Sari la conținut

Alina 0721601274


Vizitator gigi2931970

Postări Recomandate

  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni
4 minutes ago, Arad_lust said:

Eu nu consider o femeie siliconata și botoxata că este frumoasa , dar nici dacă e naturală nu înseamnă că e top model !!!

Poate fi naturală și totuși urâtă , sigur nu e cazul Alinei dar nici top model nu este.

Nu am nimic împotriva ei ( am vizitat-o în primele zile când a apărut) dar nici sa o ridici la cer pentru ca alții iau de bun ce spui și nu e corect. 

Se poate spune ca este ok , este orientata spre client , cu bun simț că se fute super dar....nu poate nimeni sa spună ca e top model.

Fiecare e liber să spună ce vrea. O spune, vorba aceea, pe barba lui. Unii pot spune că e top model, unii își exprimă trăirile în versuri, alții în proză. Și eu pot spune că sunt Ulise, iar ea e zeița Calypso. Din punctul meu de vedere, Alina e o fată deosebită. Restul... e tăcere, vorba lui Nae Caranfil.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 minute, domn_generos a spus:

Fiecare e liber să spună ce vrea. O spune, vorba aceea, pe barba lui. Unii pot spune că e top model, unii își exprimă trăirile în versuri, alții în proză. Și eu pot spune că sunt Ulise, iar ea e zeița Calypso. Din punctul meu de vedere, Alina e o fată deosebită. Restul... e tăcere, vorba lui Nae Caranfil.

CORECT  !!!! Poți spune ca pentru tine este deosebită . 

Altfel sună 😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 27 minute, Arad_lust a spus:

CORECT  !!!! Poți spune ca pentru tine este deosebită . 

Altfel sună 😉

Dar va întreb de ce trebuie specificat ca pt mine "Alina e top model" dacă eu vb despre ea, dacă eu îmi exprim părerea despre trăirile MELE alături de Alina sau oricare alta fata nu e clar ca sunt subiectiv??? 

De ce nu înțelegem acest lucru? 

De ce nu e clar, cafiecare suntem diferiți. Frumusețea, compatibilitatea sunt relative. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 39 minute, Flx01 a spus:

Dar va întreb de ce trebuie specificat ca pt mine "Alina e top model" dacă eu vb despre ea, dacă eu îmi exprim părerea despre trăirile MELE alături de Alina sau oricare alta fata nu e clar ca sunt subiectiv??? 

De ce nu înțelegem acest lucru? 

De ce nu e clar, cafiecare suntem diferiți. Frumusețea, compatibilitatea sunt relative. 

Trăirile tale alături de ea sigur sunt subiective , pe noi restul ne interesează adevărul  iar adevărul este că nu este frumoasa  !!!

Și sa știi ca oamenii nu sunt asa diferiți cum ai crede , și ca o majoritate covârșitoare urmaresc aceleași linii și elemente ale corpului uman  care definesc frumusețea. 

Așa că sunt aproape sigur ca nici tu nu crezi ca Alina arata ca un top model , îți place ție din alte motive care te privesc .La fel de sigur sunt că nici Alina nu crede treaba asta despre ea.

În concluzie dacă vrem sa contribuim cu ceva la forumul acesta trebuie sa fim corecți. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Fără să am intenția de a ofensa pe cineva, nu pot să nu remarc că e de noaptea minții cum cineva își poate ridica asumpția la rang de adevăr. 

Nu ne rămâne decât să prezentăm scuze solemne că îndrăznim să avem gusturi diferite în materie de femei și eventual să ne și rușinăm că îndrăznim să le facem cunoscute aici. 

P. S.Sper că a fost evidentă ironia! 🙄

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, domn_generos a spus:

Fără să am intenția de a ofensa pe cineva, nu pot să nu remarc că e de noaptea minții cum cineva își poate ridica asumpția la rang de adevăr. 

Nu ne rămâne decât să prezentăm scuze solemne că îndrăznim să avem gusturi diferite în materie de femei și eventual să ne și rușinăm că îndrăznim să le facem cunoscute aici. 

P. S.Sper că a fost evidentă ironia! 🙄

 

Spune-mi te rog ce îți place la Alina ?

Cur - nu are 

Picioarele - 2 bețe 

Țațe - sub zero

Fața nu o ajuta și mai are și coșuri 

Deci.....unde este top modelul ? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni
10 minutes ago, Arad_lust said:

Spune-mi te rog ce îți place la Alina ?

