Sari la conținut

0784568831 - Alexia cică - ceva proaspăt


alanalan

Postări Recomandate

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Salutare! După multă vreme am reușit să coincid cu domnișoara. A fost o experiență ok. Că și acțiune început ea cu un oral foarte bun in fața oglinzii după trecut în 69, urcat ea deasupra și terminat in aceasta poziție. 

Că și note  

Fizic 9 

Oral 10 

Normal 9 

Atitudine 10  

Gfe10 

Eu mă declar mulțumit de această fetiță ,o recomand, zile bune să aveți!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 9 ore, arturo a spus:

Salutare! După multă vreme am reușit să coincid cu domnișoara. A fost o experiență ok. Că și acțiune început ea cu un oral foarte bun in fața oglinzii după trecut în 69, urcat ea deasupra și terminat in aceasta poziție. 

Că și note  

Fizic 9 

Oral 10 

Normal 9 

Atitudine 10  

Gfe10 

Eu mă declar mulțumit de această fetiță ,o recomand, zile bune să aveți!

Îți mulțumesc și mă bucur că ți-a plăcut.Pupicei 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Hei drăguței ❣️

Disponibilă de la 16.30🤗

Zona: Pantelimon Halipa ( Conest Vision)

♥️oral protejat/neprotejat (în funcție de igienă)

❤normal (strict protejat) 

❤masaj de relaxare 

❤diferite poziții 

❤69 

❤mângâieri ,atingeri , sarutări corporale 

❤FK 

❤Deep 

❤Cim(50 lei extra)

❤200 lei nr/o finalizare (30 min)

❤300 lei ora -2 nr/2 finalizări (60 min)

Programările ce nu sunt confirmate cu 30 min înainte,vor fi anulate

Întârzierile neanunțate duc la anularea programării

Pupiceeei 😘🤗

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Crezi ca ai putea sa incarci si niste poze? Am gasit ceva in prima pagina, dar nu prea clar… in rest, mi.am rupt capul cautand pe fiecare pg ceva ce nu avea sa fie. Si in recenzia baronului nu m.as increde, caci, e prea strans si incordat dupa impletucirea cu Ishtarul si dupa aceasta promiscuitate ar parea ca nici mustarului nu.i mai da de gust.

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 21 ore, Spartacuxx a spus:

Crezi ca ai putea sa incarci si niste poze? Am gasit ceva in prima pagina, dar nu prea clar… in rest, mi.am rupt capul cautand pe fiecare pg ceva ce nu avea sa fie. Si in recenzia baronului nu m.as increde, caci, e prea strans si incordat dupa impletucirea cu Ishtarul si dupa aceasta promiscuitate ar parea ca nici mustarului nu.i mai da de gust.

Bună să-ți fie inima cum ții căutătură (pe aici pe forum)!

Mare onoare pe mine. Ți-ai făcut cont nou doar să faci remarca la recenziile lăsate de mine aici , că fie vorba între noi fotografiile sunt doar o acoperire. Nu cred că îți făceai cont pentru remarca privind fotografiile, ci pentru că n-ai puterea să-ți asumi cele spuse de pe contul vechi(apropo, la al câtelea cont ești?). Uite, am să-ți răsplătesc efortul în felul următor: în cel mai scurt timp am să iau recenzia ( cea cu Prâslea cel voinic cu două merișoare de aur) și am să o postez din nou ca și cum ar fi una nouă cu o mică/mare schimbare. Am să înlocuiesc câteva cuvinte cu antonimele lor . Mă gândeam printre altele la: frumos, bine, mult, etc și bine înțeles notele înjumătățite. Sper că noua recenzie te va ajuta .

PS.: Mii de scuze "pufușor de păpădie" pentru această intervenție. Promit că va fi penultima postarea a mea aici. 

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
42 minutes ago, baron58 said:

Bună să-ți fie inima cum ții căutătură (pe aici pe forum)!

Mare onoare pe mine. Ți-ai făcut cont nou doar să faci remarca la recenziile lăsate de mine aici , că fie vorba între noi fotografiile sunt doar o acoperire. Nu cred că îți făceai cont pentru remarca privind fotografiile, ci pentru că n-ai puterea să-ți asumi cele spuse de pe contul vechi(apropo, la al câtelea cont ești?). Uite, am să-ți răsplătesc efortul în felul următor: în cel mai scurt timp am să iau recenzia ( cea cu Prâslea cel voinic cu două merișoare de aur) și am să o postez din nou ca și cum ar fi una nouă cu o mică/mare schimbare. Am să înlocuiesc câteva cuvinte cu antonimele lor . Mă gândeam printre altele la: frumos, bine, mult, etc și bine înțeles notele înjumătățite. Sper că noua recenzie te va ajuta .

