Sari la conținut

Elena - - 0712271693


Postări Recomandate

Am fost si eu la Elena astazi. Overall eu zic ca a fost ok.

Locatia din zona Coresi, perfect curata, prosoape etc. Totul bine aici.

Tipa arata super bine, mai bine ca in poze. Slim, sani medii, fundul misto, frumoasa la fata.

 

Actul din puntul meu de vedere, 9+. Oral NP (este extra 50) slow si cu atentie la toate cele.

Am facut si 69 (ea m-a intrebat daca doresc), iar la NP a fost la fel de implicata cu schimbari de pozitii, gemete si contre.

Nu am avut probleme la programare, am stabilit cu vreo 4 ore inainte intalnirea si adresa a fost usor de gasit.

dpdv discutii si GFE iar ok. Nu cred ca face FK, dar nu m-a deranjat prea mult.

 

De revenit.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BV 😎
  • Oras:BV 😎

Astăzi am vizitat-o pe Elenuța🙈, am avut ceva probleme că nu gaseam blocul, dar am fost îndrumat telefonic și până la urmă am ajuns la ea, tipa arată foarte bine 👌.

Iar ca note voi oferi :

Aspect - 9

OP-9 foarte bine executat cu încercări insistente de deep. 

NP-8 ok

Am avut parte de o experienta 👉👌faină în compania ei, și este de vizitat.... 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

large.Screenshot_20211123_123055.jpg.a882bf4fddecf7b66f813c1df5e98333.jpgbună dimineața dragilor, astăzi ma găsiți până la ora 22.00 

150 finalizarea (oral, normal, diferite poziții) 

250 1h (oral, normal, diferite poziții, mici fantezii, masaj de relaxare, masaj erotic, 69 și finalizare corporala) 

     Pentru mai multe detalii sună-mă 😌😉☺️

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Bună .

Am revenit în Brașov (Coressi) 

Preturile mele incep de la :

200 - - 30 de minute 

300 - - o ora 

Servicii  : oral, normal, diferite poziții, mici fantezii, masaj de relaxare, masaj erotic, finalizare corporala 

 👉 Nu ezita sa ma suni pentru mai multe detalii 

Greutate 58 kg  Înălțime 1.68 , sânii sunt medii , open minded si sunt gata sa te rasfat si sa te fac sa te simti cat mai bine. 
 

 Nu accept persoane fara bun simt sau nepoliticoase, deoarece prefer sa fie o experienta placuta pentru amandoi. De asemenea, prefer ca programarile sa fie reconfirmat cu minim 15 minute înainte.

          Cu drag Elena 💋 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Chiar acum, Crystinainna a spus:

Profita cât e oferta dragule 😅😊

Pai ce e de profitat draga ca în octombrie aveai aceeași oferta doar ca acum în decembrie fiind și sărbătorile și toată lumea are nevoie de banii ce te-ai gândit? Sa o încerci 200/300 dar văzând ca planurile au fost date peste cap ai scăzut din nou la oferta inițială 150/250. Mie astea nu prea îmi plac. Nu ești hotărâtă cât valorezi?😅

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 5 guests

×
×
  • Creează nouă...