Cur - nu are 

Picioarele - 2 bețe 

Țațe - sub zero

Fața nu o ajuta și mai are și coșuri 

Deci.....unde este top modelul ? 🤣🤣🤣

Văd că dorești să cobori discuția la un nivel pe care eu, cu toată stima, nu îl pot accepta.

La o adică, am lăsat două recenzii consistente din care cred că reiese ce îmi place la Alina și oricum nu dau eu socoteală nimănui. Și descrierea ta nu reflectă realitatea. Tonul răutăcios te trădează că ai o problemă cu ea, în mod express. Nu știu detalii, nici nu mă interesează... 

În altă ordine de idei, hai să îți spun ceva despre adevăr: adevărul este ceva obiectiv. Ce este obiectivismul? Media mai multor subiectivisme. Citește, te rog, recenziile Alinei de la Arad și de la Oradea, ia un creion și o foaie de hârtie și notează câți au spus că e frumoasă și câți au spus că nu e frumoasă. Vei constata că majoritatea covârșitoare a "decretat" că e frumoasă.

În orice democrație, **spam editat**tatea se supune majorității. Adevărul este, după cum spuneam, media mai multor subiectivisme. În consecință, ADEVĂRUL este că e FRUMOASĂ! 😍

O seară reușită! Mi-a părut bine! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, domn_generos a spus:

Văd că dorești să cobori discuția la un nivel pe care eu, cu toată stima, nu îl pot accepta.

La o adică, am lăsat două recenzii consistente din care cred că reiese ce îmi place la Alina și oricum nu dau eu socoteală nimănui. Și descrierea ta nu reflectă realitatea. Tonul răutăcios te trădează că ai o problemă cu ea, în mod express. Nu știu detalii, nici nu mă interesează... 

În altă ordine de idei, hai să îți spun ceva despre adevăr: adevărul este ceva obiectiv. Ce este obiectivismul? Media mai multor subiectivisme. Citește, te rog, recenziile Alinei de la Arad și de la Oradea, ia un creion și o foaie de hârtie și notează câți au spus că e frumoasă și câți au spus că nu e frumoasă. Vei constata că majoritatea covârșitoare a "decretat" că e frumoasă.

În orice democrație, **spam editat**tatea se supune majorității. Adevărul este, după cum spuneam, media mai multor subiectivisme. În consecință, ADEVĂRUL este că e FRUMOASĂ! 😍

O seară reușită! Mi-a părut bine! 

 

👍👍👍

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Juanpablo a spus:

 În sfârșit o poză care arată adevărul,cât de frumoasă e de fapt Alinutza. Dacă s-ar machia, că la unii așa-i place ,ar fi cea mai frumoasă,cu siguranță. Eu am văzut și machiată. Era s-o nu cunosc, arată ca un top model.. 😘

Top’model ? .. Hai sa nu exageram totusi :)) 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 40 minute, domn_generos a spus:

Văd că dorești să cobori discuția la un nivel pe care eu, cu toată stima, nu îl pot accepta.

La o adică, am lăsat două recenzii consistente din care cred că reiese ce îmi place la Alina și oricum nu dau eu socoteală nimănui. Și descrierea ta nu reflectă realitatea. Tonul răutăcios te trădează că ai o problemă cu ea, în mod express. Nu știu detalii, nici nu mă interesează... 

În altă ordine de idei, hai să îți spun ceva despre adevăr: adevărul este ceva obiectiv. Ce este obiectivismul? Media mai multor subiectivisme. Citește, te rog, recenziile Alinei de la Arad și de la Oradea, ia un creion și o foaie de hârtie și notează câți au spus că e frumoasă și câți au spus că nu e frumoasă. Vei constata că majoritatea covârșitoare a "decretat" că e frumoasă.

În orice democrație, **spam editat**tatea se supune majorității. Adevărul este, după cum spuneam, media mai multor subiectivisme. În consecință, ADEVĂRUL este că e FRUMOASĂ! 😍

O seară reușită! Mi-a părut bine! 

 

Sunt de acord cu unele lucruri spuse de tine, dar ca adevarul obiectiv e media unor adevaruri subiective nu pot sa fiu de acord. Aceasta se numeste picatura chinezeasca, o minciuna repetat la infinit devine adevar. Fals.

Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni
1 minute ago, unsuflet said:

Sunt de acord cu unele lucruri spuse de tine, dar ca adevarul obiectiv e media unor adevaruri subiective nu pot sa fiu de acord. Aceasta se numeste picatura chinezeasca, o minciuna repetat la infinit devine adevar. Fals.

Nu intru în polemici cu tine pentru că știi că te respect, dar îți spun doar atât, și vom rămâne în zona de beauty: la concursurile de Miss, cine decernează premiile? Un juriu. Jurații își pun cap la cap subiectivismul și declară o câștigătoare. Nu e vorba de nicio picătură chinezească și cu atât mai puțin de vreo minciună. 

Putem continua pe discuții generale, că oricum s-au spus deja prea multe aberații pe topicul fetei. Și chiar nu era cazul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, domn_generos a spus:

Nu intru în polemici cu tine pentru că știi că te respect, dar îți spun doar atât, și vom rămâne în zona de beauty: la concursurile de Miss, cine decernează premiile? Un juriu. Jurații își pun cap la cap subiectivismul și declară o câștigătoare. Nu e vorba de nicio picătură chinezească și cu atât mai puțin de vreo minciună. 

Putem continua pe discuții generale, că oricum s-au spus deja prea multe aberații pe topicul fetei. Și chiar nu era cazul. 

Fiindca si eu iti respect parerile, voi inceta sa mai scriu pe aceasta tema " tampita" si promit sa o revizitez pe Alina pentru mai multa subiectivitate in opinie, sa nu vorbesc doar din amintiri.

Spor la fete cum vreti voi!😄

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

MUTAȚI VA ODATĂ DISCUȚIILE DE PE PAGINA FETEI , ii stricați paginaaaa aloooo garaaa discutiii interminabile , despre topuri , ca o fata sa ajungă la top , are nevoie de recenzii , citiți dracu odată cum se face va bateți joc de fata , ????? Fiecare fata e într-un stil nu toți suntem pe grase pe manipulatoare și pe d-astea de duc vb , am zis , sper sa pricepeți ce e de priceput . 
 

eu nu aduc nimic forumului dar nici nu stau sa o frec aiurea fac recenzii !!! 
 

@Alinaaa2000 

 

Iartă i pe băieți , sunt încă mici și se certau pe pozele turbo , aveau prea multe la fel și nu știau cum sa le pună pe piedestal … toți visează la URUS … dar nu toți știu ca o  Tuatara  FACE DIferenta , sau o Koenigsegg 

 

cam așa se face diferența ;) 

va salut și revenim la recenzii bune și nebune 🙏

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, Arad_lust a spus:

Spune-mi te rog ce îți place la Alina ?

Cur - nu are 

Picioarele - 2 bețe 

Țațe - sub zero

Fața nu o ajuta și mai are și coșuri 

Deci.....unde este top modelul ? 🤣🤣🤣

Multumesc aveam de gand sa o vizitez ! , acum is lamurit 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 2 ore, Arad_lust a spus:

Trăirile tale alături de ea sigur sunt subiective , pe noi restul ne interesează adevărul  iar adevărul este că nu este frumoasa  !!!

Și sa știi ca oamenii nu sunt asa diferiți cum ai crede , și ca o majoritate covârșitoare urmaresc aceleași linii și elemente ale corpului uman  care definesc frumusețea. 

Așa că sunt aproape sigur ca nici tu nu crezi ca Alina arata ca un top model , îți place ție din alte motive care te privesc .La fel de sigur sunt că nici Alina nu crede treaba asta despre ea.

În concluzie dacă vrem sa contribuim cu ceva la forumul acesta trebuie sa fim corecți. 

Nu ați înțeles nimic. În postarea de mai sus te-am citat pe tine ca era ultima postare. 

Un om nu e frumos doar pt ca arata bine fizic. Un om e frumos în ansamblul lui. Ce ați alege o femeie superbă, top, miss cu greață în inima sau o femeie frumusica, calda, care știe sate facă sa te simți minunat alături de ea. 

Și nu ai de ce sa ma acuzi pe mine de vreun interes la adresa Alinei pt ca eu am vizitat-o o singura data. 

