Sari la conținut

CARLA LUX MATURA CU EXPERIENTA


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta ,Mamaia
  • Oras:Constanta ,Mamaia
Acum 7 ore, playmaker a spus:

Zi-ne locatia mai exact. Mamaia Sat (Navodari) sau Aqua Magic?? Sa stiu unde strang mai repede sezlongurile ca sa ajung la tine. Intelege-ma ca tine de departament Logistica. 

Nu pari de 36-37 ani , dar as vrea sa te incerc. 

MAMAIA NORD , NAVODARI dupa ALEZZI .... langa playa del mar ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, sandralove a spus:

hei frumosilor buna dimi , da sta cu mine navodari exact  😘😘😘

PS:  pe bune ,tipa e prima oara in meserie si in CT , o sa o cunoasteti e super faina si da e matura are 36 ... ieri deja uni din clienti mei au incercat duo cu mine si cu ea... sper sa primeasca si niste recenzii ,cine ma cun pe mine stie ca sunt super deschisa si sincera si ca nu imi plac oameni neseriosi si minciunile! 

Pt un moment va sta cu mine pana isi gaseste ceva ... sau poate ma mut si eu cu ea prin tomis nord e vb ,am zis ca o sa caut ... da recomandati-ne voi o zona este vb sa ramana pt ceva timp ea , despre mine stiti ca sunt pasagera  , va pupacesc frumosilor sa aveti  o dimineata si o zi fainaaa cum sunteti voi ! 

Poti , puteti sa incercati la nr asta 0744182258..este o  zona f buna   mai multe detalii nu stiu..toate cele bune

  • Mersi 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
33 minutes ago, Carlalux said:

hello hello ... va astept  la mine ❤️❤️❤️❤️❤️ VA 😘😘😘😘

56839D8A-BDFF-4E16-8B8A-0BC2D9C5D17E.jpeg

Vin cu pliciu'!

Să vezi ce-ți înroșesc bucile... 🤣🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
5 minutes ago, claudiu4sex said:

Bine ai venit la noi Carla !

Poti sa explici putin cum ai capatat experienta daca nu ai mai lucrat in domeniu ?

Multumesc.

A făcut rapid un curs online de 3 weekend-uri cu testare rapidă.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 12 minute, mihaita2020 a spus:

Mie mi se pare cam umflat cu pompa prețul cerut de fatuca asta.

nici nu s-a apucat bine de treaba și cere 250 finalizarea cu CIM și neprotejat și 350 ora.

Parca a înnebunit lumea în ale curvăsăraielor.

Treziți-vă fetelor, ce naiba aveți.

Fi mai ingaduitor și intelege să parandaratul e mare.Nu tb.sa ramana și ea cu ceva?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
4 hours ago, mihaita2020 said:

Pune și tu o poza cu o țâță, sa vedem și noi marimea.

 

24 minutes ago, mihaita2020 said:

Mie mi se pare cam umflat cu pompa prețul cerut de fatuca asta.

nici nu s-a apucat bine de treaba și cere 250 finalizarea cu CIM și neprotejat și 350 ora.

Parca a înnebunit lumea în ale curvăsăraielor.

Treziți-vă fetelor, ce naiba aveți.

Daca punea o tzatza mai era prețul umflat? Rusinica Mihaita, Rusinica. Nu poți sa te schimbi asa doar după câteva ore, decât dacă i-ai făcut o vizita. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, mihaita2020 a spus:

I-as fi făcut o vizita, dar este începătoare și are un preț exagerat de mare. Și doi, a pus pe forum un preț și pe whats spune alt preț.

Dacă aveam o poza cu fata ei poate mergeam, cine știe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrei s o inramezi de vrei poze cu fata?

  • Minus 2
Link spre comentariu
6 minutes ago, mihaita2020 said:

I-as fi făcut o vizita, dar este începătoare și are un preț exagerat de mare. Și doi, a pus pe forum un preț și pe whats spune alt preț.

Dacă aveam o poza cu fata ei poate mergeam, cine știe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pai și de ce nu spui asta? De ce nu spui cu subiect și predicat cât ți-a cerut și cât a anunțat pe site? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Mi-a cerut 150 o finalizare și 100 suplimentar pt oral neprotejat și CIM și 250 ora cu 100 extra pt oral neprotejat și CIM

Iar pe site areb150 cu 50 extra o finalizare și 250 ora cu 50 extra.

Oricum este prea mult și 150 cu 250 pt o începătoare. Chiar dacă a invatat-o Sandra sa suga p....., este prea mult pt început cat cere.

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, mihaita2020 a spus:

Mi-a cerut 150 o finalizare și 100 suplimentar pt oral neprotejat și CIM și 250 ora cu 100 extra pt oral neprotejat și CIM

Iar pe site areb150 cu 50 extra o finalizare și 250 ora cu 50 extra.

Oricum este prea mult și 150 cu 250 pt o începătoare. Chiar dacă a invatat-o Sandra sa suga p....., este prea mult pt început cat cere.

Mai mihaita, te-o fi luat dupa reputatie cred 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
13 minutes ago, mihaita2020 said:

Mi-a cerut 150 o finalizare și 100 suplimentar pt oral neprotejat și CIM și 250 ora cu 100 extra pt oral neprotejat și CIM

Iar pe site areb150 cu 50 extra o finalizare și 250 ora cu 50 extra.

Oricum este prea mult și 150 cu 250 pt o începătoare. Chiar dacă a invatat-o Sandra sa suga p....., este prea mult pt început cat cere.

Asa bre. Ca asa e corect. Dacă a cerut mai mult decât a anunțat e corect sa suporte consecințele. 

Link spre comentariu
Acum 6 minute, g2br13l a spus:

Asa bre. Ca asa e corect. Dacă a cerut mai mult decât a anunțat e corect sa suporte consecințele. 

Gabrele nu e vb de 50 in plus..dar una spui si alta faci..nu e corect..fa ceea ce spui..asa e corect...dar ce mai este corect in ziua de azi...ps  nicieu nu stia cine sant..nu am obicei de a spune ..stiu ca a fost o gluma de a ta dar eu ti am dat raspunsul..numai bine

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...