Sari la conținut

0784568831 - Alexia cică - ceva proaspăt


alanalan

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în 0784568831 - Alexia cică - ceva proaspăt
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 ore, agoodguy a spus:

Salut @Bunnnyblonde! Te-am contactat de mai multe ori pe whatsapp, dar nu mai raspunzi :( Nu ne-am intalnit niciodata. Oare sunt blocat cumva? Desi nu am apucat sa ne cunoastem si nu vad nici un motiv. Cum te pot contacta? Imi poti lasa un mesaj in privat cumva? Merci mult!

Bună. Scrie-mi terminația numărului tău de telefon,te rog. Pupic

Link spre comentariu
Vizitator MihaiTgF
Reputație: 0
La 17.12.2021 la 13:04, agoodguy a spus:

Salut @Bunnnyblonde! Te-am contactat de mai multe ori pe whatsapp, dar nu mai raspunzi :( Nu ne-am intalnit niciodata. Oare sunt blocat cumva? Desi nu am apucat sa ne cunoastem si nu vad nici un motiv. Cum te pot contacta? Imi poti lasa un mesaj in privat cumva? Merci mult!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 14 ore, MihaiTgF a spus:

Nu trebuie să te mire, așa îi blochează pe toți când se trezește cu fața la cearșaf. I-am zis doar bună ziua și m-am trezit că vorbeam singur, luasem block instant:)))

Dacă altă treabă nu ai, decât cea de a lăsa recenzii inutile din frustrare, îți sugerez să-ți cauți altceva de făcut..altfel îți caut eu. 

Zi ușoară.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator MihaiTgF
Reputație: 0
La 18.12.2021 la 8:14, Bunnnyblonde a spus:

Dacă altă treabă nu ai, decât cea de a lăsa recenzii inutile din frustrare, îți sugerez să-ți cauți altceva de făcut..altfel îți caut eu. 

Zi ușoară.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
La 29.11.2021 la 16:02, in_the_mood a spus:

Buna! Sper ca esti ok! Incerc sa sun si imi spune ca numarul este neconectat. Nici pe whatsapp nu merge. Imi poti da noul nr. te rog? Mersi fain!

Dar cand futi si e bine, de ce nu scrii prietene recenzie sa stim si noi poate ne recomanzi ceva bun!?!?!?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
La 30.11.2021 la 12:45, Bunnnyblonde a spus:

Bună tuturor. 🥰

Astăzi de la 16 voi relua activitatea. 

În apartamentul în care locuiesc nu este semnal,de aceea nu pot răspunde atunci când mă sunați și de aceea programările se fac pe WhatsApp. Îmi pare rău pentru persoanele ce folosesc un "telefon mic de tot" . 😁

Vă pupăcesc 😘😘🥰

 

😅 credem si noi ca nu ai semnal, cum naiba !! toata lumea are semnal ! sau te verifica cineva acolo la mesaje ?!!

  • Minus 4
Link spre comentariu

Am fost si eu la D-soara inainte de sarbatori.

 

Locatie - 7 La dracu in praznic prin rediu, f mult timp pierdut, in rest apartament frumos, dar adevarat ca nu are semnal.

Aspect- 9 La fata e average,  dar la corp e super buna daca iti plac asa mai minione si slabe, varsta undeva 20-25 de ani.

ON - 10 cu felicitari.  N-am mai vazut fata sa o suga cu asa pasiune. De obicei trebuie sa le mai iei de cap si sa insisti poate o baga putin mai adanc, dar d-soara nu avea problema asta, se infingea efectiv pana la capat la fiecare dute-vino, mai mult o incurcam daca o tineam de cap.Oricum diferenta nu a facuto tehnica, mai sunt si altele cu full DT dar n-am mai intalnit asa pasiune decat in relatii. Cred ca am simtit acel girlfriend experience care il mai mentioneaza unii, ce pentru mine e f rar.

NP - 10. Nu aveam eu energie de futut cat avea ea.

 

De revenit clar mai ales daca isi schimba locatia.

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...