Sari la conținut

Buna


Alexa_Temple

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, Alexa_Temple a spus:

Daca sunt slabă asta nu înseamnă că este fome, nu mai agasa fetele încercând să l-e discreditezi doar pt că nu ai tu bani să l-e testezi masajul. Ciao! 

Doamneeee, cu greu scrii 29 de cuvinte, am trecut acolo si acorduri, conjunctii si faci 3 greseli de scriere de ia durerea de cap, dinti si burta!
Daca tot raspunzi, raspunde corect romaneste sau alege alta limba, ca p-aia materna o faultezi grosolan!!!!! :(
Daca nu te-ai prins, reciteste-ti textul scris sau PR-ul macar sa cunoasca limba...

Link spre comentariu
  • Oras:Calea calarasi 130
  • Oras:Calea calarasi 130

,,Foamea Sufletului" pt doua virgule si o litera mancata, m-am grabit ! Dummy

Nu stiam ca diplomele sunt atat de importante aici! Fuck off and move youre body to the salon because you talk too much.

P.S : New phone and it drives me crazy qwerty

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sora mea, nu este suficient sa arati bine, daca esti semi-analfabeta, ai dinti lipsa, vorbesti urat sau iti lipseste vreun membru.
In meseria asta a voastra, de furnizat servicii, trebuie sa fii competitiva, macar pe nivel mediu, atat, nimic mai mult.
Daca dupa ce ti-am scris, tu invoci ca si cauze telefonul, tastatura si vorbesti despre virgule, care de fapt este una singura si pusa corect, inseamna ca nu ai priceput nimic.
Dar faptul c-ai scris "l-e" de 2 ori la diferenta de cateva secunde, tot din greseala e, printesa mea? 😉

Nu e fizica cuantica, chimie organica sau analiza matematica, este doar ceea ce vorbim sa si scriem, punct! 

Link spre comentariu
La 25.09.2021 la 23:31, cristi ccd a spus:

Sora mea, nu este suficient sa arati bine, daca esti semi-analfabeta, ai dinti lipsa, vorbesti urat sau iti lipseste vreun membru.
In meseria asta a voastra, de furnizat servicii, trebuie sa fii competitiva, macar pe nivel mediu, atat, nimic mai mult.
Daca dupa ce ti-am scris, tu invoci ca si cauze telefonul, tastatura si vorbesti despre virgule, care de fapt este una singura si pusa corect, inseamna ca nu ai priceput nimic.
Dar faptul c-ai scris "l-e" de 2 ori la diferenta de cateva secunde, tot din greseala e, printesa mea? 😉

Nu e fizica cuantica, chimie organica sau analiza matematica, este doar ceea ce vorbim sa si scriem, punct! 

Am mai lăsat un comentariu la o alta pagina tot a acestei domnișoare, însă vad că mai există încă o pagina spre surprinderea mea. (Pisicuț ia măsuri). Am fost la ea și se confirma foamea din toate punctele de vedere...și litere și bani. Mi-a cerut bani sa o ating, deși nu a punctat asta de la inceput și este de o aroganta nejustificata. Dar ce sa ne mire doar prostul până nu e și fudul parca nu e prost destul. Apoi neprofesionista și recalcitrantă. Nu îmi pare să arate atât de bine (poate depinde și de gust), dar nu am avut alternative. De punctat igiena precara!!! Du-te la matură! 

Link spre comentariu
La 29.09.2021 la 23:18, Futacul2222 a spus:

Am mai lăsat un comentariu la o alta pagina tot a acestei domnișoare, însă vad că mai există încă o pagina spre surprinderea mea. (Pisicuț ia măsuri). Am fost la ea și se confirma foamea din toate punctele de vedere...și litere și bani. Mi-a cerut bani sa o ating, deși nu a punctat asta de la inceput și este de o aroganta nejustificata. Dar ce sa ne mire doar prostul până nu e și fudul parca nu e prost destul. Apoi neprofesionista și recalcitrantă. Nu îmi pare să arate atât de bine (poate depinde și de gust), dar nu am avut alternative. De punctat igiena precara!!! Du-te la matură! 

Mi-am făcut contul când am văzut comentariile. Am trecut și eu pe la ea și am plecat la fel de scârbit. Și mie mi-a cerut bani sa o ating și când am pus mâna pe spatele ei s-au simțit niste bube scârboase. La fofo înțeapă. Yeah. Masaj pe graba și prost făcut.  Never come back! 

Link spre comentariu

Vizitator supaplex
Reputație: 0

 

E cu dus-intors treaba cu Alexa, trebuie sa te implici mult ca sa scoti ceva misto de la ea, dar s-ar putea sa merite.

Eu am fost odata la ea acum vreo 2 luni ca mi-a placut cum arata. Intr-adevar a fost mai rece la inceput, a trebuit ca eu sa initiez un dialog iar dupa cateva schimburi de vorbe si glume s-a mai incalzit si ea. Masajul erotic a inceput destul de slab, dar dupa ce i-am dat cateva indicatii a devenit super incitant. Ca sa nu mai zic de ultima parte (care a costat 200 in plus pe langa cei 200 initiali) care s-a simtit foarte misto.

Per total s-ar putea sa merite, dar depinde ce alternative ai la momentul respectiv.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...