe Str. Blejan Florea Sergent Major, ultimul bloc pe dreapta colț cu Str. Sergent Musat Constantin intrând de pe Str. Spataru Preda, scara 2, etaj 8. Urc repede sus ajung in garsoniera ma aștepta femeia din poze, ma poftește sa ma spăl pe maine, ca dusi imi făcusem inainte sa plec de acasa si sa intru in camera de acțiune. Tot insista sa imi las hainele pe hol in cuier si sa ii ofer cotizația de 100 lei Mi sa părut putin cam suspect, dar trec repede peste asta  si ma pun in pat, ea mergând pana in Bucătărie sa duca bani. De menționat ca usa bucătăriei era închisă cand am intrat  in garsoniera. Se întoarce rapid si se urca in pat. Ma mângâie putin pe pula, pula o aveam in erecție, il bag in gura circa un minut doua, si se ridica sa caute un prezervativ. Ii spun sa mai continue ca am venit sa ii dau la muie, nu sa o fut in pizda, ca pizda am si acasa. Se cam enervează si il mai suge inca un minut, se ridica iar si ia un prezervativ si il desface repede si încearcă sa imi îndese pula pe el. Cand am vazut ca a inceput cu figuri si cu scandal am inceput sa ma cert cu ea si i-am cerut banii inapoi ca nu are rost sa pierdem timpul aiurea. Enervată si cu scandal se ridica rapid din pat si se duce in Bucătărie si incepe sa tipe ,, dami bani sa ii dau inapoi “ SURPRIZE! SURPIZE! Striga cu o voce tare si groasa peștișorul ei si vine nervos  in camera.,,Ce e ma?? Ce se intampla aici??, Ce faci tu aici??” Un bărbat la pana in 60 de ani, cativa dinți in gura lipsa si cred ca un handicap ceva, ca parca trăgea piciorul drept si mana dreapta părea si ea ca are probleme... probabil o ușoară pareza... nu sunt sigur.  Eu ma îmbrăcăm linistit iar ei incepusera sa tipe sa urle, cu scandal.. In mintea mea ma gandeam sa ii dau o bătaie buna lu asta ca prea venise asa cu obrăznicie.. intrase peste mine in camera iar eu eram in pula goală.. abia am putut sa ma controlez gandinduma doar daca ii trag un pumn il omor... Incerc sa aplanez scandalul si sa ii explic ca daca vrea scandal avem scandal... tot încerca el sa imi spuna de niste clanuri de interlopi, ca cunoaste el , ca sunt prieteni cu el... , ca nu stiu ce... in fine... i am spus sa isi bage mințile in cap ca de altfel i le bag eu.. Tarfulita se agita si ia pe hol văzând ca este groasa treaba si ca nu le merge cu mine, începuse sa strige pe hol in gura mare ,, ce a aveti de va certați!? , încetați odata!!, Terminați odata!! “. Văzând ca scandalul nu se oprea, a inceput sa il certe pe Peștișor😂 spunându-i , sa înceteze..😂 Ce sa va spun... in final i am lasat im pace dar nu inainte sa ii explic sa nu mai faca niciodata ce a facut... ca poate sa întâlnească doua variante... prima sa dea de unul cum am fost eu si sa ii rupă capul, i ar a doua sa dea de unul care este fricos si sa sune la 112.. in final am plecat  m a salutat respectuos, cerându-și si scuze... 😂 

 

Asa ca aveti grija ca Tataia este in Bucătărie si va aude tot ce faceti😂😂

Nu trebuie să ceri, îți dau exact ce vrei. Eu, Tataie, Caddy, toți băieții mei

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

Am vizitat-o pe vulpoaica asta batrana de cateva ori si a fost o experienta interesanta. Nu am gasit pesti sau alte personaje in casa asa ca nu ma pot pronunta legat de aspectul asta. Plus ca nu e treaba mea cu cine o arde in timpul ei liber.

Bun, prima oara cred ca am fost cand a fost postat topicul deci prin Octombrie. Desi unii scriu ca au fost la ea si au dat 125 RON sau mai stiu eu cat, mie din start mi-a cerut 250 pentru o ora full, pana in ora 19. Si apoi e 300 ca e riscanta ora? Nu mai stiu motivul invocat dar nu are importanta.

Prima oara m-am dus cu oferta de 250. Pozele sunt reale si dupa mine tipa nu arata rau. Are vreo 43 de ani + copil deci eu zic ca arata binisor. Zice ca a practicat sport mult timp si se vede. Nu are deloc celulita si carnea e tare pe ea. Sanii sunt mici dar nu sunt lasati de loc. Sunt destul de fermi si cu sfarcuri mari si excitabili. In rest erar usor nerasa atunci dar apoi am mai vizitat-o si s-a ras de tot asa ca nu aveti noroc daca sunteti fani ai blanitei. Prima oara a insistat sa nu fac dus ca e sparta cada dar i-am spus ca fara nu fac asa ca m-a lasat intr-un final. Apa calda a venit greu si am reusit totusi sa ma spal, veneam de la sala si niciodata nu am dat skip la dus. Intors in camera, a bagat femeia un oral decent chiar. Apoi ne-am futut aproape o ora non stop. Duce baba lejer cand are chef. Parea implicata si ca ii place cat de cat. Am intrebat-o unde pot finaliza si a zis 'dragule, doar in prezervativ'. Ei bine, pana la urma am reusit sa finalizez in balon la a doua tura de doggy. Deci am reusit sa termin. Dupa m-am imbracat si m-am carat si cred ca si ea a urmat.
       
