Sari la conținut

0784568831 - Alexia cică - ceva proaspăt


alanalan

Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
1 hour ago, filipcozma said:

Intrebarea ar fi daca nu poti raspunde ca nu e semnal, cum vei fi contactata pt interfon, in caz ca e si wapp ul inactiv. Nu prea suna bine, mai ales ca am inteles ca e si o zona mai atipica.

Pt mine nu mai trebuie clarificari, am vb si s-au lamurit problemele. Titulara OK.

  • Like 1
Link spre comentariu
1 hour ago, filipcozma said:

Pt mine nu mai trebuie clarificari, am vb si s-au lamurit problemele. Titulara OK.

 

6 hours ago, Bunnnyblonde said:

Bună tuturor. 🥰

Astăzi de la 16 voi relua activitatea. 

În apartamentul în care locuiesc nu este semnal,de aceea nu pot răspunde atunci când mă sunați și de aceea programările se fac pe WhatsApp. Îmi pare rău pentru persoanele ce folosesc un "telefon mic de tot" . 😁

Vă pupăcesc 😘😘🥰

 

Buna! Ma poti lamuri si pe mine ce nu functioneaza, avand in vedere ca am trimis SMS si mesaj pe whatsapp de pe 7 noiembrie care nu a fost citit?! Ambele ar intra cand ai iesi din apartament. As aprecia gestul. Mersi! 🌞

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
15 minutes ago, in_the_mood said:

 

Buna! Ma poti lamuri si pe mine ce nu functioneaza, avand in vedere ca am trimis SMS si mesaj pe whatsapp de pe 7 noiembrie care nu a fost citit?! Ambele ar intra cand ai iesi din apartament. As aprecia gestul. Mersi! 🌞

Si eu am avut unul mai din urma pe wapp necitit. Azi pe la 5 a mers. Mai incearca doar wapp acum sau daca nu rasp  maine dupa 12. Nu cred ca lucreaza cu sms.

Problema pt mine e zona, cam la distanta de mine, timp mult papat. ( Dar nici nu prea am variante la moment, era una , voce interesanta de prin Ardeal, poze interesante, dar mi-a zis ca anuntul nu mai e valabil. Ar mai fi fost Renata , dar cu mine nu a fost serioasa la ultima programare , cam  asta e)

  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, filipcozma said:

Si eu am avut unul mai din urma pe wapp necitit. Azi pe la 5 a mers. Mai incearca doar wapp acum sau daca nu rasp  maine dupa 12. Nu cred ca lucreaza cu sms.

Problema pt mine e zona, cam la distanta de mine, timp mult papat. ( Dar nici nu prea am variante la moment, era una , voce interesanta de prin Ardeal, poze interesante, dar mi-a zis ca anuntul nu mai e valabil. Ar mai fi fost Renata , dar cu mine nu a fost serioasa la ultima programare , cam  asta e)

Gata am primit si eu lamuririle respective! Rezolvat! Multumesc Alexia!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 2 ore, filipcozma a spus:

Si eu am avut unul mai din urma pe wapp necitit. Azi pe la 5 a mers. Mai incearca doar wapp acum sau daca nu rasp  maine dupa 12. Nu cred ca lucreaza cu sms.

Am incercat sa o sun cand eram prin IS, nu a raspuns niciodata, am inteles de ce. 

Citat

Problema pt mine e zona, cam la distanta de mine, timp mult papat. ( Dar nici nu prea am variante la moment, era una , voce interesanta de prin Ardeal, poze interesante, dar mi-a zis ca anuntul nu mai e valabil. Ar mai fi fost Renata , dar cu mine nu a fost serioasa la ultima programare , cam  asta e)

Daca ii adreleanca de pe Adunati, are topic pe SV. Daca este o alta ardeleanca, pls share anuntul in PM, o sa ma rasplatesc eu cumva.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
9 hours ago, ffsdnd said:

Am incercat sa o sun cand eram prin IS, nu a raspuns niciodata, am inteles de ce. 

Daca ii adreleanca de pe Adunati, are topic pe SV. Daca este o alta ardeleanca, pls share anuntul in PM, o sa ma rasplatesc eu cumva.

Verifica la mesaje, poate ai noroc, ma gandesc ca era doar obosita ieri seara, se poate sa fi fost aglomeratie solicitanta , mi-a mai spus tot ieri una cu voce mai de copil (spre Abby/Carolina) ca nu mai are anunt .

