Sari la conținut

Matura Muzeul Satului-DE EVITAAAAAT!


PsychoCop

Postări Recomandate

Va salut, dragii mei,

 

in ciuda unor sfaturi (mai mult sau mai putin binevoitoare) am decis sa o vizitez pe aceasta "madama"

Locatia chiar inainte de muzeul satului, la ultimele blocuri.

Sta la et4 cu o tarla de caini in apartament, pe care ii inchide in bucatarie in timpul..."ostilitatilor"

Mi-a recunoscut in fata ca are ...56 ani deci....no comment!

Efectiv nu am putut sa o fut pt ca arata muuult prea rau...adica pe dinafara e vopsit gardul si inauntrul...babaciune!

Oral neprotejat ...de toat jena-adica mai mult jerk off decat supt..

Halatul=100 ron ora dar nu am avut ce face pe acolo mai mult de 15 min,,,

NU RECOMAND NIMANUI....nici macar amatorilor de milfe...adica asta e waaay off!:))))

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Andreea o cheama. Baba asta e de evitat de când s-a apucat ea de treabă 😅

Eu am vizitat o in urma cu vreo 2-3 ani pt masaj thailandez...am sunat si am intrebat o daca stie sa faca sa nu vin pana la ea si sa ma frece cu ulei pe spate...a zis ca stie ca e nr 1 pe judet la asta...in fine. Mi a dat nr de bloc, am sunat o de jos mi a dat nr de interfon si am urcat la ultimul etaj. La fel avea catel, m-a si intrebat daca vreau sa ne priveasca catelul si i am zis din start ca nu, nu am fantezii deastea. A inceput masajul pe masa de masaj in sufragerie. Un masaj de cacat, exact cum ma asteptam...i am spus ca nu are nicio treaba cu masajul, a zis ca noi venim la masaj dar vrem sex si ea ne ofera si asta. I am zis ca eu am venit strict pt masaj... femeia e versata si unsa cu toate alifiile, m-a luat cu complimente, ce bine arati, ce sport faci, ce lucrezi,ce fericita e sotia ta cu tine...repet, nu are nicio treaba cu masajul. I am zis ca sa imi faca oral daca tot am venit. Tipa m-a poftit pe pat in dormitor, a inceput sa se prefaca ca o suge, mai mult laba, apoi iar compliment ca nu ii incape in gura, ca ii place pula mea...apoi mi a zis ca se excita tare cand vede sperma...pai normal ca se excita ca se gandeste ca a terminat cu prostul si poate ii vine altul. Nu a reusit sa ma termine cu oral, a zis daca vreau normal...i-am zis pas si doar daca face anal, lucru ce a suparat-o si a inceput cu domeniul medical, ca nu vrea sa moara de cancer la colon, etc...

I-am zis ca vreau sa ma termin pe sanii ei, a zis ca nu cumva sa ajunge pe fata...numa bine mi am dat o laba calumea si i-am umplut fata...na sa ai, baba figuranta. Am vrut sa ii bag apoi si pula in gura dar strangea din dinti. Mi-am cerut scuze pt ținta proasta, apoi pana s-a sters eu m am imbracat si am plecat.

Stiu ca i am dat 100 de lei la inceput, desi la telefon a zis 80...

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
On 9/27/2021 at 7:47 AM, Meddi said:

Andreea o cheama. Baba asta e de evitat de când s-a apucat ea de treabă 😅

Eu am vizitat o in urma cu vreo 2-3 ani pt masaj thailandez...am sunat si am intrebat o daca stie sa faca sa nu vin pana la ea si sa ma frece cu ulei pe spate...a zis ca stie ca e nr 1 pe judet la asta...in fine. Mi a dat nr de bloc, am sunat o de jos mi a dat nr de interfon si am urcat la ultimul etaj. La fel avea catel, m-a si intrebat daca vreau sa ne priveasca catelul si i am zis din start ca nu, nu am fantezii deastea. A inceput masajul pe masa de masaj in sufragerie. Un masaj de cacat, exact cum ma asteptam...i am spus ca nu are nicio treaba cu masajul, a zis ca noi venim la masaj dar vrem sex si ea ne ofera si asta. I am zis ca eu am venit strict pt masaj... femeia e versata si unsa cu toate alifiile, m-a luat cu complimente, ce bine arati, ce sport faci, ce lucrezi,ce fericita e sotia ta cu tine...repet, nu are nicio treaba cu masajul. I am zis ca sa imi faca oral daca tot am venit. Tipa m-a poftit pe pat in dormitor, a inceput sa se prefaca ca o suge, mai mult laba, apoi iar compliment ca nu ii incape in gura, ca ii place pula mea...apoi mi a zis ca se excita tare cand vede sperma...pai normal ca se excita ca se gandeste ca a terminat cu prostul si poate ii vine altul. Nu a reusit sa ma termine cu oral, a zis daca vreau normal...i-am zis pas si doar daca face anal, lucru ce a suparat-o si a inceput cu domeniul medical, ca nu vrea sa moara de cancer la colon, etc...

I-am zis ca vreau sa ma termin pe sanii ei, a zis ca nu cumva sa ajunge pe fata...numa bine mi am dat o laba calumea si i-am umplut fata...na sa ai, baba figuranta. Am vrut sa ii bag apoi si pula in gura dar strangea din dinti. Mi-am cerut scuze pt ținta proasta, apoi pana s-a sters eu m am imbracat si am plecat.

Stiu ca i am dat 100 de lei la inceput, desi la telefon a zis 80...

Exact asa si la mine. aceleasi texte si aceleasi miscari...bine studiate pe pulile a multi prosti! EVITATI!

Link spre comentariu
1 hour ago, colericul said:

PATRU forumisti care nu pot sa puna numarul de telefon... inteleg ca initiatorul e analfabet functional si nu intelege mesajul ce apare cand deschizi topic nou dar si ceilalti trei fac parte dintre cei 44%?

Hai sictir...desteptule! Bine ca te ai gasit tu mai chet!

Link spre comentariu

1 hour ago, colericul said:

Altfel nu invata... data viitoare isi va aduce aminte... iar faptul ca 44% din romani nu pot pricepe un text scris, e o realitate cruda si dovezile apar zi de zi, inclusiv pe forum. 

Nu va convine, direct banare pentru nerespectarea regulilor, e ok?

Vai mie...🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...