Sari la conținut

new new new Galati, GalatiValabil din 25.09.2021 19:55:11 0734431668


Jason19

Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Am vizitat tipa din descriere care după părerea mea este de evitat. 

Aspect:10

Oral protejat:5

Normal protejat:4

Tipa e pe graba, nici nu a început oralul, mi-a comunicat sa ma concentrez. La normal zice ca nu vine deasupra pt ca nu poate sa ma ia ca pe un iubit, sa vin eu deasupra nu e bine nici așa, doar capriță accepta.

În concluzie ea arata bine dar atitudinea și serviciile lasă mult de dorit. Spor la,, antrenamente '' colegii

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în new new new Galati, GalatiValabil din 25.09.2021 19:55:11 0734431668
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 8 minute, colericul a spus:

Cate informatii in titlu!!!!!! Dar exact cele cerute lipsesc!!!!! Numarul de telefon si numele de scena iar numarul de telefon nu e pis nici de marele deschizator de topice din zona.

 

Rechine, eu nu cred ca ati avut atatea fete in Galati cate topice snt deschise, hiar daca un numar e nou, fata poate fi veche. Cu putina cercetare poate fi identificata chiar daca isi schimba numarul... 

Scuze, sunt nou pe aici, nu prea știu cum funcționează forumul... 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, colericul a spus:

hiar daca un numar e nou, fata poate fi veche

Cu putina cercetare poate fi identificata chiar daca isi schimba numarul... 

Normal ca e veche, iar numaru nu e nou.....

Si daca tot vrei "cercetare" , iti zic eu cercetarea ......  :D    ..... numaru asta  a aparut prima oara pe Bucuresti , cred ca prin martie asa ....  :D   ..... dupa care  madama s-a mutat aici de la Bucales prin iunie - daca tiu bine minte -   si tot atunci a facut si o schimbare de numere , ca pe la Bucuresti avea 2 recenzii de cacao pe niste telefoane chiar mai vechi decat asta  .....  :D  ......  pe numaru asta neavand recenzii  prin Bucales l-a transferat incoace,  si acum probabil o sa il schimbe si pe asta dupa recenzia de mai sus    ....  :wink2     

Pe mine ma interesa raspunsul  lu nenea Jason19 legat de poze , cont nou facut azi ........... si mai putin numaru de telefon , ca legat de telefonu ala cam stiu despre ce e vb acolo  ...... :D  

PS 1 Daca nu crezi "cercetarea" de mai sus, intreaba-l pe profesore si cred ca o sa iti confirme , cred ca dom'profesor este unul dintre putinii care inteleg de ce sunt atatea topice deschise pe Galati .... si poate te lamureste si pe tine cu ocazia asta , ca pari un pic cam nelamurit ....  :D  

PS 2 ca sa nu zici ca am cont SP degeaba uite postez si telefonul , 0734431668  :D  

PS 3 nu-i asa ca  e misto cum dameza asta rezista din iunie ( de 3 luni ) fara nici o recenzie prin zona Galati  ? :D 
 

 

  • Like 7

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 9 ore, colericul a spus:

A început /încercat un user din Timișoara să identifice pe toate care încearcă să-și piardă urma tocmai ca să știm țeparele

Stiu si eu cum functioneaza softu lu nenea statistics ala.... dar sa stii de la mine ca da erori mari, mai ales in cazul teparelor,  e suficient ca 2 colege sa schimbe telefoanele intre ele si tot algoritmu se duce pulii  ...  :D

 

In schimb datele lu statistics se pot folosi mai degraba la identificarea potentialelor "noutati" care sa merite o vizita, de ex daca un telefon "rezista" intr-un oras pentru o perioada mai lunga, cu aceleasi poze, si nu se schimba cand se muta altundeva, atunci cresc sansele ca acolo sa fie un semn de seriozitate sau niste servicii mai bunicele pe baza carora madama rezista in bransa ..... :D .... si mai sunt niste criterii dar nu tre sa ti le insir aici ca esti membru din 2010, cand aveai aceeasi poza la profil ca si acuma .... :D

 

Acum 9 ore, colericul a spus:

îi iau la rost pe toți paraziții milogi care cer informații fără să aibe vreo recenzie

Iar legat de parazitii curului, astia reprezinta 90% din vizitatori ... :D....Nici mie nu imi sunt simpatici, chiar din contra .... :D ... dar decat sa ii iau la suturi prefer sa ii atrag cumva sa scrie orice, chiar si recenzii false sau umflate, sau chiar tampenii pe langa subiect, fiindca prefer sa am informatii pe care sa le filtrez ulterior decat sa n-am nimica . ..... :D

 

 

  • Like 8
  • Inimioara 1

 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland

Cand aud la unii "nu sunt pozele ei "dar eu ma duc ca fraieru ca arata asemanator ca aia din poza,mor

baietii isteti intreba de la telefon daca pozele sunt reale si iti dai seama daca iti mai raspunde apoi la apel

daca totusi este nesimtita si o da in sus ca-s pozele ei si ajungi la ea si te convingi ca nu e asa ii dai frumos o flegma pe muie pentru timpul pierdut si pleci

daca mai multi ar fi cu tupeu si nu fatalai atunci si rablele astea nu si-ar mai permite sa puna poze false

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...