Sari la conținut

0762710276 Ana Maria Blondă drăguță experienta face diferenta


rttefcs

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 14 ore, Trojan37 a spus:

buna Mary. ma bucur ca exista asa femei ca tine. Am sa trec pe la tine cit mai curind. Pina atunci poti te rog sa mi trimiti si mie acele filmulete pe adresa baiat39b...

 Martie 19, 2015 1.264 răspunsuri

Cu asta se ocupa domnul din 2014 pana acum, doar pune întrebări si cand sa bage si el motanul in gaura intervine ceva, ba il suna nevasta-sa sau intervine altceva. Ana-Maria eu zic ca iti pierzi timpul cu asemenea clienți 😆😆

Vrei sa o ții numai pentru tine? Nu ți a cerut nimeni sa ii postezi anunțul și nici sa dai tu cu părerea despre alții. Sau ești tu macroul?

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 5 ore, baiat39 a spus:

Vrei sa o ții numai pentru tine? Nu ți a cerut nimeni sa ii postezi anunțul și nici sa dai tu cu părerea despre alții. Sau ești tu macroul?

Dacă voiam sa o tin doar pentru mine ziceam ca are servicii nașpa si te scuteam pe tine de un drum in plus, anunțul ti l-am postat eu ca fata nu putea să iti pună ție alte poze. Cat despre faptul daca sunt macrou sau nu este treaba mea, de fapt toți care am scris frumos despre serviciile ei suntem macrou dupa mintea ta. Acum fără sa te superi prea tare te anunț ca fata nu are lift și iti dau un sfat prietenesc lasa pozele si filmulețele si pune mâna si fute pizde😀😂😀, știi ce zic? Esti totuși membru pe forumul asta din 2014 si tu pui doar intrebari si ceri poze si filmulețe, iti dau eu pontul se numeste Xhamster, ai material didactic destul acolo👍

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 43 minute, Trojan37 a spus:

Dacă voiam sa o tin doar pentru mine ziceam ca are servicii nașpa si te scuteam pe tine de un drum in plus, anunțul ti l-am postat eu ca fata nu putea să iti pună ție alte poze. Cat despre faptul daca sunt macrou sau nu este treaba mea, de fapt toți care am scris frumos despre serviciile ei suntem macrou dupa mintea ta. Acum fără sa te superi prea tare te anunț ca fata nu are lift și iti dau un sfat prietenesc lasa pozele si filmulețele si pune mâna si fute pizde😀😂😀, știi ce zic? Esti totuși membru pe forumul asta din 2014 si tu pui doar intrebari si ceri poze si filmulețe, iti dau eu pontul se numeste Xhamster, ai material didactic destul acolo👍

Ma opresc aici din comentarii mai ales ca topicul este pentru recenziile fetei. Ea nu are nicio vina sa ii "poluam" cu discuțiile noastre neinteresante.

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 46 minute, iancujianu85 a spus:

OK, săptămâna asta ai program normal, ca vreau sa te vizitez.... Parfum😋ca să ma recunosti

Astăzi pana la 18, mâine pana 14, posibil sa ma întorc la ora 16, miercuri și joi program normal , apoi vacanta 😌

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 19 minute, Ana89fcs a spus:

Astăzi pana la 18, mâine pana 14, posibil sa ma întorc la ora 16, miercuri și joi program normal , apoi vacanta 😌

👍Vacanta plăcută din partra mea, Un Craciun liniștit alaturi de cei dragi ție si sa ne revedem sănătoși!!!Nu vreau sa zic mai multe ca o sa se găsească vreun deștept sa ma acuze iar ca sunt șalăul tau😂😂😂😂🤭

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 4 minute, Trojan37 a spus:

👍Vacanta plăcută din partra mea, Un Craciun liniștit alaturi de cei dragi ție si sa ne revedem sănătoși!!!Nu vreau sa zic mai multe ca o sa se găsească vreun deștept sa ma acuze iar ca sunt șalăul tau😂😂😂😂🤭

Îți mulțumesc frumos, toate cele bune și ție, și chiar nu e cazul sa creadă astfel de lucruri despre tine😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 4 minute, Trojan37 a spus:

👍Vacanta plăcută din partra mea, Un Craciun liniștit alaturi de cei dragi ție si sa ne revedem sănătoși!!!Nu vreau sa zic mai multe ca o sa se găsească vreun deștept sa ma acuze iar ca sunt șalăul tau😂😂😂😂🤭

Îți mulțumesc frumos, toate cele bune și ție, și chiar nu e cazul sa creadă astfel de lucruri despre tine😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 4 minute, Ana89fcs a spus:

La mulți ani dragilor , va doresc ca în noul an sa fiți sănătoși , Fericiți și dorințele voastre să prindă viața ! 😘

La multi ani si tie si bine ai revenit la munca👍!!!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Vizitat azi fatuca, aceleasi servicii cu care m-am obisnuit pacat ca astazi am capitulat mai repede ca de obicei probabil starea de excitare si - a spus cuvantul sau poate stresul🤭🤭🤭. Locatia este aceiasi cu tot ce trebuie curată, fata la fel de ok cum am cunoscut-o eu acum vreo luna, servicii ireproșabile, de revenit cu încredere!!! 10 cu felicitări 👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 1 oră, Trojan37 a spus:

Vizitat azi fatuca, aceleasi servicii cu care m-am obisnuit pacat ca astazi am capitulat mai repede ca de obicei probabil starea de excitare si - a spus cuvantul sau poate stresul🤭🤭🤭. Locatia este aceiasi cu tot ce trebuie curată, fata la fel de ok cum am cunoscut-o eu acum vreo luna, servicii ireproșabile, de revenit cu încredere!!! 10 cu felicitări 👍

Mulțumesc frumos 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 27 minute, Romaniaqq a spus:

I-am facut o vizita domnsioarei. Aceleasi servicii ireprosabile, aceeasi locatie. Ca observatie, e cu ceva kg mai slabuta si ii sta bine.