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 13 ore, jurgenklopp a spus:

Nu prea știu sincer cu ce am greșit, dar crezi ca m-ai putea debloca de pe WhatsApp? :))🤦‍♂️

Bună . Probabil m-ai supărat tu cu ceva,de ai ajuns acolo .😂😂 

DACĂ DISCUȚIA DEGENEREAZĂ NU ARE SENS SĂ CONTINUI CONVERSAȚIA

Îmi pare rău (nu sunt eu chiar așa răutăcioasă). Pupicuț 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 23 minute, Bunnnyblonde a spus:

Bună . Probabil m-ai supărat tu cu ceva,de ai ajuns acolo .😂😂 

DACĂ DISCUȚIA DEGENEREAZĂ NU ARE SENS SĂ CONTINUI CONVERSAȚIA

Îmi pare rău (nu sunt eu chiar așa răutăcioasă). Pupicuț 😘😘

Am inteles, NU TBUIE SA TIPI 😅       Si mie-mi pare rau si-mi cer scuze dacă te-am deranjat cu ceva, deși chiar nu-mi prea pot da seama cum am reușit sa te supăr sau sa contribui la "degenerarea discutiei". Dar probabil mna, sunt eu un pic mai greu de cap și de asta, iar destinul nu ne vrea impreuna. Zi faina, pupicei si tie.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Neatza nimfomani!

Ajuns la noua locatie,surprins de o mignona simpatica ,aparent inocenta...dar dupa un dus corespunzator ,dotat cu de toate...am avut parte de o surpriza placuta!

Oral obraznic rau cu de toate!LOT cu o view foarte satisfacator si un CIM in care am fost usor certat ca nu  am terminat full in guritza ei simpatica!:D Un cadou de 200 bine meritat ,zic eu, dati la o obraznicatura  simpatica pe care am so mai vizitez!Ms scumpete !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
23 hours ago, filipcozma said:

S-au aliniat astrele ...👌 

Nu mai sunt aliniate astrele, clar. Nu s-a potrivit ora de disponibilitate nici azi.

Sper sa ne sincronizam in alta zi, daca si feedbackul ar fi un pic mai rapid, ar fi superb.

Oricum fata pare steluta din varful bradului ... 

 

Link spre comentariu
Vizitator MihaiTgF
Reputație: 0
Acum 6 minute, Bunnnyblonde a spus:

Bună dragilor. ❤️

De astăzi reiau activitatea. 🥰

Locuri disponibile de la 17.45. 

Vă pupăcesc 😘😘

Poate reiei și deblocările pe wapp, făcute arogant și inutil. Te pupăcesc 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator MihaiTgF
Reputație: 0
1 oră în urmă, MihaiTgF a spus:

Poate reiei și deblocările pe wapp, făcute arogant și inutil. Te pupăcesc 😘😘

M-am răzgândit...femeile au mereu dreptate, trebuie să fi greșit eu undeva de mi-ai dat block...un block modest, rapid și elegant, cu un simplu click, în niciun caz arogant. Ce să mai încerc să descifrez misterele universului, merg mai departe. O seară frumoasă!😘

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna tuturor,

Ca incepator al recenzilor o sa incerc sa cat de mult se poate pe subiect.

Acum cateva zile am spus ca vremea e prea rece, si cum gazul tot s-a scumpit, m-am gandit sa apelez la ajutorul unei domnisoare poate, poate reusesc sa cresc si eu putin tensiunea, din suflet 😅, sa trec mai usor peste iarna aceasta.

Am dat peste aceast anunt de pe forum si am spus sa indraznesc o intrevedere la aceasta domnisoara, avand in vedere ca e mai noua in artele tamaduirii sulfeltului 😅

Contact pe WhatsUp, scurt simplu si direct la subiect, mi s-a parut putin cam rece in mesaje. Ajung in locatie, Rediu pe vremea aia, si ma primeste o domnisoara intr-o rochie albastra fermecatoare.

Stam la o tigara  si o conversatie, timp in care am putut sa admir frumusetea pe care o am in fata. Domnisoara e slim, sani mici, si un fundulez poznas ( pe cat vobeam fusta se ridica provocator datorita miscarilor ei 😏😏)

Ajungem in dormitor, stans becurile si aprindem pe cele de Craciun. Actiunea este, dupa parearea mea, ca la carte. French kiss , saruturi corporale, oral deep, 69, schimbari de pozitii ( Missionary, doggy style, cowgirl), tot ce se recomanda pe aceasta vreme friguroasa. Actiunea s-a terminat spectaculos cu un CIM 🥰.

Note:

Aspect: 10- foarte subiectiv aici avand in vedere ca mie imi plac slim/skinny.

Igiena 10- prosoape curate la baie, miros placut, nimic de reprosat aici

ON 9 - deep, cu variatii in miscari, lipseste atentia la sateliti

NP 9 - Actiune ca la carte, diferite pozitii, gemete, se umezeste natural, pasarica destul de stramta.

GFE 10 - Punct forte aici, te simti de parca ai fi cu o iubita. 😘

Anal N/A - nu face, nu ma intereseaza.

Locatie 7: Rediu, locatie este oki, nota mica e din cauza distantei si a traficului ingrozitor pana la locatie.

Timp petrecut: 1 ora

Cadou: 300 lei


Eu o recomand cu caldura, celor care sunt in cautarea acestor tipuri de leacuri, si clar voi reveni pe viitor. 🤗

P.S. Daca am ratat ceva in a puncta, astept orice critica pentru a fi mai precis 😁

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...