Sari la conținut

❤😘Oana siliconata reală 0733467262


Oana_01

Postări Recomandate

  • Oras:Cu vant din pupa
  • Oras:Cu vant din pupa
La 01.10.2021 la 11:28, Oana_01 a spus:

Disponibila pentru programarii 0️⃣7️⃣3️⃣3️⃣4️⃣6️⃣7️⃣2️⃣6️⃣2️⃣IMG_20210717_145744_291.jpg.007c7eed696bf47a5e7418596cb6e83f.jpg

Sar'mana Oana ! Rochita asta ii musai de ridicat 😝🤤

  • Like 1
Link spre comentariu

"gânduri pentru 'pitic'"

Știam că tre să o întâlnesc ...din nou!   o femeie frumoasă, sexy, micuță de statură, și cu o bună dispoziție contagioasă.  

de tine nu-mi pare rău că ai să pleci, pentru că mi-ai lăsat sentimentul ăla că "vrem-nu vrem, ne mai vedem"🤭 

motivul vizitei? curiozitatea de buzele (live) pe care le-aș recunoaște dintr-o mie, păcat că 'sunt doar ale ei'. . . și nu numai 🤐😊

Oana in câteva cuvinte?

Perfecțiune, profesionalism, relaxare, plăcere¹, plăcere², dorință de revenire/dere.

nu e o experiență, e o amintire...frumoasă!

superlativ.. o pată de culoare in orașul ăsta gri...  tkx Oana!😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 15 ore, _sahy_ a spus:

"gânduri pentru 'pitic'"

Știam că tre să o întâlnesc ...din nou!   o femeie frumoasă, sexy, micuță de statură, și cu o bună dispoziție contagioasă.  

de tine nu-mi pare rău că ai să pleci, pentru că mi-ai lăsat sentimentul ăla că "vrem-nu vrem, ne mai vedem"🤭 

motivul vizitei? curiozitatea de buzele (live) pe care le-aș recunoaște dintr-o mie, păcat că 'sunt doar ale ei'. . . și nu numai 🤐😊

Oana in câteva cuvinte?

Perfecțiune, profesionalism, relaxare, plăcere¹, plăcere², dorință de revenire/dere.

nu e o experiență, e o amintire...frumoasă!

superlativ.. o pată de culoare in orașul ăsta gri...  tkx Oana!😘

 

❤❤❤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Este prima recenzie pe care o fac, așa că dacă nu mă exprim în termeni specifici, îmi cer scuze anticipat.

Mia-am făcut programare cu o oră înainte, și programarea a fost respectată la minut.

Ma așteptat o femeie frumoasă și cu zâmbetul pe buze, totul a decurs frumos, sigur o să mai revin. Dacă ar fi să dau o notă generală aceasta ar fi 10

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 27.10.2021 la 22:14, Jder1987 a spus:

Este prima recenzie pe care o fac, așa că dacă nu mă exprim în termeni specifici, îmi cer scuze anticipat.

Mia-am făcut programare cu o oră înainte, și programarea a fost respectată la minut.

Ma așteptat o femeie frumoasă și cu zâmbetul pe buze, totul a decurs frumos, sigur o să mai revin. Dacă ar fi să dau o notă generală aceasta ar fi 10

Mersi frumos.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neata draga mea,

Cand vii prin SM ? sau cat mai stai unde esti acum , caci este posibil joi sa ajung pe acolo ?

Ma uitam la comentariul lui @_sahy_" vulpoiul batran", parca ma luase tremuratul , de emotii 😜🤫, ma incinsesem putin asa cu gandul la oralul acela profi de care nu am mai avut parte niciodata in viata mea pana sa ajung la tine, si deja imi fac programul in asa fel incat sa ajung pe la tine. Sper sa ne revedem cat mai curand. Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, MalakE a spus:

Neata draga mea,

Cand vii prin SM ? sau cat mai stai unde esti acum , caci este posibil joi sa ajung pe acolo ?

Ma uitam la comentariul lui @_sahy_" vulpoiul batran", parca ma luase tremuratul , de emotii 😜🤫, ma incinsesem putin asa cu gandul la oralul acela profi de care nu am mai avut parte niciodata in viata mea pana sa ajung la tine, si deja imi fac programul in asa fel incat sa ajung pe la tine. Sper sa ne revedem cat mai curand. Te pup 😘

Bună scrie mi pe whatsapp te rog 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...