Sari la conținut

0762710276 Ana Maria Blondă drăguță experienta face diferenta


rttefcs

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
La 28.02.2022 la 16:44, Ana89fcs a spus:

Buna , da am fost , încă mai sunt dar pan la 18 când plec sunt ocupată . Ne auzim de mâine 😘

Buna , la Bacău te gândești să faci o vizita

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 2 ore, florinbidi a spus:

Buna , la Bacău te gândești să faci o vizita

Buna , mai mult ca sigur nu plec de “acasă “ , dar dacă vreodată vei trece prin Focșani și vei vrea sa ne cunoaștem  ne vedem cu drag . O seara frumoasa 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 01.03.2022 la 20:13, Ana89fcs a spus:

Buna , mai mult ca sigur nu plec de “acasă “ , dar dacă vreodată vei trece prin Focșani și vei vrea sa ne cunoaștem  ne vedem cu drag . O seara frumoasa 😘

Te am sunat de cateva ori in timpul zilei in jurul orei 11 dar nu ai raspuns . Cam pina la ce ora edti s disponibila

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 5 ore, madmax fucker a spus:

Te am sunat de cateva ori in timpul zilei in jurul orei 11 dar nu ai raspuns . Cam pina la ce ora edti s disponibila

Neața , ieri am fost dar sigur am fost ocupată  dacă nu am răspuns , îmi pare rău … astăzi nu sunt , ne auzim de luni 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 10 minute, Romaniaqq a spus:

Am revizitat domnița zilele trecute. Vesti bune: si-a imbunatatit oralul! :))

Acelasi halat, aceeasi locatie, doar cu cateva kg mai putin!

Cunoaștem, cunoaștem. 😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 3 ore, Romaniaqq a spus:

Am revizitat domnița zilele trecute. Vesti bune: si-a imbunatatit oralul! :))

Acelasi halat, aceeasi locatie, doar cu cateva kg mai putin!

😂😂mulțumesc frumos 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 40 minute, gigi de la scularie a spus:

Super fată,  servicii de calitate, recomand din suflet! 

Mulțumesc mult 😘 tututor celor ce mi-au călcat pragul sau vor intenționa sa ma viziteze comportamentul si serviciile mele vor rămâne la fel (asta depinde si de voi nu numai de mine)  Weekend liniștit sa aveți 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 1 oră, gigi de la scularie a spus:

E sarbatoare, Buna Vestire, sta si fata cu familia ei azi...sau poate are treaba. Daca nu apare anuntul pe publi...atunci nu e, e simplu.

Apare anunțul. Eu am întrebat-o pe ea aici pentru că nu voi mai sta foarte mult în Focșani, alte comentarii în plus nu au rostul. 

Link spre comentariu
Vizitator wot
Reputație: 0
Acum 4 minute, reilalel a spus:

Apare anunțul. Eu am întrebat-o pe ea aici pentru că nu voi mai sta foarte mult în Focșani, alte comentarii în plus nu au rostul. 

Anunțul a fost repostat ultima oară pe 23.03.2022 ora 08.04.36.

Dacă nu reapare anunțul în ziua în curs atunci e simplu de tot: nu lucrează. De fapt, întrebarea ta nu își avea rostul!

Dar în afară de întrebări tip spam tu oricum nu contribui cu nimic pe acest forum. 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 16 minute, wot a spus:

Anunțul a fost repostat ultima oară pe 23.03.2022 ora 08.04.36.

Dacă nu reapare anunțul în ziua în curs atunci e simplu de tot: nu lucrează. De fapt, întrebarea ta nu își avea rostul!

Dar în afară de întrebări tip spam tu oricum nu contribui cu nimic pe acest forum. 

Lasă-l că a rămas înainte...

 

Acum 26 minute, reilalel a spus:

Apare anunțul. Eu am întrebat-o pe ea aici pentru că nu voi mai sta foarte mult în Focșani, alte comentarii în plus nu au rostul. 

Anunțul nu a apărut azi, a pus una un anunț cu aceleași poze dar nu e Ana, fata din topic.  Ai grijă că mâine se schimbă ora, vezi cum dai limbile... să nu te derutezi și mai tare.

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 25.03.2022 la 12:02, reilalel a spus:

Bună, astăzi nu ești disponibilă? Te-am tot sunat

Legenda spune ca tu din 2016 doar suni nu si fuți 👍pana la urma ai deslușit id ăla de Insta sau a ramas fata nevizitata? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 2 ore, Trojan37 a spus:

Am lăsat-o in locul meu in Weekend 😂😂😂 glumesc , am sunat-o a zis S-o sun cu camera ca e ea sigur fata din poze 😌 pe lângă asta mi-a vorbit și frumos (vocabular de mahala) evident ca am lăsat-o in pace ca nu ma cert cu nimeni . 

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 8 ore, Trojan37 a spus:

Legenda spune ca tu din 2016 doar suni nu si fuți 👍pana la urma ai deslușit id ăla de Insta sau a ramas fata nevizitata? 

Da,nu e cine știe ce Ioana. Nu înțeleg de ce sunt atât de multe prejudecăți aici atât timp cât eu am lăsat un comentariu banal.

Link spre comentariu
Acum 8 ore, Trojan37 a spus:

Legenda spune ca tu din 2016 doar suni nu si fuți 👍pana la urma ai deslușit id ăla de Insta sau a ramas fata nevizitata? 

Am sunat-o pe Ana Maria de dimineață și voiam să mă conving că nu lucrează mai târziu. Nu înțeleg de ce vă deranjează comentariul meu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...