PS.: Mii de scuze "pufușor de păpădie" pentru această intervenție. Promit că va fi penultima postarea a mea aici. 

Nu stiu ce zici tu acolo. Pe mine ma intereseaza pozele cu "pufusor". in schimb, tu pari un fel de Sherlock Holmes pe psihoza

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 16.01.2022 la 0:53, baron58 a spus:

Bună seara/dimineața, lume.... lume, ..... pe când unii/unele tună și fulgeră, eu, mai "mic și necăjit", bucuros că s-a muiat frigul, fiindcă astă vară n-am adunat mai nimic, doar am colindat cu vioara și condeiul dintr-o pajiște în altă, însoțit bineînțeles de micul "Prâslea cel voinic"(cel cu două merișoare de aur care-i place să-și vâre nasul în toate). Chiar seara trecută poposii, prin Poiana Contest Rezident, în poala unui fulg de păpădie,.... gălbenea, .... sau poate nea, .... cine mai știe cu ce o pot  compara? .... ușoară ca un fulg, .... numai bună de pus pe rană, .... ce să mai lungesc vorba, ... Bună- bună, răuuuuu di tăt. La ce-am "pățit" aseară mi-a venit în minte, (fie vorba între noi, când e vorba de femei ne comportăm precum pescarii și vânătorii), obiceiul bărbaților de a se lăuda cu performanțele lor sexuale, de genul " Băi, am prins pe una aseară și i-am tras-o de o să mă pomenească toată viața". Acum ce să vă zic, .... eu nu mă pot lăuda în acest fel, .... de ce? .... foarte simplu, n-am avut cum, .... pur și simplu mi-a "pus-o ea" cu vârf și îndesat de mi-au sărit toate capacele, mai ceva că floricele în ceaun. Să-l fi văzut pe micul/ marele Prâslea, care nu mai era voinic, ci mic și fleșcăit, dar mândru și satisfăcut de grija și atenția cu care a fost "tratat", mă gândeam că va sta liniștit o bucată de vreme, dar ți-ai găsit când a auzit de invitația primită ieri pe forum a sărit în sus de bucurie luând poziția de atac. Am încercat să-l potolesc, dar ți-ai găsit pe cine, nu că el vrea și vrea. L-am potolit puțin promițându-i că vom merge cât de curând, nu putem lăsa fata cu ochii în soare .Ce să mai lungesc vorba, m-a făcut rău de tot, fiind într-un top 10 a celor mai bune experiențe pe care le-am avut de-a lungul timpului și chiar nu exagerez cu nimic, asta mi s-au întâmplat cu adevărat, .... în două cuvinte : Bunăciune-Bună

Notele rămân aproape identice din prima recenzie, doar la Oral se modifică. Are acum din partea mea  medie de ZECE cu felicitări: 10 pentru durată, 10 pentru performanță, 10 pentru omleta făcută din "merișoarele"  lui Prâslea, 10 pentru priviri, multe și diferite. La un moment dat, pe când cu gurița ei mică, mi-l cuprindea pe Prâslea, parcă mă întreba de ce nu l-am adus pe tot . Dacă ar fi fost doar oralul, dar ți-ai găsit.... și la normal tot ea a dictat ritmul, chiar și în misionar. După cele spuse până acum mai credeți că e nevoie să vă spun nota de la GFE?  Da, este ZECEEEE!

Stop! Nimic mai mult!

 

Să aveți spor în toate și la toate!

 

PS: 1) Vă veni și clipa când voi spune stop poveștilor, n-am putut să trec nepăsător pe lângă cele întâmplate acum două seri.

2) Sunt, în general "Pasăre de noapte" din motive personale, nu pentru faptul că doresc să fiu ultimul cum încearcă unele să creadă sau să mă păcălească, sunt și vulpoi bătrân, o fac uneori pe prostul pentru a păcăli pe cei ce cred că m-au păcălit.

 

 

Bună dimineața, pufușor de păpădie!

A venit și ultima postare. Sper că nu ai crezut nicio clipă că aș fi fost în stare să modific această recenzie care reprezenta starea mea în urma unei întâlniri, aș putea spune de pomină. Fii convisă că nu voi scuipa acolo unde am lins și nu voi linge acolo unde am scuipat.

Să ai parte de tot ce-i mai bun și la portofel cât mai gros!