Mulțumesc frumos 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 7 ore, madmax fucker a spus:

Salutare cumva d-soara si a schimbat nr de tel?? Ca am incercst sa o sun dar nu mai este valabil nr

Din cate stiu eu are acelasi numar de telefon dar ne poate lamuri colegul care a fost recent la ea, posibil sa il fi schimbat intre timp sau poate esti pe lista neagră 👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 8 ore, madmax fucker a spus:

Salutare cumva d-soara si a schimbat nr de tel?? Ca am incercst sa o sun dar nu mai este valabil nr

Buna, nu mi-am schimbat numărul , îl am de 4 ani, deschid telefonul in jurul ore 9 iar seara il inchid la 18 , lista neagră nu am doar ca dacă ai fost la mine și întâlnirea noastră nu a fost ok îți salvez nr ca sa nu mai răspund cu alta ocazie … O zi frumoasa tuturor 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 6 ore, Ana89fcs a spus:

Buna, nu mi-am schimbat numărul , îl am de 4 ani, deschid telefonul in jurul ore 9 iar seara il inchid la 18 , lista neagră nu am doar ca dacă ai fost la mine și întâlnirea noastră nu a fost ok îți salvez nr ca sa nu mai răspund cu alta ocazie … O zi frumoasa tuturor 😘

Așa ma gandeam si eu dar e bine ca ai lamurit tu problema👍

Link spre comentariu
Vizitator nicalai
Reputație: 0

Am vizitat si eu titulara topicului intr-o zi,aceeasi locatie din sud,ghidat prin telefon pana la bloc.Am intrat,am facut cunostinta,prima impresie ok.Am ales varianta de o ora dar cred ca trebuia doar o finalizare fiindca la al doilea nr dureaza mai mult.Am cerut la baie pt o scurta igienizare,baia ok,apa calda,gel de dus,prosop,tot ce trebuie.Intrat in camera,m-am asezat pe pat si a inceput un oral neprotejat banal,nimic deosebit,continuat pana la finalizare.Am mai discutat una alta dupa primul numar,inceput al doilea dar nu prea a mers asa ca am lasat-o  balta,m-am imbracat si plecat.

Ca si note

Aspect-6,5-7

ON-6,5-7

Normal nu am facut

Gfe-6

Tarif 200

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 1 oră, nicalai a spus:

Am vizitat si eu titulara topicului intr-o zi,aceeasi locatie din sud,ghidat prin telefon pana la bloc.Am intrat,am facut cunostinta,prima impresie ok.Am ales varianta de o ora dar cred ca trebuia doar o finalizare fiindca la al doilea nr dureaza mai mult.Am cerut la baie pt o scurta igienizare,baia ok,apa calda,gel de dus,prosop,tot ce trebuie.Intrat in camera,m-am asezat pe pat si a inceput un oral neprotejat banal,nimic deosebit,continuat pana la finalizare.Am mai discutat una alta dupa primul numar,inceput al doilea dar nu prea a mers asa ca am lasat-o  balta,m-am imbracat si plecat.

Ca si note

Aspect-6,5-7

ON-6,5-7

Normal nu am facut

Gfe-6

Tarif 200

Buna, îmi pare rău ca nu am fost pe placul tău dar dacă nu ți-am plăcut puteai sa pleci , și in legătura cu serviciile mele dacă după primul nr nu te-ai simțit ok puteai spune ca nu vrei sa mai rămâi și îți înapoiam bani , pentru ca nu ești singurul care a zis ca vrea o ora după primul nr nu sa mai simțit in largul lui și a dorit sa plece… îmi pare rău doar pentru simplu fapt ca cu fiecare băiat care a venit la mine m-am străduit sa fie bine… O zi frumoasa sa ai și experiențe  plăcute cu celelalte fete 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 9 minute, Ana89fcs a spus:

Buna, îmi pare rău ca nu am fost pe placul tău dar dacă nu ți-am plăcut puteai sa pleci , și in legătura cu serviciile mele dacă după primul nr nu te-ai simțit ok puteai spune ca nu vrei sa mai rămâi și îți înapoiam bani , pentru ca nu ești singurul care a zis ca vrea o ora după primul nr nu sa mai simțit in largul lui și a dorit sa plece… îmi pare rău doar pentru simplu fapt ca cu fiecare băiat care a venit la mine m-am străduit sa fie bine… O zi frumoasa sa ai și experiențe  plăcute cu celelalte fete 

Nu pune la inimă, cine a fost si s-a simtit bine la tine o sa mai vină, e posibil sa nu existat chimie intre voi asa cum am pățit-o eu sambata cu una din colegele tale. 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...