Sari la conținut

⭐️⭐️ Kariina ⭐️⭐️ 0748371015


Kariina

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna va voi lasă o lista cu servicii si prețuri🤗😘

     

Serviciile mele sunt urmatoarele

♥️Sex normal doar protejat


♥️Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

♥️GFE

♥️FK (in functie de igiena si compatibilitate)

♥️Sex in diferite pozitii

♥️Sex cu cupluri

♥️Hand job

♥️Masaj de relaxare

♥️Footjob

♥️Annilingus pasiv
      
                     O finalizare sau 30 de minute 150 de lei
2 finalizari sau 60 de minute 250 de lei
️EXTRA 50 de lei ( CIM/COF)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
7 hours ago, Kariina said:

Bună ziua dragilor , de mâine voi fi la voi în oraș , asa ca putem stabili o programare chiar de astăzi , va pup și sper sa ne revedem cu bine 💘💘💘💘IMG_4289.jpeg.142f0825afb692f63e39786baafd6161.jpegIMG_4257.jpeg.e9d3e99119820af198308282d699a54e.jpegIMG_4354.jpeg.e78edbf4b53811aa60efb97e01818024.jpeg

Buna :wave:

Bine ai venit. In ce zona vei avea locatia?

Merci !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare, ieri am vizitat-o pe Karina Întâlnirea am stabilit-o prin sms. Am fost intâmpinat de o fată frumușică cu părul vopsit în albastru și parcă ceva verde prins în 2 codite de scolarita.

Facem cunoștință a vrut să mă servească cu suc apă. Îmi prezintă serviciile si merg la duș.

După duș fata mă aștepta în cameră mă întreabă cum vreau oral mai hard mai soft. I-am zis să facă cum dorește.

ON bunicel, alterna soft cu hard tente de deep. Fără atenție la coaie dar am fost supt vreo zece minute bune fara întrerupere,până i-am zis să pună prezervativu.

NP prima poziție să pus fata pe mine ,a doua poziție caprita. Se simte bine pasarica, se mișcă și ia cu tine .Pare deschisă să schimbe pozițiile însă pt mine 2 au fost de ajuns. Terminat mers la duș.

Cat ma imbrac întra și fata la duș, iese mai vb puțin achit 150 de lei și dus am fost. 

Zâmbitoare și amabilă pe toată durata întâlniri.

 

 

 

 

.

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hai noroc.

Am trecut si eu pe la pustoaica asta si a fost betooonnn.

Nu suport cu programare dar pana la urma am asteptat si a meritat.

Am ajuns la locatie pe Rebreanu am urcat si mi-a deschis aceasta pisi mica si sexy exact cum imi place mie.

Am stat la un pahar de apa si am schimbat cateva vorbe desi eu abia asteptam batalia cu bucile alea faine.

A fost chimie maxima de ambele parti cred eu ca a iesit totul ceas.

Oral: bun strans cum imi place mie nu a fost cel mai bun dar cu nota de trecere : 8 probabil daca terminam CIM era 8,5.

La np aici notez cu un 9,5 din cauza ca foloseste prea mult lubrifiant.Am pus-o capra ce se mai misca de fain in ciocan si ce fain se vedeau buzele alea mari.Si e si stramta ca tot s-a vorbit despre asta pe aici.

Legat de par nu sunt fan culori ciudate dar nici nu ma deranjeaza.

Pentru mine a fost ce trebuie probabil o sa mai merg la ea pentru fundu ala fain.

 

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...