Sari la conținut

'' Un român a sunat la 112 să reclame serviciile prestate de o prostituată. Bărbatul tocmise două femei cu 1.000 de euro ''


dodo87

Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

sursa https://ziare.com/stiri/politie/prostituata-reclamata-112-politie-client-nemultumit-botosani-1701154

 

'' 

Un bărbat a folosit numărul unic de urgență pentru a încerca să-și tranșeze disputa cu o prostituată.

Întors de la munca în străinătate, un bărbat din Botoșani a vrut să aibă parte de o noapte de relaxare. Astfel, ajuns în România, a mers la o pensiune unde a închiriat o cameră pentru o noapte, apoi a apelat la serviciile a două prostituate.   ... ''

Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno
6 hours ago, tiny_voices said:

1000 euro!? Cam putin avand in vedere ca a fost la munca in strainatate. Au fost "blande" fetele ca l-au taxat doar atat. 🤣

@outofmymind : Sper ca ai pastrat bonul cu care ai platit ciorba... 😅

Era o ciorba acra si plina de figuri care nu merita mentionata.In poze parea suficient de buna ciorba aia. Insa photosopul ala m-a pacalit si in loc sa fie dreasa cu smantana ...era cam inchisa la culoare.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
La 23.09.2021 la 13:34, outofmymind a spus:

Sa sperăm că nu aprofundează prea mult pe camere...că am servit și eu o ciorba de 20 min pe fuga acu câteva luni...

Tot cu paie la sobă se face ciorba în Botoșani? Stiu ca cei mai înstăriți fac focul cu vreascuri culese din gard.😎

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...