Bun, peste vreo saptamana incerc iar fiindca mi-a lasat o impresie buna prima data. De data asta nu am putut sa merg inainte de 20:00 asa ca a trebuit sa scot 300 lei. Ma rog, 50 RON nu e o avere asa ca am fost de acord. Dar deja de la telefon avea alt ton...incepuse sa ma ia cu vrajeli gen de data asta sa nu iei pastile sa nu mai ne futem atat de mult, da? Zic, ce pastile nene, atata tin eu. Nu, nu, ca nu se poate, fara droguri. Whatever, m-am dus si am repetat schema. De data asta a insistat sa nu fac dus si m-am supus. M-am sters cu servetele umede si apoi futai. Insa de data asta deja mi-a pus interdictie la minute in sensul ca s-a jurat ca ne futem 10 min, tigara, apoi alte 10-15 minute si gata. Mai mult nu. Ma rog, nu mi-a convenit darr intamplarea a facut ca de data asta mi-am dat drumul rapid de tot (vreo 5 min) imediat dupa oral cand s-a pus LOT. Nu stiu cum a reusit dar m-a terminat rapid de tot. OK, pai trecusera doar vreo 30 minute si ca sa umple timpul a inceput sa vorbeasca tot soiul de tampenii si sa-mi povesteasca viata ei. Fiind iritat si stiind ca nu mi se mai scoala in 10 min m-am scuzat mai devreme si m-am carat. A marait ea ceva ca lasa baby, imi dai data viitoare mai putini bani si compensam.

In fine, trec vreo 3 saptamani si in lipsa de altceva o sun tot pe vulpoaica. Desi ma jurasem ca nu mai calc pe acolo. Tot 300 pe ora vrea DAR de data asta ii zic ca poate incercam ceva mai pervers gen finalizare faciala. Se gandeste ea si zice: da, bine. OK, ma duc si de data asta si bag un dus si 

iarasi un futai clasic. De data asta avea chef de futut si ne-am tras-o vreo 40 de minute si la un moment dat zice hai sa termini. Ce-i drept am terminat COF puternic si nu s-a ferit deloc. Zicea ca a fost prima oara cand a incercat asa ceva. Per total am plecat multumit de data asta fiindca mi-au fost satisfacute toate poftele.

Eh, astazi incerc iarasi fiind curios de un CIM/COF. Ma gandesc ca poate o conving. Insa se pare ca nu mai accepta. A zis ca imi pot da drumul doar pe buci si ca e wow senzatia și ca nu e cazul de alte perversități. Si mi-a bagat vrajeli ca ea e femeie si are principii, intelegi? Nu poate sa face asa orice. Bine, i-am zis ca ma mai gandesc dar sincer la banii astia cred ca pot gasi altceva mai bun.

Acum, ca sentimente generale, a se vedea mai jos.

Locatia: Langa un LIDL in Pantelimon, strada Spatarul Preda. Blocul este o bomba dar apartamentul e curat si renovat. Dusul ii merge desi nu ii place sa faci ca probabil o costa extra.

Femeia: eu zic ca pentru varsta ei arata bine. Înaltă, corp atletic și nu atârna carnea pe ea. Acuma, la fata e cam nașpa dar asta nu e vina ei.

Iginena: nu am vazut sa faca dus dar pare ca e totusi curata și nu am simtit mirosuri nasoale. De fiecare data mi-a pus pizda pe bot și nu am sesizat nimic rău. Pare ca ii place oralul.

Actiunea: Oralul decent și sexul e pe modul sportiv. Duce oricât atâta timp cât are chef. Dacă va tine coaiele atunci puteți sa ardeți multe calorii cu ea. Finalizarea doar pe buci sau în balon. Însă are tendința sa strice atmosfera cand nu se fute ca ii turuie gura non-stop și din păcate nu zice nimic prea interesant.

Per total e de recomandat dacă aveți fetish cu femei mature. Nu a fost țepara și și-a respectat programările. Eu unul nu știu dacă mă mai duc ca sunt opțiuni mai bune la banii ăștia sincer sa fiu și mi-am făcut damblaua cum s-ar zice. Dar măcar așa o vizita merita băgata la băbuță. Legat de bani nu știu ce sa zic. Dacă sunteți mai șmecheri poate negociați preț mai mic ca mine.

Dacă va duceți, sa dați tare în ea și pentru mine. Pace.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

OK, iaca si impresiile mele.

