Sari la conținut

Matura creata - 0735032409


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-IDfjgvO.html?reason=extended_search_extended_s2v

O matura creata ofera masaj de relaxare in sectorul 4. Plus masaj tantric. Zilnic intre 10-24.

Este veche pe olx...dar nu am mai vazut anunturi de-ale ei pe nicaieri.

Figura ei imi inspira mai mult ceva sado-maso....hmmm😋😚🙂

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, Ghandalf a spus:

🤣🤣🤣

Stii prank-urile alea cu persoane care se joaca la calculator si la un moment dat, brusc pe monitor apare un cap de mort iar ala cade de pe scaun de frica?...asta am experumentat eu cand am deschis link-ul...

🤣🤣🤣

Ohoho, poate ca are voce senzuala, gratie si tehnica care compenseaza aspectul de halouin.🤗😋😚.

Cine se incumeta sa o sune?

😋🙃😉

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-masaj-z0YOE7#anNdbK

Se face lumina in iatacul domnitei.

Acum este in sectorul 5 ( am o retinere serioasa cand aud de zona asta). 

Ceva aspect comercial futabil  si buna de impulit ar fi in pozitia din poza a doua.

Pare versata si picanta.😋🤗😜

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Femeia nu ofera niciun masaj, doar sexutz!
Face OP si normal la 100 lei, iar daca vrei si ceva warm-up inainte mai pui 25 si cam astea-s serviciile.
Nu am fost, doar ne-am auzit si mi-a ajuns! :)
Si, da, tipa pare veche in breasla, cel putin dupa voce. 😉

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Am fost eu la tipa saptamana trecuta. Desi sunasem cu cateva zile inainte destul de tarziu, seara, in jur de 10, cand mi a cerut 150 ron OP, NP si 25 pentru oral neprotejat m am descurajat. Am incercat la o ora mai rezonabila cateva zile mai tarziu 100 ron cu 25 extra.

Am acceptat si am mers la ea, de mentionat de la inceput ca am ales varianta de 100 ron oral si normal protejat.

Locatia este in apropiere de Lidl-ul de pe strada Spatarul Preda. Locatia este o garsoniera extrem de curata, proaspat renovata. Nu am facut dus pentru ca veneam direct de acasa spalat aranjat, deplasarea durase 10 minute si era favuta cu masina. In baie am vazut gel de dus si prosoape mi-a pus la dispozitie dezinfectant de maini.

Despre doamna: O tipa foarte comunicativa, atenta, este fix cea din poze, cu sani foarte mici, si cu un corp armonios, fara sunci, un fizic placut per total pentru cei care apreciaza genul fara sani. 

Actiunea a durat undeva la 25 de min door to door, s-a jucat putin cu juniorul, manual, apoi a pus prezervativul, a supt o bine vreo 7-8 minute, nimic exploziv sau deep, destul de liniara. Dupa ce am trecut la normal, lucrurile s-au mai schimbat, am pus-o deasupra si s-a miscat exemplar. 

Ca si concluzii: desi zona fara discutie este destul de dubioasa fiind in Rahova, la fata locului am fost placut surprins sa gasesc o locatie foarte curata si aranjata recent - fara ezitare 10

Comportamentul doamnei din timpul vizitei: nu am fost grabit, m am simtit bine in compania ei, pentru atitudine si comportament 10

Fizic: sani mici dar un corp foarte prezentabil pentru cei 40 de ani estimati de mine - 7.5

Actiune:

Oral:6

Normal:8

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca raspuns la intrebarile lui laury:

Mi a spus de la telefon ca oralul este protejat, ca se poate face "preludiu" 5 minute neprotejat (fix exprimarea damezei) si ca nu accepta finalizare orala. Nu am insistat la fata locului asta legat de CIM.

Pizda nu era largana, se umezea natural, o pizda curata, frumoasa, epilata nu dau limbi in general la damezele cu plata, m am multumit sa ii ling sfarcurile care sunt foarte mari raportat la sanii foarte mici ai ei. 

Nu am facut FK, dar tipa m a sarutat pe gat si pe piept.

Per total tipa mi a lasat o impresie de femeie educata si atenta la dorintele mele.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 1 oră, viduka a spus:

Ca raspuns la intrebarile lui laury:

Mi a spus de la telefon ca oralul este protejat, ca se poate face "preludiu" 5 minute neprotejat (fix exprimarea damezei) si ca nu accepta finalizare orala. Nu am insistat la fata locului asta legat de CIM.