 

 

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

ba hodorogule..tu nu faci pe prostul..tu chiar esti prost..retardat jegos...te cauta moartea pe akasa si tu faci pe gigolo pe aici...vrei pizda gratis..nu cred ca mai musca fetele la nespalati si saracii ca tine..doar ca le scrii recenzii ..doar o pula gratis sa sugi..asta cred ca gasesti..cred ca sunt amatori sa ti dea un pik la muie..cat de sclerozat poti fi..tampitule.. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 8 ore, druid hill a spus:

ba hodorogule..tu nu faci pe prostul..tu chiar esti prost..retardat jegos...te cauta moartea pe akasa si tu faci pe gigolo pe aici...vrei pizda gratis..nu cred ca mai musca fetele la nespalati si saracii ca tine..doar ca le scrii recenzii ..doar o pula gratis sa sugi..asta cred ca gasesti..cred ca sunt amatori sa ti dea un pik la muie..cat de sclerozat poti fi..tampitule.. 

Bună dimineața, domnule peștișor, vorba vine "domnule" fiindcă ești departe rău de așa ceva, se vede din limbaj și comportament. Se pare că te-am supărat rău, cu mult timp în urmă, nu știu exact dar bănuiesc când și cum. Te-am supărat așa de tare încât majoritatea postărilor făcute de tine de pe acest cont mi le-ai dedicat mie (cine este curios poate intra pe contul tău să se convingă). Pe mine mă doare în cot și nici acolo de ceea ce scrii tu. Nu cred că există măcar o fată care să-mi reproșeze ceva, am fost cât se poate de corect.

Vorba multă, sărăcia omului! Mă opresc aici amintindu- ți o vorbă veche din bătrâni: De unde nu este, nici Dumnezeu nu cere! Așa că Dumnezeu cu mila!

 

PS: 1)Pe titulara acestui topic am îndrăgit-o și respectat-o, spre deosebire de unii ca voi( cei trei crai sosiți în ultimul timp), o respect și o apreciez în continuare, dar din păcate decizia mea din 31 martie, ora 20,39 rămâne definitivă. Menționez că ea nu este convinsă că știe motivul. Îi mulțumesc că nu a insistat.      ( nu-i singura în situația asta)

2)Nu sunt convins de care parte sunteți, pentru ea sau împotriva ei. Oricum cele petrecute în ultimul timp nu-i face bine. Eu , dacă veți continua nu vă voi răspunde aici, l-ați poluat destul și recenziile vin din ce in ce mai rar(aviz celor care au vizitat-o), ci am să deschid în DG un topic închinat, ție "domnule D H".

3) Scuze, pufușor, ai fost și rămâi o dulce, dar cum îți scriam și în 31 martie, atât a fost să fie. Îți urez tot binele din lume! Capul sus, privirea înainte, urmează-ți cursul!

 

 

 

  • Like 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Dragii mei, am motive sa cred, cu certitudine considerabila, ca am luat de la d-soara un Lues/Sifilis de toata frumusetea, asadar am rugamintea la Alexia, sa puna pauza vizitelor, sa isi faca un control si doar dupa ce a oferit rezultatele conform regulilor forumului sa reia activitatea. Deasemenea si clientii care au vizitat-o, nu fac rau daca merg la un control preventiv.

PS: Nu intentionez sa calomniez pe nimeni, insa aceasta infectie, nedescoperita, poate avea consecinte grave, asadar intentia mea de a notifica toate partile pe aceasta cale, neavand cont pe forum in prealabil. In cazul meu, sancrul a aparut la cateva saptamani dupa vizita la Alexia, urmand apoi tratamentul cu antibiotic...

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
1 hour ago, throwawaa12 said:

Dragii mei, am motive sa cred, cu certitudine considerabila, ca am luat de la d-soara un Lues/Sifilis de toata frumusetea, asadar am rugamintea la Alexia, sa puna pauza vizitelor, sa isi faca un control si doar dupa ce a oferit rezultatele conform regulilor forumului sa reia activitatea. Deasemenea si clientii care au vizitat-o, nu fac rau daca merg la un control preventiv.

PS: Nu intentionez sa calomniez pe nimeni, insa aceasta infectie, nedescoperita, poate avea consecinte grave, asadar intentia mea de a notifica toate partile pe aceasta cale, neavand cont pe forum in prealabil. In cazul meu, sancrul a aparut la cateva saptamani dupa vizita la Alexia, urmand apoi tratamentul cu antibiotic...

De ce suspectezi titulara? Te-ai bagat la neprotejat?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...