Vreau sa înțelegeți ca nu vreau sa va impun adevărul meu, aveți toti dreptate. Dar nu mai creați discuții (certuri) degeaba. Ieri pe alt topic azi aici miine la alta fata. Nu își au rostul. Fiecare fata e frumoasa în felul ei Important e sa știi sa o faci să-ți ofere tot ce poate ea. 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Eu am spus-o mai sus și o mai repet: nu îți place fata, nu te duci. Nu îți place ce vezi la ușă, nu rămâi, că doar nu te sechestrează nimeni.

Fiecare are propria percepție asupra frumuseții, dar totuși, dacă o majoritate cade de acord asupra unui lucru, nu or fi toți ăia niște handicapați. Părerea mea, vorba lui nea Nicu Vodcăroiu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Flx asta e consiliul? 🙄 Dacă asta face acest consiliu ma p_s pa el și îl dizolv. 🤣🤣🤣

Acuma urmează sa meargă unu care știe ca nu-i place da vrea el sa zică de toți aia 150 de marafeti ca știe pe pielea lui.

Voi în loc sa va bucurați de fete va ciondaniti aiurea pe forum... Incredibil 🦦

  • Like 1
  • Trist 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 13 minute, x the impaler a spus:

Flx asta e consiliul? 🙄 Dacă asta face acest consiliu ma p_s pa el și îl dizolv. 🤣🤣🤣

Acuma urmează sa meargă unu care știe ca nu-i place da vrea el sa zică de toți aia 150 de marafeti ca știe pe pielea lui.

Voi în loc sa va bucurați de fete va ciondaniti aiurea pe forum... Incredibil 🦦

Dacă mai postează vreo 3 poze Alina cu craci ăia a ei. Mă apuc să o fur pentru câteva zile și îi las pe ăștia să se ciontaneasca între ei. :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫

Prețuri/Servicii. 

 

🧨150 finalizarea (30 min)

🧨250 ora ( 60 min) 

SERVICII:

🧨Sex oral 

🧨Sex normal in diferite poziții 

🧨Masaj de relaxare 

🧨FK- in funcție de chimie (extra 50 lei)

🧨Finalizare corporală

🧨Finalizare orală 

🧨Deep

🧨69

🧨Dacă aveți și alte propuneri le aștept cu drag , dar in limita bunului simț.🥰

PROGRAM 

🔸10:00-22:00🔸

📍Locație - Adora Park

D51DB8A8-ABA4-4294-B628-1914F5E60D7E.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, Alinaaa2000 a spus:

Prețuri/Servicii. 

 

🧨150 finalizarea (30 min)

🧨250 ora ( 60 min) 

SERVICII:

🧨Sex oral 

🧨Sex normal in diferite poziții 

🧨Masaj de relaxare 

🧨FK- in funcție de chimie (extra 50 lei)

🧨Finalizare corporală

🧨Finalizare orală 

🧨Deep

🧨69

🧨Dacă aveți și alte propuneri le aștept cu drag , dar in limita bunului simț.🥰

PROGRAM 

🔸10:00-22:00🔸

📍Locație - Adora Park

D51DB8A8-ABA4-4294-B628-1914F5E60D7E.jpeg

Alina mă ia cu niște dureri...🤪🤪🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
1 hour ago, Dolaru_arad said:

Eu asta am retinut @maxuser, cum sa mai merg ? 

Stai, nu merge! 😝 Dacă cauți cantități NU. Dacă îți place mic și frumos Da 👍❣️

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Arad_Iust are dreptate nu aveți  nici un motiv sa o vizitați. Nare rost. 

Toți ceilalți membri care ne simțim minunat în compania ei facem o ședință împărțim timpul în mod echitabil și ne simțim minunat în continuare.

Si toată lumea e fericită 🤪🤪🤪🤪

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Alina (părerea mea),e un giuvaier de mare preț,și nu trebuie să o analizam ca și la un magazin de carne,ea are un suflet și e bun și frumos,căutați ce este înăuntru,nu vă lăsați ademeniți de ambalaj...fiecare e liber să aleagă după pofta ochilor și a inimii,mi-e unul îmi plac mult fetele slim skinny,nici eu nu-s masiv,gras,mai degrabă spre slim,explicabil preferințele mele...În aceeași măsură apreciez și fetele mai bine făcute,am fost și la bbw și a fost bine,am găsit o cale de comunicare,de sincronizare;poartă-te /trateaz-o pe femeie ca o regină și vei fi tratat regește,vei fi regele ei! Va salut cu stimă și respect,și pe titulara topicului,Alina!❤Va doresc la toți multă sănătate,pace și iubire!✌❤

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...