Pizda nu era largana, se umezea natural, o pizda curata, frumoasa, epilata nu dau limbi in general la damezele cu plata, m am multumit sa ii ling sfarcurile care sunt foarte mari raportat la sanii foarte mici ai ei. 

Nu am facut FK, dar tipa m a sarutat pe gat si pe piept.

Per total tipa mi a lasat o impresie de femeie educata si atenta la dorintele mele.

Mersi frate! Crezi ca femeia e noua in bransa sau are km multi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer nu imi dau seama. Anuntul pare destul de nou, pe anuntul telefonic este parut undeva pe la jumatatea lunii septembrie. Pe OLX si pe celalalt site nu am idee. Parerea mea e ca e o tipa care face temporar treaba asta. M-a intrebat cum mi se pare locatia, daca ma simt bine. Fetele mai vechi in bransa la 100 de lei sunt plictisite destul de rau.

De-a lungul timpului am mai fost la prezente meteorice care pareau sa faca treaba asta ca sa iasa din ceva impas. Aceeasi senzatie imi lasa si dameza asta. Este o tipa joviala care te primeate bine, te intreaba cum te simti. 

Ca si comportament si curatenie o pot asemana cu Andreea (tipa aia de pe bulevardul 1 Mai, Ghencea, langa Al Padrino) cu curul mare si plinuta, dar care avea o curatenie exemplara in apartament, era ingrijita si se purta foarte frumos cu tine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este posibil sa fi activat si inainte cu circuit inchis. Cert este ca nu dadeai in gol in ea dar stia si cand sa geama, nu m-a grabit... imi este destul de greu sa spun daca este o prezenta noua. 

Si din discutia telefonica, daca o sa incercati, o sa vedeti ca are anumite retineri asa cand va prezinta meniul.

Ah si pozele sunt 100% reale, fix pe ea o gasiti acolo.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 4 minute, viduka a spus:

Este posibil sa fi activat si inainte cu circuit inchis. Cert este ca nu dadeai in gol in ea dar stia si cand sa geama, nu m-a grabit... imi este destul de greu sa spun daca este o prezenta noua. 

Si din discutia telefonica, daca o sa incercati, o sa vedeti ca are anumite retineri asa cand va prezinta meniul.

Ah si pozele sunt 100% reale, fix pe ea o gasiti acolo.

Salut, poți pune un link te rog cu anunțul? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, derwall a spus:

Se pare ca dama este un castig pe segmentul de mature cu servicii bune, curatenie, seriozitate.

🤗👏🏻👍🏻

Stai sa vedem cat o tine sau cat va ramane in peisaj. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu săptămâna trecută, femeia este ce trebuie,mi-a spus ca a facut patinaj are corp armonios si cur incredibil de rotund, am intrebat-o daca face de-mult treaba asta deși aveam un feeling ca nu si într-adevăr e noua in bransa, pozele sunt absolut reale...garsoniera e foarte curata, faza nasoala e ca nu se fumează, ca nu este locatia ei si nu plăteste, deci cred ca are fish👀 , actiunea a debutat cu un oral din partea ei, apropo are păr pubian si m-a întrebat daca o vreau bibelou sau sa o lase asa ca veverita...duce bine de tot ,chiar imi spunea sa nu-mi dau drumul...a urcat pe mine si a luat-o până la cotor, se vede ca îi place...apoi capră pentru ca imi place sa imi folosesc mâna sa o scutur pe marginea labiilor cand penetrez.....cunoscatorii stiu ce zic...apoi mi-am dat drumul in pozintia față in față... 

NU are labii mari, mie imi plac,ea are labii normale din păcate ,iar că notă generala un 9 , cred ca are potențial ....lipseste un pic senzualitatea, feminitatea, e pe genul sport

Spor la dat din cur futalailor😁

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 20 ore, flaviusadrianus a spus:

Salutare colegii,

Nimic de la un coleg cu experienta?

Frate Laury ce zici de ea?

Ar fi pe lista…sa vedem daca se aliniaza astrele. 😆 Daca isi lasa veverita poate ma duc….de chelioase sunt satul. 🤣

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...