Sari la conținut

0762710276 Ana Maria Blondă drăguță experienta face diferenta


rttefcs

Postări Recomandate

  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 11 minute, Romaniaqq a spus:

Am revenit la Ana odata cu revenirea ei. Ca nota de noutate: piercing in buric. Ori am prins-o pofticioasa ori eram eu pofticios, dar parca a fost ca Nadia, 10 perfect. 

 

Mulțumesc frumos❤️ 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 12 minute, Capwell a spus:

👍👍👍👍👍Si bronzata pe deasupra,  am trecut si eu pe acolo intr-una din aceste zile. Si de la mine tot 10 pe linie are💋

De la tine au plecat notele de 10😂😂 glumesc , ești unul dintre băieții ok cu care ma revăd de fiecare data cu drag ! Mulțumesc frumos 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
Acum 4 ore, Romaniaqq a spus:

Am revenit la Ana odata cu revenirea ei. Ca nota de noutate: piercing in buric. Ori am prins-o pofticioasa ori eram eu pofticios, dar parca a fost ca Nadia, 10 perfect. 

 

Oralul tot asa meserias il face?🤭

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Capwell
Reputație: 0
Acum 4 ore, beatranga a spus:

Oralul tot asa meserias il face?🤭

E ca mersul pe bicicleta după ce ai învățat nu mai uiti până mori😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
1 oră în urmă, Capwell a spus:

E ca mersul pe bicicleta după ce ai învățat nu mai uiti până mori😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂 da nu îți zic eu bine ca ești zăpăcit 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 6 ore, beatranga a spus:

Oralul tot asa meserias il face?🤭

Dacă nu te-am lămurit la cele 3 vizite (sper sa nu greșesc numărătoarea 😂) știi unde ma găsești acum , nu te mai învârti in jurul blocului😉 va pup și un început de Weekend frumos tuturor  😘

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 17 minute, Ana89fcs a spus:

Dacă nu te-am lămurit la cele 3 vizite (sper sa nu greșesc numărătoarea 😂) știi unde ma găsești acum , nu te mai învârti in jurul blocului😉 va pup și un început de Weekend frumos tuturor  😘

 Buna Ana..aud foarte multe de bine in legătura cu ceea ce faci și mi-aș dori sa te vizitez.Îmi poți face o programare?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 7 ore, Caracas1990 a spus:

 Buna Ana..aud foarte multe de bine in legătura cu ceea ce faci și mi-aș dori sa te vizitez.Îmi poți face o programare?

Buna , mesajul tău pe care la-ai trimis aici sa aprobat de curând , probabil ești membru abia înscris și din cauza asta… Programările le fac doar telefonic iar astăzi nu m-ai sunt disponibilă . 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Capwell
Reputație: 0
Acum 7 ore, Caracas1990 a spus:

 Buna Ana..aud foarte multe de bine in legătura cu ceea ce faci și mi-aș dori sa te vizitez.Îmi poți face o programare?

Ai avut timp in 7 ore sa auzi multe? Am facut si eu faza asta acum vreo săptămână, tu pari nou dar pot sa jur ca nu e așa, vrei sa te mint? 

Link spre comentariu
Vizitator Capwell
Reputație: 0
Acum 7 ore, Caracas1990 a spus:

Urmăresc de mult acest forum și am zis sa ma înscriu 

Daca zici zău cu limba scoasă te cred👍

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

După atâta război si tensiune din care se pare ca pentru moment sunt câștigător ma hotărăsc sa elimin tensiunea acumulată de sambata trecută și pana azi. Rasfoiesc site de specialitate (nu stiu dacă am voie sa ii dau numele cu regulile noi😛) si bineînțeles găsesc aproape aceleași trompete imi aduc aminte ca nu am mai fost de mult timp la Ana Maria,ii dau mesaj PM ca imi permit am cont de bogați nu de sărac cum a ajuns prietenul meu căruia nu vreau sa ii mai zic numele😂si imi fac o programare după amiază nu cred ca contează la ce ora, norocul meu ca era liberă si stiind locația undeva in sud ma pun in miscare unde stiam la sigur ce găsesc apartament curat, baie ok cu tot ce trebuie pe acolo si azi chiar am folosit-o ca veneam direct de la servici nu sunt chiar pe ajutor social cum cred unii👍actiune pe ceas o finalizare cu de toate mai putin FK si anal, cat credeți? Vreo 45-50 de minute, oral care e din ce in ce mai bun, normal 3,4 poziții si finalizare orala de am ieșit dezmembrat de acolo.

Acum sa trecem la notare :zona liniștită ai si unde parca prin zonă ii dam un 8 ca sunt 2 babe curioase pe o banca care am senzatia ca stiu ele ceva dar nu ma deranjează. Apartamentul ok, curat 9,oral neprotejat 10,normal protejat 10 si cireașa pe tort finalizare de nota 10. Amenda 150 cheltuiți cu folos😛👍. Spor la futut si măciucă tare!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 3 ore, Malkocoglu a spus:

După atâta război si tensiune din care se pare ca pentru moment sunt câștigător ma hotărăsc sa elimin tensiunea acumulată de sambata trecută și pana azi. Rasfoiesc site de specialitate (nu stiu dacă am voie sa ii dau numele cu regulile noi😛) si bineînțeles găsesc aproape aceleași trompete imi aduc aminte ca nu am mai fost de mult timp la Ana Maria,ii dau mesaj PM ca imi permit am cont de bogați nu de sărac cum a ajuns prietenul meu căruia nu vreau sa ii mai zic numele😂si imi fac o programare după amiază nu cred ca contează la ce ora, norocul meu ca era liberă si stiind locația undeva in sud ma pun in miscare unde stiam la sigur ce găsesc apartament curat, baie ok cu tot ce trebuie pe acolo si azi chiar am folosit-o ca veneam direct de la servici nu sunt chiar pe ajutor social cum cred unii👍actiune pe ceas o finalizare cu de toate mai putin FK si anal, cat credeți? Vreo 45-50 de minute, oral care e din ce in ce mai bun, normal 3,4 poziții si finalizare orala de am ieșit dezmembrat de acolo.