Am fost la madam acum 2 zile. Initial am arvunit cele 25 de minute regulamentare (=100 lei), fara dus pentru ca veneam de acasa unde-l executasem deja. Oral neprotejat la inceput, nimic special dar ii place 69, sau cel putin asta a fost senzatia mea. Dupa care s-a apucat sa-mi puna prezervativul - senzatia mea e ca nu-i place sa termini in gura si de-aia nu depune mari eforturi la oral neprotejat. In mod clar ii place sa stea deasupra si o face cu talent. Cand i-am spus ca o prelungim la o ora a bagat un text cum ca isi amana un client si a disparut din camera inchizand usa. Acum, citind povestile de mai sus cred ca de fapt s-a dus in bucatarie sa anunte ca meciul e cu prelungiri. A revenit, a tras un iqos, am povestit nitel si am reluat fututul.

Cu mine a mimat(?) un orgasm insa nu foarte convingator. Ce-i drept, dupa aia a devenit mai putin hot si era clar ca de-abia asteapta sa scape de mine, deci... cine stie... Finalizare pe burtica, fara nazuri.

Garsoniera e curata, baia la fel desi n-am incercat figura cu dusul, dar asa arata.

Tipa arata foarte ok pentru cei 43 de ani declarati cu mine si o fiica de 28 de ani... Calculati si voi la cat a nascut...

E politicoasa si poate fi foarte calda, fara sa exceleze insa la GFE. Mi s-a parut foarte stressata/timorata, posibil de badea din bucatarie. Posibil sa fie si un pic dusa cu capul si de-aia are tendinta sa vorbeasca mai mult decat trebuie. Oricum, totul e in limitele decentei.

250 pe ora mi se pare cam mult, dar sa zicem ca pentru o experienta merita. La a doua vizita, sigur m-as tocmi.

Daca mai vreti amanunte, cu mare placere! Spor la futut!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, vizantea a spus:

OK, iaca si impresiile mele.

Am fost la madam acum 2 zile. Initial am arvunit cele 25 de minute regulamentare (=100 lei), fara dus pentru ca veneam de acasa unde-l executasem deja. Oral neprotejat la inceput, nimic special dar ii place 69, sau cel putin asta a fost senzatia mea. Dupa care s-a apucat sa-mi puna prezervativul - senzatia mea e ca nu-i place sa termini in gura si de-aia nu depune mari eforturi la oral neprotejat. In mod clar ii place sa stea deasupra si o face cu talent. Cand i-am spus ca o prelungim la o ora a bagat un text cum ca isi amana un client si a disparut din camera inchizand usa. Acum, citind povestile de mai sus cred ca de fapt s-a dus in bucatarie sa anunte ca meciul e cu prelungiri. A revenit, a tras un iqos, am povestit nitel si am reluat fututul.

Cu mine a mimat(?) un orgasm insa nu foarte convingator. Ce-i drept, dupa aia a devenit mai putin hot si era clar ca de-abia asteapta sa scape de mine, deci... cine stie... Finalizare pe burtica, fara nazuri.

Garsoniera e curata, baia la fel desi n-am incercat figura cu dusul, dar asa arata.

Tipa arata foarte ok pentru cei 43 de ani declarati cu mine si o fiica de 28 de ani... Calculati si voi la cat a nascut...

E politicoasa si poate fi foarte calda, fara sa exceleze insa la GFE. Mi s-a parut foarte stressata/timorata, posibil de badea din bucatarie. Posibil sa fie si un pic dusa cu capul si de-aia are tendinta sa vorbeasca mai mult decat trebuie. Oricum, totul e in limitele decentei.

250 pe ora mi se pare cam mult, dar sa zicem ca pentru o experienta merita. La a doua vizita, sigur m-as tocmi.

Daca mai vreti amanunte, cu mare placere! Spor la futut!

Pestele fara dinti in gura era la scara blocului? 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu n-am vazut pe nimeni la scara, nici la intrare, nici la iesire. E drept ca era si destul de frig. Mai degraba ma gandesc la bucatarie, ca prea era usa inchisa. Destul de creepy daca ma gandesc acum, dupa ce am citit postarile voastre, dar cand am plecat experienta mi s-a parut ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ah, si intr-adevar am lasat camasa si suta de inceput in hol. La final am mai lasat 150, nu mi-a cerut sa mai bag o fisa in mijlocul actiunii, m-a crezut pe cuvant. In general, nu m-am simtit in siguranta si sunt un tip cu un fizic destul de firav si, prin urmare, prudent... mai ales ca am crescut in vechiul Dudesti...

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 9/29/2021 at 1:34 PM, laury said:

Are o figura cam ciudata cu nasul ala acvilin dar poate o avea lindicul mare! Sa ne spuna fratele Viduka cum e la pizda, buze mari, lindic proeminent? Ai dat frate limbi? Fk? Cim?

mie figura ei din punct de vedere psihologic imi inspira o femeie dusa cu capul sincer . Din ce spuneti voi aici chiar nu merita scorul practicat

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 01.12.2021 la 3:55, olimpianul a spus:

mie figura ei din punct de vedere psihologic imi inspira o femeie dusa cu capul sincer . Din ce spuneti voi aici chiar nu merita scorul practicat

In mod sigur e nitel dusa cu capul, dar cati dintre noi n-avem asa ceva si acasa? 😄 Eu cred ca o sa ma mai duc - imi plac provocarile... 😍

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...