Sari la conținut

0784568831 - Alexia cică - ceva proaspăt


alanalan

Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
8 hours ago, Bunnnyblonde said:

Hei drăguței ♥️

Azi de la 16 am liber.

Zona: Tudor Vladimirescu.

Pupici 😘😘😘♥️

Ceva nu ti-a placut pe Clopotari. Si nu cred ca e vorba de confort.

Dupa cum vad eu, nu iti plac clientii rasfirati pe 10 ore. 5 ore compact, si pe urma libeeer...

Poate anunti programul pt weekend si dupa mai din timp, daca tot e perioada de libere.

Zic si eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 15 ore, filipcozma a spus:

Ceva nu ti-a placut pe Clopotari. Si nu cred ca e vorba de confort.

Dupa cum vad eu, nu iti plac clientii rasfirati pe 10 ore. 5 ore compact, si pe urma libeeer...

Poate anunti programul pt weekend si dupa mai din timp, daca tot e perioada de libere.

Zic si eu.

@filipcozma Bună. Dacă este ceva ce vrei să-mi comunici,te rog să-mi scrii pe WhatsApp și clarificăm. 

O zi bună.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 Acum vreo trei seri am comis-o iarăși rău, rău de tăt!

Eu n-am nicio vină vizavi de cele ce urmează a fi scrise mai jos, ea mi-a tulburat rău de tot mințile, am fost doar o "victimă nevinovată",   .....  de la o vizită la alta se auto depășește..... un "boț de femeie", "un puf de păpădie", un "ochi de timp" pierdut prin ea, prin mine, pe o partitură cu sunete rebele, pe o terță ce dă pe dinafară, un ochi de timp rătăcit prin mine, buimac am fost, buimac rămân..... ATENȚIE ! ,provoacă dependență,  ......   note? .... ce note să mai dau? ....nu! ...sunt subiectiv până în măduva oaselor ..... Deci .... mare, mare atenție, ...... să nu rămâneți cu dependența de un "puf de păpădie"!

Să aveți spor în toate și la toate!

  • Like 1
  • Inimioara 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
23 minutes ago, Bunnnyblonde said:

Bună dragilor ♥️

Astăzi de la 16.30 sunt disponibilă.

Zona: Strada Clopotari

Pupicei 😘😘😘

Ai scapat in cada si telefonul asta?? 😀

Doar intreb, vad ca e mai mult inchis.

(Malefic feelings not intended)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Am reusit sa ma potrivesc la program data asta.

Poate cea mai profi fata intalnita de mine in cei vreo 3 ani de cand bananai in domeniu. M-a ghicit repede ce vreau, stie cand sa intre si cand sa se relaxeze, nu am simtit contractii artificiale de impulsionare a vitezei, dar nici neparticipare. In misionar am intrat, in misionar am finalizat, nu mi-a trebuit altceva data asta pt ca ... s-a simtit bine. 

Din ce citisem credeam ca impune un ritm rapid si ca baga artificii contractile, dar nu.  

Este mai multa decat corecta. Nu am ajuns niciodata la vreun salon prin Stuttgart, Munchen dar cred ca asa este primit si tratat un solicitant acolo.

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 4 ore, filipcozma a spus:

Am reusit sa ma potrivesc la program data asta.

Poate cea mai profi fata intalnita de mine in cei vreo 3 ani de cand bananai in domeniu. M-a ghicit repede ce vreau, stie cand sa intre si cand sa se relaxeze, nu am simtit contractii artificiale de impulsionare a vitezei, dar nici neparticipare. In misionar am intrat, in misionar am finalizat, nu mi-a trebuit altceva data asta pt ca ... s-a simtit bine. 

Din ce citisem credeam ca impune un ritm rapid si ca baga artificii contractile, dar nu.  

Este mai multa decat corecta. Nu am ajuns niciodata la vreun salon prin Stuttgart, Munchen dar cred ca asa este primit si tratat un solicitant acolo.

Ai grija, provoacă dependență!

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...