Acum sa trecem la notare :zona liniștită ai si unde parca prin zonă ii dam un 8 ca sunt 2 babe curioase pe o banca care am senzatia ca stiu ele ceva dar nu ma deranjează. Apartamentul ok, curat 9,oral neprotejat 10,normal protejat 10 si cireașa pe tort finalizare de nota 10. Amenda 150 cheltuiți cu folos😛👍. Spor la futut si măciucă tare!!! 

Mulțumesc pentru recomandare și pentru vizita 😘 un mic amănunt , 50 min au fost de la ultimul mesaj ca ai plecat către mine🙈 dar nu e problema doar ca nu vreau sa creadă lumea ca e 150 h😂 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Chiar acum, Ana89fcs a spus:

Mulțumesc pentru recomandare și pentru vizita 😘 un mic amănunt , 50 min au fost de la ultimul mesaj ca ai plecat către mine🙈 dar nu e problema doar ca nu vreau sa creadă lumea ca e 150 h😂 😘😘😘

Așa este👍am calculat eu greșit stau prost cu aritmetica😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 50 minute, Ana89fcs a spus:

Mulțumesc pentru recomandare și pentru vizita 😘 un mic amănunt , 50 min au fost de la ultimul mesaj ca ai plecat către mine🙈 dar nu e problema doar ca nu vreau sa creadă lumea ca e 150 h😂 😘😘😘

Ce faci Ana? Dai de gol pe colegu'?  Când zicea și el ca a dus 50 min...la tine... e forță...i-ai dat cu firma în cap, că n-au fost chiar atâtea? Pai, se poate? Noroc că ai dres busuiocul după... glumesc cu amândoi că știu ca tineti la glumă  sa nu mă trezesc cu vreun minus pe aici. Ana, eu nu mai zic ce-am facut împreună saptamana asta ca le fac poftă la băieți, nu? Ramane între noi...da? 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
Acum 1 oră, gigi de la scularie a spus:

Ce faci Ana? Dai de gol pe colegu'?  Când zicea și el ca a dus 50 min...la tine... e forță...i-ai dat cu firma în cap, că n-au fost chiar atâtea? Pai, se poate? Noroc că ai dres busuiocul după... glumesc cu amândoi că știu ca tineti la glumă  sa nu mă trezesc cu vreun minus pe aici. Ana, eu nu mai zic ce-am facut împreună saptamana asta ca le fac poftă la băieți, nu? Ramane între noi...da? 😜

Măcar tu păstrează pt noi 🙈😉 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Acum 8 ore, gigi de la scularie a spus:

Ce faci Ana? Dai de gol pe colegu'?  Când zicea și el ca a dus 50 min...la tine... e forță...i-ai dat cu firma în cap, că n-au fost chiar atâtea? Pai, se poate? Noroc că ai dres busuiocul după... glumesc cu amândoi că știu ca tineti la glumă  sa nu mă trezesc cu vreun minus pe aici. Ana, eu nu mai zic ce-am facut împreună saptamana asta ca le fac poftă la băieți, nu? Ramane între noi...da? 😜

Așa este ma dat de gol😛nu tin 50 de minute👍ma termin foarte repede😂 stii bancul cu motanii la futut? Neneie eu mai fut 5 minute si plec😂Nu am de ce sa iti dau minus ca eu stiu ce pot si cand pot cat despre vizita ta la Ana le-ai fi putut spune  băieților incepatori cum stă treaba cu ea si puteai face o scurtă compunere👍vorba cuiva după aici. 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Acum 22 ore, gigi de la scularie a spus:

Ce faci Ana? Dai de gol pe colegu'?  Când zicea și el ca a dus 50 min...la tine... e forță...i-ai dat cu firma în cap, că n-au fost chiar atâtea? Pai, se poate? Noroc că ai dres busuiocul după... glumesc cu amândoi că știu ca tineti la glumă  sa nu mă trezesc cu vreun minus pe aici. Ana, eu nu mai zic ce-am facut împreună saptamana asta ca le fac poftă la băieți, nu? Ramane între noi...da? 😜

Te bagi la o provocare? Mergem la Ana in zile diferite si vedem care finalizează mai repede,ce zici te bagi? Ana sa fie evaluatorul👍👍👍👍

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
La 03.09.2022 la 20:55, Malkocoglu a spus:

Te bagi la o provocare? Mergem la Ana in zile diferite si vedem care finalizează mai repede,ce zici te bagi? Ana sa fie evaluatorul👍👍👍👍

Eu am trecut pe la Ana si mi-am dat corigenta👍eu zic ca am fost promovat😛Astept sa treci si tu si sa imi dai clasă, eu accept si înfrângerile 😂. Spor si măciucă tare va doresc!!! 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0762710276
  • Oras:Focșani
1 oră în urmă, Malkocoglu a spus:

Eu am trecut pe la Ana si mi-am dat corigenta👍eu zic ca am fost promovat😛Astept sa treci si tu si sa imi dai clasă, eu accept si înfrângerile 😂. Spor si măciucă tare va doresc!!! 

🙈🙈🙈 Gigi a vrut și el sa treacă din păcate “examinatorul “ avea alt program 😌😌😌 e un băiat prea finuț te rog nu mi-l supăra 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...