Sari la conținut

0784568831 - Alexia cică - ceva proaspăt


alanalan

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
8 hours ago, random555 said:

NP - 10. Nu aveam eu energie de futut cat avea ea.

 

Ar trebui un program, astia divortati sa primeasca zilnic un baton cu polen si coltii- babei ... Trebuie inclus in strategia demografica   (sau aia cu energia  regenerabila)  😃  

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu am scris de mult pe acest forum, însă niciodată nu prea târziu. 

Domnișoară e slim...deci atenție.

Op..8 spre 9...vedem data viitoare.

Np  8 spre 9...mai vedem

Gfe...aici nu sunt probleme, cel putin la mine..pt ca le respect munca și tind sa cred ca nu abuzez în nici un fel de ceea ce fetele vor sa ofere.

P..S ...ce sa zic, e o puștoaică trecuta prin viata, oferă ce I se oferă...fiți domni și o sa aveți de câștigat.

P.s 2  mai tinerețe...poate cine știe, o sa îți fac o oferta (nu asa banoasa  ca ceea ce ai acum)...însă o sa poți face ceea ce ai învățat!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Scurt și la obiect: Alexia cică - ceva proaspăt, ceva bun, ceva de viitor. Da, poate deveni o fată de top în Iași. Are corp, are servicii bune și foarte bune, cu un GFE  de excepție, cel puțin în prezența mea (de menționat faptul că nu a știut cine sunt, știa totuși că vin de pe forum)..... și foarte important, are cap. Îi mai trebuie ceva experiență în managementul afacerii. Am vizitat-o în penultima zi a anului, a fost practic ultima vizită din anul trecut. Dacă aș fi dorit să am o vizită de excepție nu cred că aș fi nimerit, ținând cont de ce oferea piața la acel moment. Am ajuns la ea mai mult din întâmplare. Am văzut-o activă pe WhatsApp, i-am scris și după câteva schimburi de mesaje am stabilit ora întâlnirii, urmând să reconfirmăm ambii cu o oră înainte. Reconfirm conform înțelegerii, ea spunându-mi că ora este bătută în cuie. Conform obiceiului, având timp suficient, intru în duș pentru a fi cât mai proaspăt. După, verificând dacă mă încadrez în timp observ un mesaj de la ea precum că din cauza unei defecțiuni la instalația electrică a blocului se vede nevoită să-și încheie programul mai devreme. După o serie de mesaje stabilim să avem o întâlnire pe nevăzute. Ajuns pe bulevardul Țuțora, în spatele blocului cu pricina, nu reușesc să parchez când, minune, s-a făcut lumină. Primesc ultimile informații, puteam să merg la ea și fără ele fiindcă în acel apartament am mai vizitat de-a lungul timpului încă vreo cinci fete. Alexia "m-a luat în primire" încă de la ușă, cu săruturi, mângâieri, priviri provocatoare, practic începuse preludiul. Până să ajungem în dormitor, rând pe rând am rămas amândoi fără textile. Măi departe nu mai povestesc, fiecare dintre voi să se gândească că a urmat o partidă de amor, nu de sex, nu de o descărcare cum văd că practică foarte mulți.

 

Foarte pe scurt notele:

Aspectul fizic -9 am depunctat , i-am spus și ei la sfârșit, pentru că mai are ceva de învățat cum să-și vândă marfa, cum să ațâțe, să provoace bărbatul din fața ei prin machiaj și vestimentație .

 

Atitudine: 10 , fără comentarii.

 

Locație:  9 ,cam rece, ca de obicei fie vară fie iarnă. În rest totul perfect. Locuri de parcare în spate mai spre școală.

 

Oral/p/n: -9 plăcut, acordă atenție la întreaga zonă, foarte lung în timp.

 

Normal/p: 9 variat, se implică, acceptă orice poziție, nu grăbește.

 

Anal: nu face.

 

Igienă: 10 cu felicitări, atât ea cât și locația.

 

Cadoul: 150 pentru o finalizare.

 

Voi reveni cu siguranță. O recomand cu mare plăcere!

 

Să aveți spor în toate și la toate!

 

PS: Nu mai corectez, nu am timp și unde mai pui că am pierdut până acum trei recenzii scrise în zilele din urmă.

 

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

PS : Am uitat ce era mai important: GFE 10, de excepție!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 oră, Bunnnyblonde a spus:

P.s: Locația nu mai este în Tudor Vladimirescu ci în zona C.U.G pe strada Clopotari.

