Sari la conținut

0762710276 Ana Maria Blondă drăguță experienta face diferenta


rttefcs

Postări Recomandate

Astăzi am făcut o noua vizita la titulara topicului, femeia este extraordinara din toate punctele de vedere. Am sunat-o și era liberă, urmand a incheia programul pe ziua de azi. Acțiunea nu vreau sa o descriu aici, dar merita cei 150 de lei pentru o finalizare. Oralul este punctul ei forte. M-am simțit ca și cum as fi făcut dragoste cu iubita, și pare ca și ei ii place mult ceea ce face. Am plecat cu gândul la următoarea dată când ne vom vedea. Dacă o recomand? Sincer nu, as pastra-o pentru mine 😁. Îți mulțumesc pentru clipele frumoase

Link spre comentariu
Acum 29 minute, hooligan16 a spus:

Astăzi am făcut o noua vizita la titulara topicului, femeia este extraordinara din toate punctele de vedere. Am sunat-o și era liberă, urmand a incheia programul pe ziua de azi. Acțiunea nu vreau sa o descriu aici, dar merita cei 150 de lei pentru o finalizare. Oralul este punctul ei forte. M-am simțit ca și cum as fi făcut dragoste cu iubita, și pare ca și ei ii place mult ceea ce face. Am plecat cu gândul la următoarea dată când ne vom vedea. Dacă o recomand? Sincer nu, as pastra-o pentru mine 😁. Îți mulțumesc pentru clipele frumoase

O mai vor si alții, nu o păstra doar pentru tine😜

Link spre comentariu

  • Oras:Romania e orasul meu
  • Oras:Romania e orasul meu

Am revenit la campioana sexului oral din Focșani.

Locația aceeași, arhicunoscută... aș recomanda ceva mai central, mai ușor de înlocuit cu altceva... 

Domnița și-a tunat foarte frumos sânii, iar de vreo săptămână două și-a refăcut și buzele. Îi stă bine, ce să mai.

Oralul acealași, îți dă niște stări și niște trăiri parcă de pe altă planetă. Am optat pentru oral și protejat și neproptejat pentru a nu rămâne „semne”. CIM, semi CIF, pe sâni, tot ce trebuie. Nu mai amintesc de anilingus, uh! 

Scorul e 150, prețul pieței pentru servicii de top. Raport calitate/preț supraunitar.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...