Bănuiesc că vrei să spui de fapt că ești în Nicolina 2 și la blocul Cubic, de pe Clopotari.

Mulțumesc pentru seara trecută! .... revin mai târziu cu ceva "notițe".

Spor în toate!

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună seara/dimineața, lume.... lume, ..... pe când unii/unele tună și fulgeră, eu, mai "mic și necăjit", bucuros că s-a muiat frigul, fiindcă astă vară n-am adunat mai nimic, doar am colindat cu vioara și condeiul dintr-o pajiște în altă, însoțit bineînțeles de micul "Prâslea cel voinic"(cel cu două merișoare de aur care-i place să-și vâre nasul în toate). Chiar seara trecută poposii, prin Poiana Contest Rezident, în poala unui fulg de păpădie,.... gălbenea, .... sau poate nea, .... cine mai știe cu ce o pot  compara? .... ușoară ca un fulg, .... numai bună de pus pe rană, .... ce să mai lungesc vorba, ... Bună- bună, răuuuuu di tăt. La ce-am "pățit" aseară mi-a venit în minte, (fie vorba între noi, când e vorba de femei ne comportăm precum pescarii și vânătorii), obiceiul bărbaților de a se lăuda cu performanțele lor sexuale, de genul " Băi, am prins pe una aseară și i-am tras-o de o să mă pomenească toată viața". Acum ce să vă zic, .... eu nu mă pot lăuda în acest fel, .... de ce? .... foarte simplu, n-am avut cum, .... pur și simplu mi-a "pus-o ea" cu vârf și îndesat de mi-au sărit toate capacele, mai ceva că floricele în ceaun. Să-l fi văzut pe micul/ marele Prâslea, care nu mai era voinic, ci mic și fleșcăit, dar mândru și satisfăcut de grija și atenția cu care a fost "tratat", mă gândeam că va sta liniștit o bucată de vreme, dar ți-ai găsit când a auzit de invitația primită ieri pe forum a sărit în sus de bucurie luând poziția de atac. Am încercat să-l potolesc, dar ți-ai găsit pe cine, nu că el vrea și vrea. L-am potolit puțin promițându-i că vom merge cât de curând, nu putem lăsa fata cu ochii în soare .Ce să mai lungesc vorba, m-a făcut rău de tot, fiind într-un top 10 a celor mai bune experiențe pe care le-am avut de-a lungul timpului și chiar nu exagerez cu nimic, asta mi s-au întâmplat cu adevărat, .... în două cuvinte : Bunăciune-Bună

Notele rămân aproape identice din prima recenzie, doar la Oral se modifică. Are acum din partea mea  medie de ZECE cu felicitări: 10 pentru durată, 10 pentru performanță, 10 pentru omleta făcută din "merișoarele"  lui Prâslea, 10 pentru priviri, multe și diferite. La un moment dat, pe când cu gurița ei mică, mi-l cuprindea pe Prâslea, parcă mă întreba de ce nu l-am adus pe tot . Dacă ar fi fost doar oralul, dar ți-ai găsit.... și la normal tot ea a dictat ritmul, chiar și în misionar. După cele spuse până acum mai credeți că e nevoie să vă spun nota de la GFE?  Da, este ZECEEEE!

Stop! Nimic mai mult!

 

Să aveți spor în toate și la toate!

 

PS: 1) Vă veni și clipa când voi spune stop poveștilor, n-am putut să trec nepăsător pe lângă cele întâmplate acum două seri.

2) Sunt, în general "Pasăre de noapte" din motive personale, nu pentru faptul că doresc să fiu ultimul cum încearcă unele să creadă sau să mă păcălească, sunt și vulpoi bătrân, o fac uneori pe prostul pentru a păcăli pe cei ce cred că m-au păcălit.

 

 

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
20 hours ago, baron58 said:

am colindat cu vioara și condeiul dintr-o pajiște în altă, însoțit bineînțeles de micul "Prâslea cel voinic"(cel cu două merișoare de aur care-i place să-și vâre nasul în toate). Chiar seara trecută poposii, prin Poiana Contest Rezident,

De-acuma Praslea cel voinic cel cu 2 merisoare (de aur), tre sa faca cate un giro prin Clopotari. 

Cred ca n-o sa fie singurele merisoare (de aur) care se vor perinda pe acolo. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...